"Trasta komercbanka" jūnijā rīko vairāku nekustamo īpašumu izsoles

Likvidējamā AS «Trasta komercbanka» jūnijā rīko vairāku nekustamo īpašumu izsoles, liecina bankas publicētie paziņojumi.

Banka pārdod labprātīgā otrajā izsolē ar augšupejošu soli 1258 kvadrātmetru zemesgabalu Rīgā, Krišjāņa Barona ielā 73. Nekustamā īpašuma izsoles sākumcena ir 215 250 eiro, kas nav apliekama ar pievienotās vērtības nodokli (PVN). Pretendentiem iepriekš jāsamaksā pirkuma nodrošinājums 10% apmērā no tirgus cenas 28 700 eiro un dalības maksa 100 eiro.

"Trasta komercbanka" pārdod labprātīgā otrajā izsolē ar augšupejošu soli nekustamo īpašumu Saulkrastu novadā - 3,3 hektāru zemesgabalu "Jaunsaulēs". Nekustamā īpašuma izsoles sākumcena ir 68 250 eiro, kas nav apliekama ar PVN. Pretendentiem iepriekš jāsamaksā nekustamā īpašuma pirkuma nodrošinājums 10% apmērā no izsoles tirgus cenas 9100 eiro un dalības maksa 100 eiro.

Tāpat "Trasta komercbanka" pārdod labprātīgā otrajā izsolē ar augšupejošu soli nekustamo īpašumu, ko veido puse domājamās daļas no 2426 kvadrātmetru zemesgabala Jūrmalā, Matrožu ielā 4. Šī nekustamā īpašuma izsoles sākumcena ir 39 300 eiro, kas nav apliekama ar PVN. Pretendentiem iepriekš jāsamaksā nekustamā īpašuma pirkuma nodrošinājums 10% apmērā no izsoles tirgus cenas 5240 eiro un dalības maksa 100 eiro.

Banka pārdod labprātīgā izsolē ar augšupejošu soli zemesgabalu 1813 kvadrātmetru platībā Rīgā, Zilupes ielā. Nekustamā īpašuma izsoles sākumcena ir 41 300 eiro, kas nav apliekama ar PVN. Pretendentiem pirms izsoles jāsamaksā nekustamā īpašuma nodrošinājums 10% apmērā no izsoles sākumcenas un dalības maksa 100 eiro.

"Trasta komercbanka" pārdod labprātīgā otrajā izsolē ar augšupejošu soli nekustamo īpašumu Garkalnes novada Sunīšos - 0,23 hektāru zemesgabalu Vikingu ielā. Nekustamā īpašuma izsoles sākumcena ir 13 500 eiro, kas nav apliekama ar PVN. Pretendentiem pirms izsoles jāsamaksā nekustamā īpašuma nodrošinājums 10% apmērā no tirgus cenas - 1800 eiro un dalības maksa 100 eiro.

Visas minēto īpašumu izsoles notiks 22.jūnijā Rīgā, Palasta ielā 1.

Kā ziņots, Eiropas Centrālā banka pēc Finanšu un kapitāla tirgus komisijas ierosinājuma 3.martā anulēja "Trasta komercbankas" licenci, bet 14.martā Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa atzina "Trasta komercbanku" par likvidējamu un par bankas likvidatoru iecēla zvērinātu advokātu Ilmāru Krūmu.

Kopš bankas atzīšanas par likvidējamu tās likvidators atguvis 40,9 miljonus eiro. Savukārt likvidācijas izdevumi ir 2,6 miljoni eiro.

 

City24.lv iesaka:

MEKLĒ JAUNU MĀJVIETU? CITY24 IR, KO PIEDĀVĀT - VISUS PIEDĀVĀJUMUS ĪREI APSKATI ŠEIT

Privātos pasūtījumus būvniecībā kavē neprognozējami ilgie teritorijas plānošanas jautājumi

30.05.2016

alt
alt

Būvniecības uzraugi: Rīga 39% pārbaudīto pašvaldības ēku atklātas dažādas bīstamības

30.05.2016

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Dzīvot paradīzes nostūrī! Pārdod grandiozus lauku īpašumus reģionos

2

Grupu pirkumā par cenu zem tirgus vērtības izpārdod dzīvokļus Blaumaņa ielā

3

Populārākās sērijveida ēkas un kas tajās pērk dzīvokļus?

4

TEKSTILIANA - jau sen gaidīta dzīvesvieta!

5

Vērienīgajā mājokļu projektā "Krasta kvartāls" uzsāk otrās mājas būvniecību

6

TOP 10 lielākie nekustamā īpašuma investīciju darījumi 2019. gadā

City24 redaktora izvēle

alt

Dzīvot paradīzes nostūrī! Pārdod grandiozus lauku īpašumus reģionos

alt

TOP 10 lielākie nekustamā īpašuma investīciju darījumi 2019. gadā

alt

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju