Mežaparka kaimiņi "Ozo Golf Club" un "Mežaparka Rezidences" iedibina jaunu, ikgadēju sportisku tradīciju – golfa turnīru

Divu lielāko Mežaparka nekustamo īpašumu saimnieki - «Mežaparka Rezidences» un «Ozo Golf Club», sadarbībā ar premium īpašumu tirgotāju «Baltic Sotheby’s International Realty» 14. maijā Ozo Golfa kluba laukumā organizē golfa turnīru «Mežaparka Rezidences Open», liekot pamatu ikgadējam pasākumam ikvienam golfa mīļotājam un stiprinot zaļā un sportiskā Rīgas rajona tradīcijas.

"Mežaparka Rezidences Open" golfa turnīrā, kurā 14. maija plkst. 9 tiks uzsākta izspēle no visām bedrītēm, piedalīsies ap 100 golferu-amatieru, kuri sacentīsies trijās handikapu grupās dāmu un kungu konkurencē, noskaidrojot longest drive (7. bedre) un nearest to pin (13. bedre) labāko spēlētāju kopējā ieskaitē. Katrā grupā par uzvarētāju tiks noteikts tas, kurš iegūs visvairāk stableford punktu. Katras grupas pirmo triju vietu ieguvējus gaida vērtīgas balvas.  

Lai piecu stundu garā turnīra laikā golferi nezaudētu savu sportisko formu un spētu uzturēt vienmērīgi augstu spēles sniegumu, sportistiem spēku turpināt iesākto palīdzēs Latvijā unikāls produkts: "Mežaparka Rezidences Open" golfa turnīram par godu "Lāču" maizes ceptuvē tapušais enerģijas batoniņš "Spēkam" ar dzērvenēm un upenēm. 

Normunds Skauģis, "Lāču" maizes ceptuves īpašnieks, kurš personīgi cienās golferus ar enerģijas batoniņu un pēc sacensībām - ar svētku torti, ir gatavs pirms turnīra atklāt dažus receptūras noslēpumus. "Brīnumgardais našķis spēkam un enerģijai ir tapis tepat "Lāčos" no Latvijas ogām, kas papildinātas ar tumšo šokolādi un rīvmaizi.  Spēka batoniņa sastāvā ir tikai pašas kvalitatīvākās izejvielas un Latvijas dabas veltes: rūpīgi izvēlētas, prasmīgi atlasītas un kopā liktas. Katrs "Lāču" gardums ir neatkārtojams  meistardarbs. Lai katrā kumosā - spēks!" novēl maizniekmeistars.

Pie golfa laukuma sarežģītākās jeb pirmās grūtības pakāpes - 7. bedrītes, kura nes "Mežaparka Rezidences" vārdu, citi Mežaparka kaimiņi – vīna veikals "Vīna pietura" piedāvās vīna degustāciju, kā arī citus atspirdzinājumus un uzkodas.

Ikviens interesents aicināts piedalīties "Mežaparka Rezidences Open" golfa turnīrā, kurā varēs līdzi just saviem favorītiem un ne tikai iepazīt tuvāk šo sporta veidu, bet arī iepazīties ar "Mežaparka Rezidences" iecerēm, maketā aplūkojot vīziju par plānoto projekta attīstību un, iespējams, noskatīt savu nākamo mājvietu vienā no galvaspilsētas zaļākajiem un dzīvošanai iecienītākajiem rajoniem.

"Mežaparka Rezidences Open" golfa turnīrs notiek Vislatvijas Golfa dienas ietvaros.

Aicinām golfa spēlētājus pieteikties uz sacensībām "Mežaparka Rezidences Open" līdz 2016. gada 12. maijam plkst. 15 Ozo Golfa kluba recepcijā, pa e-pastu ozogolf@apollo.lv, vai pa tālr. 67394399.

 

City24.lv iesaka:

PIEDALIES  KONKURSĀ UN LAIMĒ VASARĪGU BALVU - DĀRZA KAMĪNU!

Rīgas nekustamo īpašumu tirgus netiek līdzi kaimiņiem

10.05.2016

alt
alt

Saeimas komisija sāks vērtēt iedzīvotāju iniciatīvu par NĪN atcelšanu vienīgajam īpašumam

11.05.2016

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

27. aprīlī Atvērto durvju dienas festivāls jaunajā dzīvokļu projektā Tuvidi, Baložos

2

Ko darīt svētku brīvdienās? Ielaid mājās pavasari!

3

EstateGuru aicina uz bezmaksas semināru "Kā izmantot pūļa finansējumu biznesa attīstībai?"

4

Klientu ceturtdienas Jūrmalā - aicina klātienē novērtēt "Rīgas 51 Apartments" dzīvokļus

5

Konkursā "Gada aģenti 2019" noteiks labākos nekustamā īpašuma aģentus

6

SEB Mājokļu cenu indikators: iedzīvotāju optimisms par NĪ cenu izmaiņām nemainīgi augsts

City24 redaktora izvēle

alt

Ko darīt svētku brīvdienās? Ielaid mājās pavasari!

alt

Konkursā "Gada aģenti 2019" noteiks labākos nekustamā īpašuma aģentus

alt

"Green City" projektā Purvciemā lielākā daļa dzīvokļu izpārdoti; top otrā māja