Katrs ceturtais apdrošināšanas gadījums saistīts ar mājokļa iedzīves bojājumiem

Pērn katrs ceturtais «Swedbank P&C Insurance» Latvijas filiāles apdrošināšanas gadījums bija saistīts ar iedzīves bojājumiem vai to zudumu, tostarp arī to lietu, kas bojājumu brīdī bijušas ārpus mājas. Visbiežāk mājokļa iedzīvē cieš mobilie tālruņi, datortehnika, sadzīves tehnika un velosipēdi.

Vidējais zaudējuma apmērs par iedzīves bojājumiem ir 570 eiro, savukārt lielākā izmaksātā zaudējumu atlīdzības summa sasniedz pat 10 100 eiro.

Iedzīvotāji, kuri apdrošinājuši savu mājokli un iedzīvi, pie apdrošinātāja vēršas pēc atlīdzības arī tādos gadījumos, kad, atrodoties ārpus mājas, tālrunis nejauši izkrīt uz ielas un saplīst ekrāns, zādzību gadījumā - nozagta soma, maks, tālrunis, datortehnika un citas mantas, kā arī velosipēda bojājumu gadījumā, kas radušies kritiena rezultātā brauciena laikā. Šāda veida bojājumi mājokļa iedzīvei ir 9% no visiem apdrošināšanas gadījumiem, savukārt 7% gadījumu kaitējums iedzīvei tiek radīts tieši mājokļa zādzību gadījumos.

"Swedbank" produktu līnijas vadītāja Agnese Segliņa paziņojumā medijiem informē, ka "Swedbank" mājokļa apdrošināšana nodrošina, ka ģimenes iedzīve ir apdrošināta arī ārpus mājas visā Latvijā. Piemēram, nav jāsatraucas, ka, nesot iepirkuma maisiņus, no kabatas izkrīt mobilais tālrunis un tas saplīst, uz ielas vai sabiedriskajā transportā tiek nozagta soma vai arī garnadži aizdzen pie veikala pieslēgto jauno velosipēdu.

Piemēram, kāds "Swedbank" klients, kurš bija apdrošinājis savu divistabu dzīvokli ar iedzīvi, pēc tam, kad viņa sievai sabiedriskajā transportā tika nozagta rokas somiņa ar tajā esošo mobilo tālruni, automašīnas atslēgām, visiem dokumentiem un citām ikdienas lietām, par ģimenei radītajiem zaudējumiem saņēma atlīdzību 2100 eiro apmērā. Klients bija apdrošinājis ne tikai pašu dzīvokli, bet arī iedzīvi ar vislielāko apdrošinājuma summu un iekļāvis civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu gadījumiem, ja rodas zaudējumi kaimiņam vai ciemiņam. Ikmēneša maksājums par apdrošināšanas polisi klientam bija aptuveni 14 eiro.

"Swedbank" mājokļa apdrošināšana ietver arī iedzīves apdrošināšanu ārpus mājas 5% apmērā no izvēlētās iedzīves apdrošinājuma summas mājoklim.

Apdrošināšanas pakalpojumus "Swedbank" nodrošina "Swedbank P&C Insurance" AS un "Swedbank Life Insurance" SE. Pakalpojumi ietver obligāto sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības (OCTA) apdrošināšanu, brīvprātīgo auto apdrošināšanu (KASKO), mājokļa apdrošināšanu, ceļojuma apdrošināšanu, kā arī privāto dzīvības apdrošināšanu, apdrošināšanu ģimenes atbalstam, kredītņēmēja dzīvības apdrošināšanu un citus apdrošināšanas pakalpojumus.

 

City24.lv iesaka:

PIEDALIES KONKURSĀ UN LAIMĒ 200 EIRO VĒRTU DĀVANU KARTI NO "SPICE HOME"!

Martā populārāko jauno projektu TOP 5

06.04.2016

alt
alt

Mājokļa galvojuma programmā jau ir garantiju griesti, problēma - zemesgrāmatas nodevas atvieglojums

06.04.2016

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

TOP 5: ekskluzīvākās mājas, kas šobrīd pieejamas iegādei

2

Izsolē pārdod vienu no izcilākajām baroka laikmeta koka celtnēm Rīgā – Nordeķu muižu

3

Ieskaties! Dizaina telpas, ko par mājām saucis slavenais latviešu apavu zīmols INCH2

4

"Mežaparka Rezidencēs" jaunas biroju ēkas pamatos tiek iemūrēta laika kapsula

5

Iedzīvotāji Rīgā vēl pāris gadus būs aktīvi dzīvokļu pircēji

6

Noskaidrotas 2018.gada vērtīgākās Latvijas ēkas

City24 redaktora izvēle

alt

Ieskaties! Dizaina telpas, ko par mājām saucis slavenais latviešu apavu zīmols INCH2

alt

Iedzīvotāji Rīgā vēl pāris gadus būs aktīvi dzīvokļu pircēji

alt

"Mežaparka Rezidencēs" jaunas biroju ēkas pamatos tiek iemūrēta laika kapsula