Rīgas apkārtnē sērijveida dzīvokļu cenas turpina palielināties

Līdzīgi kā Rīgā, arī Rīgas apkārtnē (Ogrē, Kauguros, Salaspilī un Jelgavā) maijā sērijveida dzīvokļu cenas turpinājušas pieaugt, liecina nekustamo īpašumu kompānijas «Arco Real Estate» jaunākajā tirgus pārskatā apkopotā informācija. 

Ogrē sērijveida dzīvokļu cenas maijā pieauga par 1%, kas nozīmē, ka dzīvokļu vidējā cena pakāpās līdz 469 eiro kvadrātmetrā pozīcijai. "Arco Real Estate" pārskatā teikts, ka 2015. gada laikā dzīvokļu cenas kopumā pieauga par 4,5 %. Šogad tās turpina palielināties, un kopš gada sākuma ir pieaugušas par 5,9 %.

Kauguros, Jūrmalā, maijā sērijveida dzīvokļu cenas palielinājās par 2,2 %, tādējādi dzīvokļu viena kvadrātmetra vidējai cenai pieaugot līdz 448 eiro par kvadrātmetru. Jau ceturto mēnesi pēc kārtas Kauguros novērots, ka dzīvokļu cenas palielinās un cenu ikmēneša pieaugums saglabājas salīdzinoši liels. 2016. gadā dzīvokļu cenas kopumā pieauga par 7,2 %.

Salaspilī šī gada maijā dzīvokļu cenas palielinājās par 1,7 %. Sērijveida dzīvokļu vidējā cena palielinājās līdz 488 eiro kvadrātmetrā, teikts "Arco Real Estate" tirgus pārskatā. Kopš 2016. gada sākuma sērijveida dzīvokļu cenas Salaspilī kopumā pieauga par 3,6 %. Salaspilī šī gada pirmajā ceturksnī dzīvokļu cenas bija vērtējamas kā stabilas un lielas izmaiņas netika novērotas. Maijā konstatēta ievērojamāka dzīvokļu cenu palielināšanās, šāda Salaspils sērijveida dzīvokļu tirgus tendence bija gaidāma, ņemot vērā Rīgas mikrorajonos esošu dzīvokļu cenu ikmēneša pieaugumu.

Maijā cenas turpināja pieaugt arī Jelgavas dzīvokļiem, tomēr cenu kāpums vairs nebija tik straujš kā gada pirmajos mēnešos. Sērijveida dzīvokļu vidējā cena maijā pieauga līdz 386 eiro kvadrātmetrā pozīcijai, kas ir par 0,3 % augstāka cena nekā aprīlī. Kopš 2016. gada sākuma Jelgavā sērijveida dzīvokļu cenas pieauga par 5,6 %, bet kopš 2015. gada sākuma dzīvokļu cenas Jelgavā palielinājās par 14,9 %.

 

City24.lv iesaka:

SEKO CITY24  INSTAGRAM KONTAM UN IK DIENAS IEDVESMOJIES NO RADOŠIEM, LATVIJĀ VEIDOTIEM INTERJERIEM UN VĒRTĪGIEM IETEIKUMIEM!

City24.lv mēneša projekts – "Nordic Villages" ciemati Pierīgā!

09.06.2016

alt
alt

Palielinās interese par dzīvokļiem jaunajos projektos

09.06.2016

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju

2

Dzīvot paradīzes nostūrī! Pārdod grandiozus lauku īpašumus reģionos

3

Runā iedzīvotāji: kāpēc "Bišumuiža"?

4

Grupu pirkumā par cenu zem tirgus vērtības izpārdod dzīvokļus Blaumaņa ielā

5

Populārākās sērijveida ēkas un kas tajās pērk dzīvokļus?

6

Vērienīgajā mājokļu projektā "Krasta kvartāls" uzsāk otrās mājas būvniecību

City24 redaktora izvēle

alt

Dzīvot paradīzes nostūrī! Pārdod grandiozus lauku īpašumus reģionos

alt

TOP 10 lielākie nekustamā īpašuma investīciju darījumi 2019. gadā

alt

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju