Rīgas apkārtnē sērijveida dzīvokļu cenas turpina palielināties

Līdzīgi kā Rīgā, arī Rīgas apkārtnē (Ogrē, Kauguros, Salaspilī un Jelgavā) maijā sērijveida dzīvokļu cenas turpinājušas pieaugt, liecina nekustamo īpašumu kompānijas «Arco Real Estate» jaunākajā tirgus pārskatā apkopotā informācija. 

Ogrē sērijveida dzīvokļu cenas maijā pieauga par 1%, kas nozīmē, ka dzīvokļu vidējā cena pakāpās līdz 469 eiro kvadrātmetrā pozīcijai. "Arco Real Estate" pārskatā teikts, ka 2015. gada laikā dzīvokļu cenas kopumā pieauga par 4,5 %. Šogad tās turpina palielināties, un kopš gada sākuma ir pieaugušas par 5,9 %.

Kauguros, Jūrmalā, maijā sērijveida dzīvokļu cenas palielinājās par 2,2 %, tādējādi dzīvokļu viena kvadrātmetra vidējai cenai pieaugot līdz 448 eiro par kvadrātmetru. Jau ceturto mēnesi pēc kārtas Kauguros novērots, ka dzīvokļu cenas palielinās un cenu ikmēneša pieaugums saglabājas salīdzinoši liels. 2016. gadā dzīvokļu cenas kopumā pieauga par 7,2 %.

Salaspilī šī gada maijā dzīvokļu cenas palielinājās par 1,7 %. Sērijveida dzīvokļu vidējā cena palielinājās līdz 488 eiro kvadrātmetrā, teikts "Arco Real Estate" tirgus pārskatā. Kopš 2016. gada sākuma sērijveida dzīvokļu cenas Salaspilī kopumā pieauga par 3,6 %. Salaspilī šī gada pirmajā ceturksnī dzīvokļu cenas bija vērtējamas kā stabilas un lielas izmaiņas netika novērotas. Maijā konstatēta ievērojamāka dzīvokļu cenu palielināšanās, šāda Salaspils sērijveida dzīvokļu tirgus tendence bija gaidāma, ņemot vērā Rīgas mikrorajonos esošu dzīvokļu cenu ikmēneša pieaugumu.

Maijā cenas turpināja pieaugt arī Jelgavas dzīvokļiem, tomēr cenu kāpums vairs nebija tik straujš kā gada pirmajos mēnešos. Sērijveida dzīvokļu vidējā cena maijā pieauga līdz 386 eiro kvadrātmetrā pozīcijai, kas ir par 0,3 % augstāka cena nekā aprīlī. Kopš 2016. gada sākuma Jelgavā sērijveida dzīvokļu cenas pieauga par 5,6 %, bet kopš 2015. gada sākuma dzīvokļu cenas Jelgavā palielinājās par 14,9 %.

 

City24.lv iesaka:

SEKO CITY24  INSTAGRAM KONTAM UN IK DIENAS IEDVESMOJIES NO RADOŠIEM, LATVIJĀ VEIDOTIEM INTERJERIEM UN VĒRTĪGIEM IETEIKUMIEM!

City24.lv mēneša projekts – "Nordic Villages" ciemati Pierīgā!

09.06.2016

alt
alt

Palielinās interese par dzīvokļiem jaunajos projektos

09.06.2016

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība

2

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

3

Dzīvojamais kvartāls Lofts&Rosegold svin spāru svētkus

4

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

5

Ceļā uz ideālo virtuvi - kopā ar igauņu mīlēto ARENS

6

Altum jauno speciālistu mājokļu garantiju programmā piešķirta 1000.garantija

City24 redaktora izvēle

alt

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

alt

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

alt

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība