"Baltic Sotheby`s International Realty" pievienojas viena no kompetentākajām nozares ekspertēm - Līga Kohtanena

Par premium klases īpašumu uzņēmumu «Baltic Sotheby`s International Realty» jauno pārdošanas direktori kopš šī gada 1. jūnija kļuvusi viena no kompetentākajām īpašumu nozares ekspertēm Līga Kohtanena. Viņai ir vairāk nekā 10 gadu pieredzi īpašumu tirdzniecībā, kura šī gada pavasarī vadošā nekustamo īpašumu sludinājumu portāla City24.lv un Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācijas (LANĪDA) organizētajā konkursā ieguva godpilno titulu «Nekustamo īpašumu aģents 2016».

Līga Kohtanena, "Baltic Sotheby’s International Realty" pārdošanas direktore, atzīst, ka viņai šī izvēle bija likumsakarīga, jo bijusi gatava jauniem profesionāliem izaicinājumiem. "Tā kā "Baltic Sotheby’s International Realty" ir viens no vadošajiem uzņēmumiem nekustamo īpašumu jomā ne tikai Latvijā vai Baltijas valstīs, bet arī visā pasaulē, tā, nenoliedzami, ir laba platforma jaunām iespējām. Šobrīd, kad nekustamo īpašumu tirgus turpmākā attīstība Latvijā ir jaunu izaicinājumu priekšā, vērtīga ir tāda uzņēmuma pieredze un darbinieku profesionālās zināšanas, kas neprasa uzdot liekus jautājumus jaunu klientu piesaistē un jaunu tirgu atklāšanā. Premium jeb ekskluzīvo īpašumu segments ir vienlaicīgi gan pietiekami sarežģīts, gan izaicinājumiem pilns, tas prasa plašas zināšanas par nekustamo īpašumu tirgu, pieredzi, kas rodas no pacietīga un laikietilpīga darba, kā arī pacietību, risinot vissarežģītākās nianses. Visam ir jābūt augstākajā līmenī, jo tā ir atbildība pret klientu un viņa naudu. Šis ir darbs, kuru daru jau vairāk nekā 10 gadus, un šis darbs man sniedz gandarījumu," izvēli pamato Līga Kohtanena.

Vestards Rozenbergs, "Baltic Sotheby’s International Realty" īpašnieks un valdes priekšsēdētājs, saka: ""Sotheby’s International Realty" zīmolu nekustamo īpašumu jomā pazīst vairāk nekā 63, tostarp Baltijas, valstīs, un mūsu klientiem piedāvātie pakalpojumi izceļas ar augstu profesionalitāti un reputāciju, bet pārstāvētie īpašumi atbilst kvalitātes un cenas samērojamībai. Izcilība ir "Sotheby’s" zīmola vērtība: tā mums ir svarīga arī komandā, demonstrējot augstus profesionālos standartus klientu apkalpošanā. Esmu pārliecināts, ka ar Līgas Kohtanenas pievienošanos mūsu uzņēmumam, "Baltic Sotheby’s International Realty" tiks efektīvi turpināta iesāktā komandas paplašināšanās, izaugsme un klientu apkalpošanas prasmju veicināšana, nodrošinot izcilu pasaules līmeņa kvalitāti arī mūsu tirgū. Līga ir apveltīta ar labām līdera dotībām, kas spēs motivēt pārējos kolēģus un uzturēt nemainīgi augstus apkalpošanas standartus."

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācijas (LANĪDA) izpilddirektore Irina Sjarki, kuras vadītās organizācijas un nekustamo īpašumu sludinājumu portāla City24.lv paspārnē šogad pirmo reizi Latvijā tika organizēts konkurss "Nekustamo īpašumu aģents 2016" ar mērķi noskaidrot un godināt nozares labākos profesionāļus, atzina, ka Līga Kohtanena konkursā apliecināja savu kompetenci, vienkāršību un cilvēcisku attieksmi. "Līga Kohtanena ir LANĪDAS biedre vairāk nekā 6 gadus un varu teikt, ka viņa šo gadu laikā sevi ir apliecinājusi kā profesionāli un ir Gada aģents ar lielo burtu! Šādi nekustamā īpašuma aģenti, uzturot augstus savus profesionālos standartus, ir labs piemērs citiem kolēģiem un mudina uz veselīgu sacensību garu," atzīst I. Sjarki.

Par uzņēmumu

 "Baltic Sotheby’s International Realty" ir pasaulslavenā izsoļu nama augstākās klases nekustamo īpašumu uzņēmuma "Sotheby’s International Realty" franšīzes uzņēmums Baltijas valstīs, kas, pateicoties franšīzes sniegtajām iespējām un sadarbojoties ar starptautisko "Sotheby’s International Realty" aģentūru tīklu, garantē saviem klientiem labāko un plašāko nekustamā īpašuma piedāvājumu ne tikai Baltijas valstīs, bet arī visā pasaulē.

Iespēju ekskluzīvi pārstāvēt "Sotheby’s International Realty" zīmolu Baltijas valstīs "Baltic Sotheby’s International Realty" ieguva 2010. gada aprīlī, atverot savu centrālo biroju Rīgā, pēc tam - Tallinā un Viļņā. Kopā visos trijos Baltijas birojos nodarbināti 25 cilvēki.

Interneta vietnē: plaša "Baltic Sotheby’s International Realty" nekustamo īpašumu datu bāze (vairāk nekā 2300 objektu par kopējo vērtību 1.46 miljardi eiro), informācija par nekustamā īpašuma tirgu Baltijas valstīs, tiesiskās bāzes informācija un piedāvātie pakalpojumi.

Slavenais izsoļu nams "Sotheby’s" - viens no pasaulē vecākajiem uzņēmumiem un pazīstamākajiem zīmoliem, dibināts 1744. gadā Londonā. Sekojot klientu pieprasījumam līdztekus augstvērtīgiem mākslas priekšmetiem iegādāties arī augstas klases nekustamos īpašumus, 1976. gadā tika radīts starptautisks nekustamā īpašuma aģentūru tīkls - "Sotheby’s International Realty". Pašlaik šo zīmolu nekustamo īpašumu jomā pārstāv 845 biroji 63 valstīs ar vairāk nekā 19 000 īpašumu pārdošanas profesionāļiem.

 

City24.lv iesaka:

MEKLĒ JAUNU MĀJVIETU? CITY24 IR, KO PIEDĀVĀT - VISUS PIEDĀVĀJUMUS ĪREI APSKATI ŠEIT!

Stājas spēkā hipotekāro kreditoru interešu aizsardzības regulējums, atsavinot īpašumus sabiedrības vajadzībām

01.06.2016

alt
alt

"YIT Celtniecība" uzsākusi jauna dzīvojamo māju kompleksa "Riverstone Residence" būvniecību Ķīpsalā

02.06.2016

Vēlaties iegādāties mājokli?

Uzziniet savas iespējas saņemt aizdevumu SEB bankā un piesakieties bezmaksas konsultācijai

  • Kredīta atmaksas termiņš līdz 30 gadiem
  • Iespēja atlikt pamatsummas maksājumu uz laiku līdz 18 mēnešiem
  • Kredītmaksājumu apdrošināšanas piedāvājums
  • Valsts atbalsts mājokļa iegādei ģimenēm ar bērniem
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Dizaina māja Mārupē, kurā katra detaļa ir pārdomāta

2

Vasaras akcija "Gaiļezera namos": 5000 eiro vērta virtuve dāvanā

3

Īpašumi, kuros vasaras saulgriežu svinēšana būtu īsta bauda

4

"Valsts nekustamie īpašumi" pārdos izsolē trīs nekustamos īpašumus

5

Kad dzīvesvieta ir kā miera oāze

6

Šiks un elegance - 6 pārdošanā esoši apartamenti Jūrmalā

City24 redaktora izvēle

alt

Kad dzīvesvieta ir kā miera oāze

alt

Dizaina māja Mārupē, kurā katra detaļa ir pārdomāta

alt

Īpašumi, kuros vasaras saulgriežu svinēšana būtu īsta bauda