"Baltic Sotheby`s International Realty" pievienojas viena no kompetentākajām nozares ekspertēm - Līga Kohtanena

Par premium klases īpašumu uzņēmumu «Baltic Sotheby`s International Realty» jauno pārdošanas direktori kopš šī gada 1. jūnija kļuvusi viena no kompetentākajām īpašumu nozares ekspertēm Līga Kohtanena. Viņai ir vairāk nekā 10 gadu pieredzi īpašumu tirdzniecībā, kura šī gada pavasarī vadošā nekustamo īpašumu sludinājumu portāla City24.lv un Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācijas (LANĪDA) organizētajā konkursā ieguva godpilno titulu «Nekustamo īpašumu aģents 2016».

Līga Kohtanena, "Baltic Sotheby’s International Realty" pārdošanas direktore, atzīst, ka viņai šī izvēle bija likumsakarīga, jo bijusi gatava jauniem profesionāliem izaicinājumiem. "Tā kā "Baltic Sotheby’s International Realty" ir viens no vadošajiem uzņēmumiem nekustamo īpašumu jomā ne tikai Latvijā vai Baltijas valstīs, bet arī visā pasaulē, tā, nenoliedzami, ir laba platforma jaunām iespējām. Šobrīd, kad nekustamo īpašumu tirgus turpmākā attīstība Latvijā ir jaunu izaicinājumu priekšā, vērtīga ir tāda uzņēmuma pieredze un darbinieku profesionālās zināšanas, kas neprasa uzdot liekus jautājumus jaunu klientu piesaistē un jaunu tirgu atklāšanā. Premium jeb ekskluzīvo īpašumu segments ir vienlaicīgi gan pietiekami sarežģīts, gan izaicinājumiem pilns, tas prasa plašas zināšanas par nekustamo īpašumu tirgu, pieredzi, kas rodas no pacietīga un laikietilpīga darba, kā arī pacietību, risinot vissarežģītākās nianses. Visam ir jābūt augstākajā līmenī, jo tā ir atbildība pret klientu un viņa naudu. Šis ir darbs, kuru daru jau vairāk nekā 10 gadus, un šis darbs man sniedz gandarījumu," izvēli pamato Līga Kohtanena.

Vestards Rozenbergs, "Baltic Sotheby’s International Realty" īpašnieks un valdes priekšsēdētājs, saka: ""Sotheby’s International Realty" zīmolu nekustamo īpašumu jomā pazīst vairāk nekā 63, tostarp Baltijas, valstīs, un mūsu klientiem piedāvātie pakalpojumi izceļas ar augstu profesionalitāti un reputāciju, bet pārstāvētie īpašumi atbilst kvalitātes un cenas samērojamībai. Izcilība ir "Sotheby’s" zīmola vērtība: tā mums ir svarīga arī komandā, demonstrējot augstus profesionālos standartus klientu apkalpošanā. Esmu pārliecināts, ka ar Līgas Kohtanenas pievienošanos mūsu uzņēmumam, "Baltic Sotheby’s International Realty" tiks efektīvi turpināta iesāktā komandas paplašināšanās, izaugsme un klientu apkalpošanas prasmju veicināšana, nodrošinot izcilu pasaules līmeņa kvalitāti arī mūsu tirgū. Līga ir apveltīta ar labām līdera dotībām, kas spēs motivēt pārējos kolēģus un uzturēt nemainīgi augstus apkalpošanas standartus."

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācijas (LANĪDA) izpilddirektore Irina Sjarki, kuras vadītās organizācijas un nekustamo īpašumu sludinājumu portāla City24.lv paspārnē šogad pirmo reizi Latvijā tika organizēts konkurss "Nekustamo īpašumu aģents 2016" ar mērķi noskaidrot un godināt nozares labākos profesionāļus, atzina, ka Līga Kohtanena konkursā apliecināja savu kompetenci, vienkāršību un cilvēcisku attieksmi. "Līga Kohtanena ir LANĪDAS biedre vairāk nekā 6 gadus un varu teikt, ka viņa šo gadu laikā sevi ir apliecinājusi kā profesionāli un ir Gada aģents ar lielo burtu! Šādi nekustamā īpašuma aģenti, uzturot augstus savus profesionālos standartus, ir labs piemērs citiem kolēģiem un mudina uz veselīgu sacensību garu," atzīst I. Sjarki.

Par uzņēmumu

 "Baltic Sotheby’s International Realty" ir pasaulslavenā izsoļu nama augstākās klases nekustamo īpašumu uzņēmuma "Sotheby’s International Realty" franšīzes uzņēmums Baltijas valstīs, kas, pateicoties franšīzes sniegtajām iespējām un sadarbojoties ar starptautisko "Sotheby’s International Realty" aģentūru tīklu, garantē saviem klientiem labāko un plašāko nekustamā īpašuma piedāvājumu ne tikai Baltijas valstīs, bet arī visā pasaulē.

Iespēju ekskluzīvi pārstāvēt "Sotheby’s International Realty" zīmolu Baltijas valstīs "Baltic Sotheby’s International Realty" ieguva 2010. gada aprīlī, atverot savu centrālo biroju Rīgā, pēc tam - Tallinā un Viļņā. Kopā visos trijos Baltijas birojos nodarbināti 25 cilvēki.

Interneta vietnē: plaša "Baltic Sotheby’s International Realty" nekustamo īpašumu datu bāze (vairāk nekā 2300 objektu par kopējo vērtību 1.46 miljardi eiro), informācija par nekustamā īpašuma tirgu Baltijas valstīs, tiesiskās bāzes informācija un piedāvātie pakalpojumi.

Slavenais izsoļu nams "Sotheby’s" - viens no pasaulē vecākajiem uzņēmumiem un pazīstamākajiem zīmoliem, dibināts 1744. gadā Londonā. Sekojot klientu pieprasījumam līdztekus augstvērtīgiem mākslas priekšmetiem iegādāties arī augstas klases nekustamos īpašumus, 1976. gadā tika radīts starptautisks nekustamā īpašuma aģentūru tīkls - "Sotheby’s International Realty". Pašlaik šo zīmolu nekustamo īpašumu jomā pārstāv 845 biroji 63 valstīs ar vairāk nekā 19 000 īpašumu pārdošanas profesionāļiem.

 

City24.lv iesaka:

MEKLĒ JAUNU MĀJVIETU? CITY24 IR, KO PIEDĀVĀT - VISUS PIEDĀVĀJUMUS ĪREI APSKATI ŠEIT!

Stājas spēkā hipotekāro kreditoru interešu aizsardzības regulējums, atsavinot īpašumus sabiedrības vajadzībām

01.06.2016

alt
alt

"YIT Celtniecība" uzsākusi jauna dzīvojamo māju kompleksa "Riverstone Residence" būvniecību Ķīpsalā

02.06.2016

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

2

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

3

Podniekos četru mēnešu laikā rezervēti 50% dzīvokļu

4

Īrei vai investīcijai – labiekārtoti dzīvokļi jaunajā Strēlnieku ielas 4b namā

5

Starlex Real Estate uzsāk jauna privātmāju ciemata pārdošanu Mārupē - "Soulful Village"

6

FOTO: "Mežaparka Rezidences" nodod ekspluatācijā arī 2. un 3. dzīvokļu māju

City24 redaktora izvēle

alt

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

alt

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem