Premium klases apartamentu namā "Club Central Residence" palikuši vairs tikai 6 brīvi dzīvokļi

Septiņu mēnešu laikā, kopš ekspluatācijā nodots «Club Central Residence» - augstākās klases komfortam atbilstoši uzbūvētais dzīvokļu nams Rīgā, Baznīcas ielā 18a, pircējus atraduši 70% dzīvokļu un brīvi palikuši vairs tikai 6 dzīvokļi, no kuriem puse ir gandrīz pilnībā iekārtoti, ar iebūvētām virtuves iekārtām, atvieglojot potenciālajam dzīvokļa pircējam iekārtošanos jaunajā mājvietā.

Latvijā veiktā iedzīvotāju aptauja* liecina, ka produktu iegādē mūsu valsts iedzīvotājiem svarīgākie aspekti ir kvalitāte (99%) un cena (97%), bet vairāk nekā 30% aptaujāto* mājokļa iegādē svarīgs kritērijs ir lai tas būtu pilnībā labiekārtots, ar visām ērtībām, kā arī svarīgs aspekts ir mājokļa tehniskais stāvoklis, būvniecības kvalitāte un laba infrastruktūra. Jaunākās tendences liecina, ka pircēji arvien biežāk izvēlas dzīvokļus jaunajos projektos ar pilnībā pabeigtu apdari un iebūvētu aprīkojumu (piem., virtuvēm).

"Club Central Residence" apartamenti atbilst visiem šiem kritērijiem, kas atzinīgi novērtēts arī starptautiskā līmenī, saņemot starptautiskās nekustamo īpašumu federācijas prestižo balvu "Baltic Prix d’Excellence" kā labākajam jaunajam projektam premium segmentā Baltijas valstīs.

Pasaules līmeņa arhitektūras paraugs, izcila atrašanās vieta: pats pilsētas centrs, bet nostāk no aktīvām pilsētas ielām, gaiši un plaši dzīvokļi, ko nodrošina augstie griesti un lielās logu ailes, ar pārdomātu plānojumu un augstvērtīgu, kvalitatīvu, pilnu iekšējo apdari, kurā izmantoti dabīgi materiāli un modernākie dizaina elementi, kā arī skaists skats pa logu uz pilsētu un līdzās esošo vēsturisko apbūvi,- šādu raksturojumu "Club Central Residence" premium klases apartamentiem snieguši to jaunie iemītnieki, vaicāti par iemesliem, kāpēc iegādājušies dzīvokļus šajā namā.

Aicinām interesentus pieteikties uz individuālajām konsultācijām, nama un dzīvokļu apskati „ Club Central Residence ” namā sev izdevīgākajā laikā. Pieteikties varat, rakstot uz e-pastu: liga.abolina@balsir.com   vai zvanot pa tālruni +371 2 6551455.
"Club Central Residence" – ideāla izvēle jūsu jaunajām mājām Rīgas centrā!

"Club Central Residence" apartamentu mērķauditorija ir cilvēki, kam svarīgi dzīvot vienā ritmā ar pilsētu un tai pat laikā cienīt privātumu un mieru, tādi, kas meklē vislabāko kvalitāti un dzīvē realizē augstākos dzīvojamās telpas standartus par saprātīgu cenu.

Jau ziņots, ka "Club Central Residence" komplekss Rīgā, Baznīcas ielā 18a ar kopējo platību 2.218 m² ir unikāls mūsdienu Eiropas arhitektūras un dizaina paraugs, kas apvieno labākās Rīgas vēsturiskās apbūves tradīcijas ar jaunākajām tendencēm pasaules pilsētu attīstībā. "Club Central Residence"  ir arī nozīmīgs konceptuāls jauninājums Rīgā: tajā ir ierīkots slēgts klubs ar bibliotēku un atpūtas zonu nama iedzīvotājiem un viņu viesiem. Arī šis privātais klubs veidots unikālā dizainā, sevī ietverot klasiskā angļu kluba mājīgumu un ekstravagantus interjera elementus.

Uzlabos publiskas personas īpašumu iznomāšanas kārtību

11.05.2016

alt
alt

Asociācija LANĪDA turpina publicēt ikmēneša nekustamā īpašuma tirgus cenu indikatoru par reāli notikušajiem darījumiem

11.05.2016

Vēlaties iegādāties mājokli?

Uzziniet savas iespējas saņemt aizdevumu SEB bankā un piesakieties bezmaksas konsultācijai

  • Kredīta atmaksas termiņš līdz 30 gadiem
  • Iespēja atlikt pamatsummas maksājumu uz laiku līdz 18 mēnešiem
  • Kredītmaksājumu apdrošināšanas piedāvājums
  • Valsts atbalsts mājokļa iegādei ģimenēm ar bērniem
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Dizaina māja Mārupē, kurā katra detaļa ir pārdomāta

2

Kad dzīvesvieta ir kā miera oāze

3

Īpašumi, kuros vasaras saulgriežu svinēšana būtu īsta bauda

4

Dzīvokļi hygge dzīves baudīšanai jaunajā projektā Lofts&Rosegold

5

Ielūdz uz īpašo klientu dienu Ezerparka Namos

6

"Vestabalt" atvērs durvis daudzdzīvokļu namam Tallinas ielā 86

City24 redaktora izvēle

alt

Kad dzīvesvieta ir kā miera oāze

alt

Dizaina māja Mārupē, kurā katra detaļa ir pārdomāta

alt

Īpašumi, kuros vasaras saulgriežu svinēšana būtu īsta bauda