Katrs ceturtais apdrošināšanas gadījums saistīts ar mājokļa iedzīves bojājumiem

Pērn katrs ceturtais «Swedbank P&C Insurance» Latvijas filiāles apdrošināšanas gadījums bija saistīts ar iedzīves bojājumiem vai to zudumu, tostarp arī to lietu, kas bojājumu brīdī bijušas ārpus mājas. Visbiežāk mājokļa iedzīvē cieš mobilie tālruņi, datortehnika, sadzīves tehnika un velosipēdi.

Vidējais zaudējuma apmērs par iedzīves bojājumiem ir 570 eiro, savukārt lielākā izmaksātā zaudējumu atlīdzības summa sasniedz pat 10 100 eiro.

Iedzīvotāji, kuri apdrošinājuši savu mājokli un iedzīvi, pie apdrošinātāja vēršas pēc atlīdzības arī tādos gadījumos, kad, atrodoties ārpus mājas, tālrunis nejauši izkrīt uz ielas un saplīst ekrāns, zādzību gadījumā - nozagta soma, maks, tālrunis, datortehnika un citas mantas, kā arī velosipēda bojājumu gadījumā, kas radušies kritiena rezultātā brauciena laikā. Šāda veida bojājumi mājokļa iedzīvei ir 9% no visiem apdrošināšanas gadījumiem, savukārt 7% gadījumu kaitējums iedzīvei tiek radīts tieši mājokļa zādzību gadījumos.

"Swedbank" produktu līnijas vadītāja Agnese Segliņa paziņojumā medijiem informē, ka "Swedbank" mājokļa apdrošināšana nodrošina, ka ģimenes iedzīve ir apdrošināta arī ārpus mājas visā Latvijā. Piemēram, nav jāsatraucas, ka, nesot iepirkuma maisiņus, no kabatas izkrīt mobilais tālrunis un tas saplīst, uz ielas vai sabiedriskajā transportā tiek nozagta soma vai arī garnadži aizdzen pie veikala pieslēgto jauno velosipēdu.

Piemēram, kāds "Swedbank" klients, kurš bija apdrošinājis savu divistabu dzīvokli ar iedzīvi, pēc tam, kad viņa sievai sabiedriskajā transportā tika nozagta rokas somiņa ar tajā esošo mobilo tālruni, automašīnas atslēgām, visiem dokumentiem un citām ikdienas lietām, par ģimenei radītajiem zaudējumiem saņēma atlīdzību 2100 eiro apmērā. Klients bija apdrošinājis ne tikai pašu dzīvokli, bet arī iedzīvi ar vislielāko apdrošinājuma summu un iekļāvis civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu gadījumiem, ja rodas zaudējumi kaimiņam vai ciemiņam. Ikmēneša maksājums par apdrošināšanas polisi klientam bija aptuveni 14 eiro.

"Swedbank" mājokļa apdrošināšana ietver arī iedzīves apdrošināšanu ārpus mājas 5% apmērā no izvēlētās iedzīves apdrošinājuma summas mājoklim.

Apdrošināšanas pakalpojumus "Swedbank" nodrošina "Swedbank P&C Insurance" AS un "Swedbank Life Insurance" SE. Pakalpojumi ietver obligāto sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības (OCTA) apdrošināšanu, brīvprātīgo auto apdrošināšanu (KASKO), mājokļa apdrošināšanu, ceļojuma apdrošināšanu, kā arī privāto dzīvības apdrošināšanu, apdrošināšanu ģimenes atbalstam, kredītņēmēja dzīvības apdrošināšanu un citus apdrošināšanas pakalpojumus.

 

City24.lv iesaka:

PIEDALIES KONKURSĀ UN LAIMĒ 200 EIRO VĒRTU DĀVANU KARTI NO "SPICE HOME"!

Martā populārāko jauno projektu TOP 5

06.04.2016

alt
alt

Mājokļa galvojuma programmā jau ir garantiju griesti, problēma - zemesgrāmatas nodevas atvieglojums

06.04.2016

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

2

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

3

Podniekos četru mēnešu laikā rezervēti 50% dzīvokļu

4

Īrei vai investīcijai – labiekārtoti dzīvokļi jaunajā Strēlnieku ielas 4b namā

5

Starlex Real Estate uzsāk jauna privātmāju ciemata pārdošanu Mārupē - "Soulful Village"

6

Trīs istabu dzīvokļi Rīgas centrā no 1900 EUR/ m2: tikai projektā "Kvartāls 5/26"

City24 redaktora izvēle

alt

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

alt

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem