Premium klases apartamentu namā "Club Central Residence" palikuši vairs tikai 6 brīvi dzīvokļi

Septiņu mēnešu laikā, kopš ekspluatācijā nodots «Club Central Residence» - augstākās klases komfortam atbilstoši uzbūvētais dzīvokļu nams Rīgā, Baznīcas ielā 18a, pircējus atraduši 70% dzīvokļu un brīvi palikuši vairs tikai 6 dzīvokļi, no kuriem puse ir gandrīz pilnībā iekārtoti, ar iebūvētām virtuves iekārtām, atvieglojot potenciālajam dzīvokļa pircējam iekārtošanos jaunajā mājvietā.

Latvijā veiktā iedzīvotāju aptauja* liecina, ka produktu iegādē mūsu valsts iedzīvotājiem svarīgākie aspekti ir kvalitāte (99%) un cena (97%), bet vairāk nekā 30% aptaujāto* mājokļa iegādē svarīgs kritērijs ir lai tas būtu pilnībā labiekārtots, ar visām ērtībām, kā arī svarīgs aspekts ir mājokļa tehniskais stāvoklis, būvniecības kvalitāte un laba infrastruktūra. Jaunākās tendences liecina, ka pircēji arvien biežāk izvēlas dzīvokļus jaunajos projektos ar pilnībā pabeigtu apdari un iebūvētu aprīkojumu (piem., virtuvēm).

"Club Central Residence" apartamenti atbilst visiem šiem kritērijiem, kas atzinīgi novērtēts arī starptautiskā līmenī, saņemot starptautiskās nekustamo īpašumu federācijas prestižo balvu "Baltic Prix d’Excellence" kā labākajam jaunajam projektam premium segmentā Baltijas valstīs.

Pasaules līmeņa arhitektūras paraugs, izcila atrašanās vieta: pats pilsētas centrs, bet nostāk no aktīvām pilsētas ielām, gaiši un plaši dzīvokļi, ko nodrošina augstie griesti un lielās logu ailes, ar pārdomātu plānojumu un augstvērtīgu, kvalitatīvu, pilnu iekšējo apdari, kurā izmantoti dabīgi materiāli un modernākie dizaina elementi, kā arī skaists skats pa logu uz pilsētu un līdzās esošo vēsturisko apbūvi,- šādu raksturojumu "Club Central Residence" premium klases apartamentiem snieguši to jaunie iemītnieki, vaicāti par iemesliem, kāpēc iegādājušies dzīvokļus šajā namā.

Aicinām interesentus pieteikties uz individuālajām konsultācijām, nama un dzīvokļu apskati „ Club Central Residence ” namā sev izdevīgākajā laikā. Pieteikties varat, rakstot uz e-pastu: liga.abolina@balsir.com   vai zvanot pa tālruni +371 2 6551455.
"Club Central Residence" – ideāla izvēle jūsu jaunajām mājām Rīgas centrā!

"Club Central Residence" apartamentu mērķauditorija ir cilvēki, kam svarīgi dzīvot vienā ritmā ar pilsētu un tai pat laikā cienīt privātumu un mieru, tādi, kas meklē vislabāko kvalitāti un dzīvē realizē augstākos dzīvojamās telpas standartus par saprātīgu cenu.

Jau ziņots, ka "Club Central Residence" komplekss Rīgā, Baznīcas ielā 18a ar kopējo platību 2.218 m² ir unikāls mūsdienu Eiropas arhitektūras un dizaina paraugs, kas apvieno labākās Rīgas vēsturiskās apbūves tradīcijas ar jaunākajām tendencēm pasaules pilsētu attīstībā. "Club Central Residence"  ir arī nozīmīgs konceptuāls jauninājums Rīgā: tajā ir ierīkots slēgts klubs ar bibliotēku un atpūtas zonu nama iedzīvotājiem un viņu viesiem. Arī šis privātais klubs veidots unikālā dizainā, sevī ietverot klasiskā angļu kluba mājīgumu un ekstravagantus interjera elementus.

Uzlabos publiskas personas īpašumu iznomāšanas kārtību

11.05.2016

alt
alt

Asociācija LANĪDA turpina publicēt ikmēneša nekustamā īpašuma tirgus cenu indikatoru par reāli notikušajiem darījumiem

11.05.2016

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju

2

Dzīvot paradīzes nostūrī! Pārdod grandiozus lauku īpašumus reģionos

3

Runā iedzīvotāji: kāpēc "Bišumuiža"?

4

Grupu pirkumā par cenu zem tirgus vērtības izpārdod dzīvokļus Blaumaņa ielā

5

Populārākās sērijveida ēkas un kas tajās pērk dzīvokļus?

6

Vērienīgajā mājokļu projektā "Krasta kvartāls" uzsāk otrās mājas būvniecību

City24 redaktora izvēle

alt

Dzīvot paradīzes nostūrī! Pārdod grandiozus lauku īpašumus reģionos

alt

TOP 10 lielākie nekustamā īpašuma investīciju darījumi 2019. gadā

alt

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju