Lieliski jaunumi Baltijas nekustamo īpašumu kompānijām

Sākot no šodienas Latvijas tirgū ir pieejamas nekustamo īpašumu sludinājumu portāla City24 piedāvātās Wazzup Web mājas lapas. Produkts izveidots sadarbībā ar Nīderlandes informācijas tehnoloģiju (IT) kompāniju Wazzup, kas nekustamo īpašumu kompānijām piedāvā vienkāršu un finansiāli izdevīgu risinājumu vizuāli pievilcīgu un mūsdienīgu mājas lapu radīšanai.

Patiesi labas mājas lapas izveidošana mūsdienās, kad interneta vide visu laiku strauji mainās un attīstās, ir arvien sarežģītāks process, kas novērš nekustamo īpašumu kompāniju uzmanību no viņu pamatbiznesa. Nereti uzturēt mājas lapu ir ievērojami sarežģītāk un laikietilpīgāk, kā gaidīts, jo tehnoloģijas visu laiku attīstās un nemitīgi ir jāvelta laiks dažādu uzlabojumu un izmaiņu veikšanai. Tajā pašā laikā mūsdienu patērētājs sagaida, ka māja lapa būs funkcionāli izcila un vienlīdz labi darbosies visās ierīcēs – gan datoros, gan mobilajās ierīcēs un plantšetdatoros. 

Wazzup Web ir mājas lapu risinājums, kas nekustamo īpašumu kompānijām ļaus pilnībā pievērsties pašu biznesam. Sistēmu ir izveidojuši jomas profesionāļi, tā tiek atjaunināta un nodrošināta ar jaunākajiem tehniskajiem risinājumiem, piedāvā vairākus izcilus dizaina variantus un ir neticami labi atrodama meklētājprogrammās. Turklāt, tas viss ir pieejams vien par nelielu mēneša maksu.

"Es ticu, ka Latvijas un Baltijas valstu nekustamo īpašumu kompānijas gaida interesanti laiki. Mēs, izmantojot gadu laikā uzkrāto pieredzi, kas radusies, strādājot ar tūkstošiem Eiropas nekustamo īpašumu kompānijām, esam cītīgi gatavojušies šim mirklim. Ir neskaitāmas platformas mājas lapu izveidei, taču mūsu mērķis bija izveidot kaut ko unikālu, pilnībā veltot uzmanību  tam, kādas mājas lapas nepieciešamas nekustamo īpašumu kompānijām" stāsta kompānijas Wazzup izpilddirektors Gerben Nijmeijer.

"Wazzup Web risinājumi nekustamo īpašumu kompāniju mājas lapas un klientu apkalpošanu pacels jaunā līmenī. Daudzi no mums savam uzņēmumam ir veidojuši mājas lapu. Sākotnēji ir liels entuziasms, taču pēcāk rodas dažādi grūti risināmi jautājumi un problēmas, piemēram, kā atrast cienīgu mājas lapas izstrādātāju.  Šie sarežģījumi prasa laiku un izmaksā dārgi, turklāt nereti vēlamais gala rezultāts tā arī netiek sasniegts. Wazzup Web šo procesu palīdz atvieglot. Nekustamo īpašumu kompānijas, kas ir sapņojušas par finansiāli izdevīgu, funkcionāli izcilu skaista dizaina mājas lapu, to var izveidot jau šodien. Šis viennozīmīgi ir labākais mājas lapu risinājums, kas pieejams nekustamo īpašumu kompānijām," uzskata Maksis Karlins, City24.lv pārstāvis.

Wazzup mājas lapas risinājumu izmanto vairāk nekā 1500 nekustamo īpašumu kompānijas visā Eiropā, un tās katru mēnesi apmeklē vairāk nekā 1,8 miljoni unikālo lietotāju.

Plašāka informācija par iespējām Latvijas tirgū.

Papildu informācija:

Kristaps Pagils

+(371) 6749 1049

kristaps@city24.lv

Dzīve liepu ielokā: atvērto durvju dienās aicina iepazīt "Dammes Liepas"

18.05.2016

alt
alt

Pasniegs Latvijas Arhitektūras gada balvas

19.05.2016

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Sapnis! Dzīve upes krastā no 400 EUR mēnesī

2

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts

3

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

4

Īpašumi, kuros jūtams meža dziedinošais spēks

5

Mājokļa īre – kā pasargāt sevi no neparedzamiem zaudējumiem

6

Pārdošanā nonākusi ekskluzīva privātmāja pašā ezera krastā

City24 redaktora izvēle

alt

Sapnis! Dzīve upes krastā no 400 EUR mēnesī

alt

Apartamenti, no kuriem gājiena attālumā sasniedzama likteņupe Daugava

alt

Krāsains un omulīgs dzīvoklis Jelgavas apriņķī