Starptautiskās labsajūtas dienas festivālā iepazīstinās ar pirmo wellness rezidenci Latvijā – "Muižas nami"

Sestdien, 11. jūnijā Jūrmalā, Dzintaru Mežaparkā Global Wellness day (Starptautiskās labsajūtas diena) festivāla ietvaros apmeklētāji varēs iepazīties ar unikālas koncepcijas projektu: pirmo wellness (jeb labsajūtas) rezidenci Baltijā - dzīvojamo kompleksu «Muižas nami», kas tā iedzīvotājiem nodrošinās nosacījumus veselīgai, aktīvai un kvalitatīvai dzīvei. Projektu realizē tā īpašnieks – uzņēmums «Inbalans Group» partnerībā ar ekskluzīvo īpašumu uzņēmumu «Baltic Sotheby`s International Realty».

Mūsdienu dinamikas piesātinātajā dzīvē stress ir viens no galvenajiem slimību ierosinātājiem, tāpēc arvien vairāk cilvēku visā pasaulē sāk novērtēt veselības uzturēšanas svarīgumu ikdienā: arvien būtiskāka kļūst harmoniska, veselīga apkārtējā vide un atmosfēra, pārtikas un ūdens kvalitāte u.c. lietas, kas ietekmē mūsu fizisko un emocionālo stāvokli. Šie aspekti lika pamatu wellness (jeb labsajūtas) attīstībai pasaulē - vienai no straujāk augošajām nozarēm pasaulē, kas priekšplānā izvirza aktīvu veselības uzturēšanu un uzlabošanu visās cilvēka dzīves jomās. Wellness attīstība pasaules industrijā ietekmē arī nekustamā īpašuma tirgu, kurā būvniecības, arhitektūras un dizaina koncepcijās centrā tiek likta cilvēka dzīves kvalitāte.

Projekts "Muižas Nami" atbilst jaunākajām wellness tradīcijām pasaulē un ir Baltijas valstīs jauna koncepta, 21. gadsimta apartamentu komplekss. Tas atrodas Jūrmalā, Bulduros, Muižas ielā 19, kvartālā starp Rīgas un Rēzeknes pulka ielām, kurā komfortablās, izsmalcināti elegantās rezidences veidotas, domājot par cilvēka veselību, dzīves kvalitātes un labsajūtas veicināšanu. Projektam tuvu ir priežu parks, sakārtota pilsētas infrastruktūra, bet jūra - 10 minūšu gājiena attālumā. Komplekss sastāv no 3 ēkām, kur divas ēkas ir restaurēti koka arhitektūras pieminekļi, bet viena ēka - mūsdienīgas arhitektūras paraugs, kas sintēzē ar seno koka arhitektūru veido mūsdienīgu dzīves vidi.

Projekta attīstītāju – daudzfunkcionālā uzņēmuma "Inbalans Group", kas sniedz pilna pakalpojuma spektru wellness un viesmīlības jomā, ideja bija izveidot Baltijā pirmo dzīvojamo kompleksu Wellness Residence jeb latviskojot - Labsajūtas Rezidenci, kur tā iedzīvotājiem tiks piedāvāti nosacījumi veselīgai, aktīvai un kvalitatīvai dzīvei. Ēkas veidotas, izmantojot tikai augstākās kvalitātes, sertificētus celtniecības materiālus, kas ir droši cilvēka veselībai. Īpaša uzmanība pievērsta ūdens kvalitātei, uzstādot speciālus ūdens filtrus kaitīgo ūdens piemaisījumu novēršanai. Aktīvai un veselīgai dzīvei iedzīvotājiem tiks piedāvāti āra trenažieri, kur varēs veikt aktivitātes savas veselības uzlabošanai un uzturēšanai. Kompleksa teritorijā tiks audzētas ar smaržu, krāsu un īpašām ārstnieciskajām īpašībām apveltītas ārstnieciskās tējas un augi, lai iedzīvotāji un viņu bērni var tās iepazīt un vajadzības gadījumā izmantot. Rezidenču teritorijā, vienā no ēkām, atradīsies  Inbalans Comfort Zone Day Spa, kas to iedzīvotājiem nodrošinās pakalpojumus cilvēka ķermeņa un gara harmonijai, kur SPA procedūrās iekļauta īpaša filosofija un pieeja, un darbs notiks tikai ar ekoloģiski tīrām eļļām, krēmiem un citiem augstvērtīgiem materiāliem. 

"Uzmanības centrā likt cilvēku, viņa labklājību,- tas ir mūsu darba galvenais princips. Kā teicis Viljams Šekspīrs: "Veselība ir dārgāka par zeltu", bet veseli un laimīgi cilvēki ir bagāti cilvēki. Uzsākot "Muižas namu" apartamentu tirdzniecību, mēs atveram jaunu lappusi grāmatā "dzīves kvalitāte pārdomātā vidē", kur svarīga ne tikai celtnes, būvniecības un apdares materiālu, bet arī vides kvalitāte un cilvēka komforts un veselība. Mums ir gods būt par šāda projekta sadarbības partneriem. Atbalstām ideju par veselīgu dzīvesveidu, kuru uzturēt palīdz sakārtota, harmoniska vide," par pirmo labsajūtas (wellness) rezidenci saka ekskluzīvo īpašumu tirgotāja - "Baltic Sotheby`s International Realty" pārdošanas direktore Līga Kohtanena

"Esam ļoti priecīgi, ka partnerībā ar "Baltic Sotheby`s International Realty" mēs paveram jaunas iespējas Latvijas iedzīvotājiem un viesiem, popularizējot veselīgu dzīvesveidu un realizējot projektu "Muižas nami", kā arī kopā atbalstot globālu pasākumu -  Global Wellness Day, kas vistiešākajā mērā atbilst mūsu uzņēmuma filozofijai," komentē Vadims Sokolovs, "Inbalans Group" valdes priekšsēdētājs.

Aicinām Jūs apmeklēt "Muižas nami" stendu Global Wellness Day pasākumā 11. jūnijā Jūrmalā, Dzintaru Mežaparkā, no plkst. 11 līdz 17, lai klātienē iepazītos ar šo unikālo projektu, kura dzīvokļu tirdzniecība tiks sākta tieši šī festivāla laikā!

Par Global Wellness Day un festivālu:

 Ideja par starptautiski svinamu dienu – Starptautisko labsajūtas dienu jeb Global Wellness Day radās pirms 3 gadiem Turcijā. Starptautiskās labsajūtas dienas devīze – "Viena diena var mainīt visu jūsu dzīvi!", kuras pamatā ir manifests - 7 soļi ceļā uz laimīgu dzīvi. Manifests aicina: 1) dzert vairāk ūdens, 2) doties stundu ilgā pastaigā, 3) pirkt vietējos ekoloģiskos produktus, 4) neizmantot plastmasas pudeles, 5) izdarīt labu darbu, 6) organizēt ģimenes maltīti, 7) doties gulēt pulksten 22:00.

Pēc veiksmīgas šīs dienas svinēšanas 73 valstīs pērn, šogad ar vēl lielāku aizrautību pasākumam gatavojas 100 valstīs, tai skaitā arī Latvijā, kur 11. jūnijā sākot no plkst. 11 līdz plkst. 17, Jūrmalā, Dzintaru Mežaparkā tiks organizētas interaktīvas aktivitātes: staigāšana ar ķekatām, atklātās joga nodarbības, bodyart, crossfit, TRX, dažādas bērnu izklaides un attīstošas nodarbības ar animatoriem, masāžu un veselīga uztura meistarklases, deju grupas uzstāšanās, flashmob deja un Natalijas Tumševicas koncerts, kā arī balvas, gardumi, pārsteigumi un daudz kas cits. Pasākumā gaidīti gan lieli, gan mazi, visas izklaides un aktivitātes ir bez maksas.

Pasākuma organizators – pirmā Starptautiskā wellness centra "Balans" Latvijā dibinātāja un Starptautiskās Labsajūtas dienas Latvijā sūtne Alla Sokolova.

Festivālu atbalsta Jūrmalas dome.

Pasākuma sponsori: starptautiskā kompānija "Inbalans" partnerībā ar "Baltic Sotheby`s International Realty", Starptautiskais wellness centrs "Balans" un uzņēmums "Purified".

 

City24.lv iesaka:

MEKLĒ JAUNU MĀJVIETU? CITY24 IR, KO PIEDĀVĀT - VISUS PIEDĀVĀJUMUS ĪREI APSKATI ŠEIT!

Mājokļu pieejamība Rīgā turpina uzlaboties

10.06.2016

alt
alt

"Vestabalt" svin 25 gadu jubileju, stādot kokus Arkādijas parkā

10.06.2016

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

2

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

3

Podniekos četru mēnešu laikā rezervēti 50% dzīvokļu

4

Īrei vai investīcijai – labiekārtoti dzīvokļi jaunajā Strēlnieku ielas 4b namā

5

Starlex Real Estate uzsāk jauna privātmāju ciemata pārdošanu Mārupē - "Soulful Village"

6

Trīs istabu dzīvokļi Rīgas centrā no 1900 EUR/ m2: tikai projektā "Kvartāls 5/26"

City24 redaktora izvēle

alt

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

alt

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem