"Trasta komercbanka" jūnijā rīko vairāku nekustamo īpašumu izsoles

Likvidējamā AS «Trasta komercbanka» jūnijā rīko vairāku nekustamo īpašumu izsoles, liecina bankas publicētie paziņojumi.

Banka pārdod labprātīgā otrajā izsolē ar augšupejošu soli 1258 kvadrātmetru zemesgabalu Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 73. Nekustamā īpašuma izsoles sākumcena ir 215 250 eiro, kas nav apliekama ar pievienotās vērtības nodokli (PVN). Pretendentiem iepriekš jāsamaksā pirkuma nodrošinājums 10% apmērā no tirgus cenas 28 700 eiro un dalības maksa 100 eiro.

"Trasta komercbanka" pārdod labprātīgā otrajā izsolē ar augšupejošu soli nekustamo īpašumu Saulkrastu novadā - 3,3 hektāru zemesgabalu "Jaunsaulēs". Nekustamā īpašuma izsoles sākumcena ir 68 250 eiro, kas nav apliekama ar PVN. Pretendentiem iepriekš jāsamaksā nekustamā īpašuma pirkuma nodrošinājums 10% apmērā no izsoles tirgus cenas 9100 eiro un dalības maksa 100 eiro.

Tāpat "Trasta komercbanka" pārdod labprātīgā otrajā izsolē ar augšupejošu soli nekustamo īpašumu, ko veido puse domājamās daļas no 2426 kvadrātmetru zemesgabala Jūrmalā, Matrožu ielā 4. Šī nekustamā īpašuma izsoles sākumcena ir 39 300 eiro, kas nav apliekama ar PVN. Pretendentiem iepriekš jāsamaksā nekustamā īpašuma pirkuma nodrošinājums 10% apmērā no izsoles tirgus cenas 5240 eiro un dalības maksa 100 eiro.

Banka pārdod labprātīgā izsolē ar augšupejošu soli zemesgabalu 1813 kvadrātmetru platībā Rīgā, Zilupes ielā. Nekustamā īpašuma izsoles sākumcena ir 41 300 eiro, kas nav apliekama ar PVN. Pretendentiem pirms izsoles jāsamaksā nekustamā īpašuma nodrošinājums 10% apmērā no izsoles sākumcenas un dalības maksa 100 eiro.

"Trasta komercbanka" pārdod labprātīgā otrajā izsolē ar augšupejošu soli nekustamo īpašumu Garkalnes novada Sunīšos - 0,23 hektāru zemesgabalu Vikingu ielā. Nekustamā īpašuma izsoles sākumcena ir 13 500 eiro, kas nav apliekama ar PVN. Pretendentiem pirms izsoles jāsamaksā nekustamā īpašuma nodrošinājums 10% apmērā no tirgus cenas - 1800 eiro un dalības maksa 100 eiro.

Visas minēto īpašumu izsoles notiks 22.jūnijā Rīgā, Palasta ielā 1.

Kā ziņots, Eiropas Centrālā banka pēc Finanšu un kapitāla tirgus komisijas ierosinājuma 3.martā anulēja "Trasta komercbankas" licenci, bet 14.martā Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa atzina "Trasta komercbanku" par likvidējamu un par bankas likvidatoru iecēla zvērinātu advokātu Ilmāru Krūmu.

Kopš bankas atzīšanas par likvidējamu tās likvidators atguvis 40,9 miljonus eiro. Savukārt likvidācijas izdevumi ir 2,6 miljoni eiro.

 

City24.lv iesaka:

MEKLĒ JAUNU MĀJVIETU? CITY24 IR, KO PIEDĀVĀT - VISUS PIEDĀVĀJUMUS ĪREI APSKATI ŠEIT

Privātos pasūtījumus būvniecībā kavē neprognozējami ilgie teritorijas plānošanas jautājumi

30.05.2016

alt
alt

Būvniecības uzraugi: Rīga 39% pārbaudīto pašvaldības ēku atklātas dažādas bīstamības

30.05.2016

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Mūsdienīgs mājoklis, kuru vari atļauties - dzīvo Tuvidos! Aicina uz atvērto durvju dienu!

2

Esi pats sava mājokļa saimnieks! Reaton prezentē ko nebijušu apdares materiālu tirgū - fiksētās izmaksas

3

Atvērto durvju diena Saliena Park Apartments: rezervē dzīvokli un saņem IKEA dāvanu karti 1000 EUR vērtībā!

4

Atvērto durvju dienas maratonā varēs apskatīt jaunos projektus Rīgas centrā

5

Atvērto durvju diena - arī Pārdaugavas mājokļu projektos

6

Nāc uz ATVĒRTO DURVJU DIENAS MARATONU un laimē dizaina stāvlampu no LaLampa!

City24 redaktora izvēle

alt

Nāc uz ATVĒRTO DURVJU DIENAS MARATONU un laimē dizaina stāvlampu no LaLampa!

alt

Atvērto durvju diena Saliena Park Apartments: rezervē dzīvokli un saņem IKEA dāvanu karti 1000 EUR vērtībā!

alt

Jaunā Teika, Ezerparka Nami un Vairoga 32 dzīvojamais projekts vērs durvis apmeklētājiem