Katrs ceturtais apdrošināšanas gadījums saistīts ar mājokļa iedzīves bojājumiem

Pērn katrs ceturtais «Swedbank P&C Insurance» Latvijas filiāles apdrošināšanas gadījums bija saistīts ar iedzīves bojājumiem vai to zudumu, tostarp arī to lietu, kas bojājumu brīdī bijušas ārpus mājas. Visbiežāk mājokļa iedzīvē cieš mobilie tālruņi, datortehnika, sadzīves tehnika un velosipēdi.

Vidējais zaudējuma apmērs par iedzīves bojājumiem ir 570 eiro, savukārt lielākā izmaksātā zaudējumu atlīdzības summa sasniedz pat 10 100 eiro.

Iedzīvotāji, kuri apdrošinājuši savu mājokli un iedzīvi, pie apdrošinātāja vēršas pēc atlīdzības arī tādos gadījumos, kad, atrodoties ārpus mājas, tālrunis nejauši izkrīt uz ielas un saplīst ekrāns, zādzību gadījumā - nozagta soma, maks, tālrunis, datortehnika un citas mantas, kā arī velosipēda bojājumu gadījumā, kas radušies kritiena rezultātā brauciena laikā. Šāda veida bojājumi mājokļa iedzīvei ir 9% no visiem apdrošināšanas gadījumiem, savukārt 7% gadījumu kaitējums iedzīvei tiek radīts tieši mājokļa zādzību gadījumos.

"Swedbank" produktu līnijas vadītāja Agnese Segliņa paziņojumā medijiem informē, ka "Swedbank" mājokļa apdrošināšana nodrošina, ka ģimenes iedzīve ir apdrošināta arī ārpus mājas visā Latvijā. Piemēram, nav jāsatraucas, ka, nesot iepirkuma maisiņus, no kabatas izkrīt mobilais tālrunis un tas saplīst, uz ielas vai sabiedriskajā transportā tiek nozagta soma vai arī garnadži aizdzen pie veikala pieslēgto jauno velosipēdu.

Piemēram, kāds "Swedbank" klients, kurš bija apdrošinājis savu divistabu dzīvokli ar iedzīvi, pēc tam, kad viņa sievai sabiedriskajā transportā tika nozagta rokas somiņa ar tajā esošo mobilo tālruni, automašīnas atslēgām, visiem dokumentiem un citām ikdienas lietām, par ģimenei radītajiem zaudējumiem saņēma atlīdzību 2100 eiro apmērā. Klients bija apdrošinājis ne tikai pašu dzīvokli, bet arī iedzīvi ar vislielāko apdrošinājuma summu un iekļāvis civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu gadījumiem, ja rodas zaudējumi kaimiņam vai ciemiņam. Ikmēneša maksājums par apdrošināšanas polisi klientam bija aptuveni 14 eiro.

"Swedbank" mājokļa apdrošināšana ietver arī iedzīves apdrošināšanu ārpus mājas 5% apmērā no izvēlētās iedzīves apdrošinājuma summas mājoklim.

Apdrošināšanas pakalpojumus "Swedbank" nodrošina "Swedbank P&C Insurance" AS un "Swedbank Life Insurance" SE. Pakalpojumi ietver obligāto sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības (OCTA) apdrošināšanu, brīvprātīgo auto apdrošināšanu (KASKO), mājokļa apdrošināšanu, ceļojuma apdrošināšanu, kā arī privāto dzīvības apdrošināšanu, apdrošināšanu ģimenes atbalstam, kredītņēmēja dzīvības apdrošināšanu un citus apdrošināšanas pakalpojumus.

 

City24.lv iesaka:

PIEDALIES KONKURSĀ UN LAIMĒ 200 EIRO VĒRTU DĀVANU KARTI NO "SPICE HOME"!

Martā populārāko jauno projektu TOP 5

06.04.2016

alt
alt

Mājokļa galvojuma programmā jau ir garantiju griesti, problēma - zemesgrāmatas nodevas atvieglojums

06.04.2016

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Anniņmuižas Parka Rezidence Imantā - izvēlies jauno projektu vēsturiskā vietā

2

Zems enerģijas patēriņš, labāki dzīves apstākļi – ilgtspējīgi mājokļi Pierīgā

3

Ģimenei piemēroti dzīvokļi, ko pārdod īpašnieki

4

Jaunums Teikā! Taps jauns dzīvojamais projekts Turaidas ielā

5

Četri dzīvokļi Rīgā, kur netrūkst nekā jeb maksimālisma pieeja dzīvesvietā

6

Video: Jāņa, Diānas un Lotes stāsts par izvēli dzīvot Tuvidos

City24 redaktora izvēle

alt

Iemīļoti viesu nami, kas meklē jaunus saimniekus

alt

Lampa – gaismas avots un dizaina priekšmets

alt

Zems enerģijas patēriņš, labāki dzīves apstākļi – ilgtspējīgi mājokļi Pierīgā