Mežaparka kaimiņi "Ozo Golf Club" un "Mežaparka Rezidences" iedibina jaunu, ikgadēju sportisku tradīciju – golfa turnīru

Divu lielāko Mežaparka nekustamo īpašumu saimnieki - «Mežaparka Rezidences» un «Ozo Golf Club», sadarbībā ar premium īpašumu tirgotāju «Baltic Sotheby’s International Realty» 14. maijā Ozo Golfa kluba laukumā organizē golfa turnīru «Mežaparka Rezidences Open», liekot pamatu ikgadējam pasākumam ikvienam golfa mīļotājam un stiprinot zaļā un sportiskā Rīgas rajona tradīcijas.

"Mežaparka Rezidences Open" golfa turnīrā, kurā 14. maija plkst. 9 tiks uzsākta izspēle no visām bedrītēm, piedalīsies ap 100 golferu-amatieru, kuri sacentīsies trijās handikapu grupās dāmu un kungu konkurencē, noskaidrojot longest drive (7. bedre) un nearest to pin (13. bedre) labāko spēlētāju kopējā ieskaitē. Katrā grupā par uzvarētāju tiks noteikts tas, kurš iegūs visvairāk stableford punktu. Katras grupas pirmo triju vietu ieguvējus gaida vērtīgas balvas.  

Lai piecu stundu garā turnīra laikā golferi nezaudētu savu sportisko formu un spētu uzturēt vienmērīgi augstu spēles sniegumu, sportistiem spēku turpināt iesākto palīdzēs Latvijā unikāls produkts: "Mežaparka Rezidences Open" golfa turnīram par godu "Lāču" maizes ceptuvē tapušais enerģijas batoniņš "Spēkam" ar dzērvenēm un upenēm. 

Normunds Skauģis, "Lāču" maizes ceptuves īpašnieks, kurš personīgi cienās golferus ar enerģijas batoniņu un pēc sacensībām - ar svētku torti, ir gatavs pirms turnīra atklāt dažus receptūras noslēpumus. "Brīnumgardais našķis spēkam un enerģijai ir tapis tepat "Lāčos" no Latvijas ogām, kas papildinātas ar tumšo šokolādi un rīvmaizi.  Spēka batoniņa sastāvā ir tikai pašas kvalitatīvākās izejvielas un Latvijas dabas veltes: rūpīgi izvēlētas, prasmīgi atlasītas un kopā liktas. Katrs "Lāču" gardums ir neatkārtojams  meistardarbs. Lai katrā kumosā - spēks!" novēl maizniekmeistars.

Pie golfa laukuma sarežģītākās jeb pirmās grūtības pakāpes - 7. bedrītes, kura nes "Mežaparka Rezidences" vārdu, citi Mežaparka kaimiņi – vīna veikals "Vīna pietura" piedāvās vīna degustāciju, kā arī citus atspirdzinājumus un uzkodas.

Ikviens interesents aicināts piedalīties "Mežaparka Rezidences Open" golfa turnīrā, kurā varēs līdzi just saviem favorītiem un ne tikai iepazīt tuvāk šo sporta veidu, bet arī iepazīties ar "Mežaparka Rezidences" iecerēm, maketā aplūkojot vīziju par plānoto projekta attīstību un, iespējams, noskatīt savu nākamo mājvietu vienā no galvaspilsētas zaļākajiem un dzīvošanai iecienītākajiem rajoniem.

"Mežaparka Rezidences Open" golfa turnīrs notiek Vislatvijas Golfa dienas ietvaros.

Aicinām golfa spēlētājus pieteikties uz sacensībām "Mežaparka Rezidences Open" līdz 2016. gada 12. maijam plkst. 15 Ozo Golfa kluba recepcijā, pa e-pastu ozogolf@apollo.lv, vai pa tālr. 67394399.

 

City24.lv iesaka:

PIEDALIES  KONKURSĀ UN LAIMĒ VASARĪGU BALVU - DĀRZA KAMĪNU!

Rīgas nekustamo īpašumu tirgus netiek līdzi kaimiņiem

10.05.2016

alt
alt

Saeimas komisija sāks vērtēt iedzīvotāju iniciatīvu par NĪN atcelšanu vienīgajam īpašumam

11.05.2016

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

TOP 5: ekskluzīvākās mājas, kas šobrīd pieejamas iegādei

2

Izsolē pārdod vienu no izcilākajām baroka laikmeta koka celtnēm Rīgā – Nordeķu muižu

3

Ieskaties! Dizaina telpas, ko par mājām saucis slavenais latviešu apavu zīmols INCH2

4

"Mežaparka Rezidencēs" jaunas biroju ēkas pamatos tiek iemūrēta laika kapsula

5

Iedzīvotāji Rīgā vēl pāris gadus būs aktīvi dzīvokļu pircēji

6

Noskaidrotas 2018.gada vērtīgākās Latvijas ēkas

City24 redaktora izvēle

alt

Ieskaties! Dizaina telpas, ko par mājām saucis slavenais latviešu apavu zīmols INCH2

alt

Iedzīvotāji Rīgā vēl pāris gadus būs aktīvi dzīvokļu pircēji

alt

"Mežaparka Rezidencēs" jaunas biroju ēkas pamatos tiek iemūrēta laika kapsula