"Baltic Sotheby`s International Realty" piedalās pasaules mēroga konferencē par ekskluzīvu nekustamo īpašumu

«Baltic Sotheby’s International Realty» nesen piedalījās «Sotheby’s International Realty» pasaules tīkla 2016. gada pasākumā. Šis pasākums, kas notika no 16. līdz 18. maijam Lasvegasā, Nevadā, pulcināja apmēram 2300 «Sotheby’s International Realty» tīkla dalībnieku, kuri pārstāvēja vairāk nekā 165 šī zīmola uzņēmumus no 40 valstīm un teritorijām visā pasaulē.

""Sotheby’s International Realty" pasaules tīkla pasākums sniedz ekskluzīvu pieredzi un ir ļoti vērtīgs mūsu uzņēmumam un līdz ar to arī mūsu klientiem", teica Vestards Rozenbergs, "Baltic Sotheby’s International Realty" īpašnieks un valdes priekšsēdētājs. "Piedalīšanās tajā deva mums iespēju satikties ar pasaules vistalantīgākajiem nekustamā īpašuma speciālistiem un uzzināt vairāk par šo jomu gan pasaules līmenī, gan kopumā, par "Sotheby’s International Realty" tīkla piedāvātajām priekšrocībām un par zīmola nākotnes vīziju, vienlaikus izveidojot ilgtspējīgas draudzības un iegūstot vērtīgus referāļus pasaules mērogā."

"Sotheby’s International Realty" pasaules tīkla pasākums, kas notika "Wynn Las Vegas" ēkā, bija dinamiska, trīs dienas ilga padziļināta iepazīšanās ar zīmolu, sniedzot tīkla biedriem vienreizēju iespēju sadarboties, dalīties idejām un labākajām praksēm, iegūt referāļus un izveidot ilgtspējīgus biznesa kontaktus visā pasaulē.  Galvenās sanāksmes raksturoja iedvesmojošas, emocionālas un motivējošas runas, ko teica "Sotheby’s International Realty Affiliates LLC" priekšsēdētājs un galvenais izpilddirektors Filips Vaits (Philip White), galvenā mārketinga speciāliste Vendija Parveja (Wendy Purvey) un vecākais viceprezidents, starptautisko darījumu speciālists Francis Santangelo (Francis X. Santangelo); kā arī galvenais referents Daniels Lamare (Daniel Lamarre), "Cirque du Soleil" priekšsēdētājs, un galvenais izpilddirektors, un noslēdzošais referents Džo Kastillo (Joe Castillo), kas ir pasaules vadošais "SandStory" mākslinieks.

"Mūsu pasaules tīkla pasākums parāda, cik stiprs ir "Sotheby’s International Realty tīkls"," teica Filips Vaits. "Šī gada konference bija mūsu visos laikos visapmeklētākais pasākums, un ir pārsteidzoši redzēt, kā mūsu tīkla biedri turpina izmantot mūsu piedāvātos resursus, uzņemties vadību un attīstīt paši savas jaunās iespējas un turpina savas uzņēmējdarbības izaugsmi.  Mēs lepojamies ar mūsu tīklu, mūsu mantojumu un mūsu nākotni, un šī gada pasaules tīkla pasākuma panākumi ir tā visa kulminācija."  

Pasākuma ietvaros notika vairāk nekā 35 atsevišķas sanāksmes, kuru tematika bija visdažādākā — no pārdošanas un sarunu vešanas taktikas līdz izmaiņām ainavā un māju īpašnieku demogrāfiskajā situācijā, līdz zīmolvedības un mārketinga iespējām un citiem jautājumiem. Šajās sanāksmēs vēlējās aktīvi piedalīties vairāk nekā 120 "Sotheby’s International Realty" tīkla dalībnieku, lai kā sanāksmju vadītāji, vieslektori un ekspertu grupu dalībnieki iepazīstinātu savus kolēģus ar ieteikumiem, labākajām praksēm un personisko pieredzi.

"Baltic Sotheby’s International Realty", kam ir biroji Latvijā, Igaunijā un Lietuvā, piedāvā ekskluzīvus "Sotheby’s International Realty" mārketinga, reklāmas un referāļu pakalpojumus, kas ir paredzēti, lai par uzņēmuma piedāvāto nekustamo īpašumu ieinteresētu atbilstīga līmeņa pircējus. "Baltic Sotheby’s International Realty" piedāvāto nekustamo īpašumu saraksti ir atrodami arī sothebysrealty.com pasaules mēroga tīmekļa vietnē, kā arī uzņēmuma vietējā tīmekļa vietnē balsir.com.

Kā "Sotheby’s International Realty" filiāle uzņēmums un tā klienti savā labā izmanto sadarbību ar "Sotheby's" izsoļu namu, kas dod iespēju uzņēmuma tirdzniecības partneriem reklamēt nekustamo īpašumu izsoļu nama klientiem, kā arī vienreizēju iespēju ieteikt nekustamā īpašuma uzņēmumu klientiem izsoļu nama sniegtos dārglietu, mākslas priekšmetu, antikvāro mēbeļu un kolekcionējamo priekšmetu novērtēšanas pakalpojumus.

"Sotheby’s International Realty" tīklā šobrīd ir vairāk nekā 19 000 neatkarīgu tirdzniecības partneru, kas izvietoti aptuveni 845 birojos 63 valstīs un teritorijās visā pasaulē. Katram birojam ir neatkarīgs īpašnieks, un birojs darbojas neatkarīgi.

 

City24.lv iesaka:

SEKO CITY24  INSTAGRAM KONTAM UN IEDVESMOJIES NO RADOŠIEM, LATVIJĀ VEIDOTIEM INTERJERIEM UN VĒRTĪGIEM IETEIKUMIEM!

Jaunajā projektā "Silmaču nami" norisināsies Klientu dienas

07.06.2016

alt
alt

Dzīvojamais nams "Medūzas" – lieliska investīcija nākotnei!

08.06.2016

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Iemīļoti viesu nami, kas meklē jaunus saimniekus

2

Anniņmuižas Parka Rezidence Imantā - izvēlies jauno projektu vēsturiskā vietā

3

Rīdzinieku iecienītos Gaiļezera namus papildinās vēl trīs dzīvojamās mājas

4

"Estera Development" uzsāks "Liepziedu" otrās ēkas dzīvokļu rezervāciju

5

Sestdien jaunajā projektā "Ziemeļblāzmas aleja" notiks atvērto durvju diena

6

Bērnistaba - balanss starp praktiskumu un bērnu sapņu īstenošanu

City24 redaktora izvēle

alt

Iemīļoti viesu nami, kas meklē jaunus saimniekus

alt

Lampa – gaismas avots un dizaina priekšmets

alt

Zems enerģijas patēriņš, labāki dzīves apstākļi – ilgtspējīgi mājokļi Pierīgā