Lieliski jaunumi Baltijas nekustamo īpašumu kompānijām

Sākot no šodienas Latvijas tirgū ir pieejamas nekustamo īpašumu sludinājumu portāla City24 piedāvātās Wazzup Web mājas lapas. Produkts izveidots sadarbībā ar Nīderlandes informācijas tehnoloģiju (IT) kompāniju Wazzup, kas nekustamo īpašumu kompānijām piedāvā vienkāršu un finansiāli izdevīgu risinājumu vizuāli pievilcīgu un mūsdienīgu mājas lapu radīšanai.

Patiesi labas mājas lapas izveidošana mūsdienās, kad interneta vide visu laiku strauji mainās un attīstās, ir arvien sarežģītāks process, kas novērš nekustamo īpašumu kompāniju uzmanību no viņu pamatbiznesa. Nereti uzturēt mājas lapu ir ievērojami sarežģītāk un laikietilpīgāk, kā gaidīts, jo tehnoloģijas visu laiku attīstās un nemitīgi ir jāvelta laiks dažādu uzlabojumu un izmaiņu veikšanai. Tajā pašā laikā mūsdienu patērētājs sagaida, ka māja lapa būs funkcionāli izcila un vienlīdz labi darbosies visās ierīcēs – gan datoros, gan mobilajās ierīcēs un plantšetdatoros. 

Wazzup Web ir mājas lapu risinājums, kas nekustamo īpašumu kompānijām ļaus pilnībā pievērsties pašu biznesam. Sistēmu ir izveidojuši jomas profesionāļi, tā tiek atjaunināta un nodrošināta ar jaunākajiem tehniskajiem risinājumiem, piedāvā vairākus izcilus dizaina variantus un ir neticami labi atrodama meklētājprogrammās. Turklāt, tas viss ir pieejams vien par nelielu mēneša maksu.

"Es ticu, ka Latvijas un Baltijas valstu nekustamo īpašumu kompānijas gaida interesanti laiki. Mēs, izmantojot gadu laikā uzkrāto pieredzi, kas radusies, strādājot ar tūkstošiem Eiropas nekustamo īpašumu kompānijām, esam cītīgi gatavojušies šim mirklim. Ir neskaitāmas platformas mājas lapu izveidei, taču mūsu mērķis bija izveidot kaut ko unikālu, pilnībā veltot uzmanību  tam, kādas mājas lapas nepieciešamas nekustamo īpašumu kompānijām" stāsta kompānijas Wazzup izpilddirektors Gerben Nijmeijer.

"Wazzup Web risinājumi nekustamo īpašumu kompāniju mājas lapas un klientu apkalpošanu pacels jaunā līmenī. Daudzi no mums savam uzņēmumam ir veidojuši mājas lapu. Sākotnēji ir liels entuziasms, taču pēcāk rodas dažādi grūti risināmi jautājumi un problēmas, piemēram, kā atrast cienīgu mājas lapas izstrādātāju.  Šie sarežģījumi prasa laiku un izmaksā dārgi, turklāt nereti vēlamais gala rezultāts tā arī netiek sasniegts. Wazzup Web šo procesu palīdz atvieglot. Nekustamo īpašumu kompānijas, kas ir sapņojušas par finansiāli izdevīgu, funkcionāli izcilu skaista dizaina mājas lapu, to var izveidot jau šodien. Šis viennozīmīgi ir labākais mājas lapu risinājums, kas pieejams nekustamo īpašumu kompānijām," uzskata Maksis Karlins, City24.lv pārstāvis.

Wazzup mājas lapas risinājumu izmanto vairāk nekā 1500 nekustamo īpašumu kompānijas visā Eiropā, un tās katru mēnesi apmeklē vairāk nekā 1,8 miljoni unikālo lietotāju.

Plašāka informācija par iespējām Latvijas tirgū.

Papildu informācija:

Kristaps Pagils

+(371) 6749 1049

kristaps@city24.lv

Dzīve liepu ielokā: atvērto durvju dienās aicina iepazīt "Dammes Liepas"

18.05.2016

alt
alt

Pasniegs Latvijas Arhitektūras gada balvas

19.05.2016

Vēlaties iegādāties mājokli?

Uzziniet savas iespējas saņemt aizdevumu SEB bankā un piesakieties bezmaksas konsultācijai

  • Kredīta atmaksas termiņš līdz 30 gadiem
  • Iespēja atlikt pamatsummas maksājumu uz laiku līdz 18 mēnešiem
  • Kredītmaksājumu apdrošināšanas piedāvājums
  • Valsts atbalsts mājokļa iegādei ģimenēm ar bērniem
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Vasaras akcija "Gaiļezera namos": 5000 eiro vērta virtuve dāvanā

2

"Valsts nekustamie īpašumi" pārdos izsolē trīs nekustamos īpašumus

3

Īpašumi, kuros vasaras saulgriežu svinēšana būtu īsta bauda

4

Dizaina māja Mārupē, kurā katra detaļa ir pārdomāta

5

Šiks un elegance - 6 pārdošanā esoši apartamenti Jūrmalā

6

"Vestabalt" atvērs durvis daudzdzīvokļu namam Tallinas ielā 86

City24 redaktora izvēle

alt

Kad dzīvesvieta ir kā miera oāze

alt

Dizaina māja Mārupē, kurā katra detaļa ir pārdomāta

alt

Īpašumi, kuros vasaras saulgriežu svinēšana būtu īsta bauda