"Vestabalt" svin 25 gadu jubileju, stādot kokus Arkādijas parkā

Nekustamo īpašumu uzņēmums «Vestabalt»,- Latvijā vecākais uzņēmums, kas darbojas nekustamo īpašumu nozarē, par godu savai 25 gadu jubilejai, stādīja kokus Arkādijas parkā.

"Vestabalt" valdes priekšsēdētājs Aldis Plaudis: "Savā jubilejā vēlamies pasniegt dāvanu  šīs un nākamo paaudžu rīdziniekiem, Arkādijas parkā iestādot 5 Virdžīnijas ievas. Mēs vēlamies dāvāt pavasara un romantikas vēstnešus visiem Arkādijas parka apmeklētājiem.

Mēs esam nekustamo īpašumu attīstītāji. Tātad tie, kas veido sakārtotu un  cilvēkam ērtu vidi. Un es esmu lepns, ka šo 25 gadu laikā, pateicoties "Vestabalt" komandas darbam ir atjaunoti nozīmīgi nekustamie īpašumi, kā arī veiksmīgi realizēti jauni projekti."

Pirms 25 gadiem "Vestabalt" uzsāka apsaimniekošanas un pārvaldīšanas darbus pie pirmajiem denacionalizētajiem namīpašumiem, tādiem kā Ausekļa iela 14, Pulkveža Brieža iela 15, Rūpniecības iela 19, Antonijas iela 24 un 22 utt. Lielākā daļa no šiem namīpašumiem bija avārijas stāvoklī, to īpašnieki nedzīvoja Latvijā, bet pateicoties profesionālam darbam un uzņēmībai tie šodien ir restaurēti, iznomāti, atgūstot savu vēsturisko spozmi.

25 gadu laikā "Vestabalt" savu darbību papildinājis ar vērtēšanas, starpniecības, projektu vadības un finanšu konsultāciju pakalpojumiem, kā arī veiksmīgi realizēti vairāki jaunie projekti. Tādi kā Stabu ielas 92 rekonstrukcija, Elizabetes iela 19 restaurācija, projekts Ādažu Terases, kā arī Mālpils muiža restaurācija.

Aldis Plaudis: "Nesen "Vestabalt", sadarbībā ar ārvalstu investoru, iegādājās vairākus namīpašumus centrā, kā arī Vilhelma Bokslafa projektēto vienu no skaistākajām eklektisma ēkām Āgenskalnā, Talsu ielā 7, kur jau pavisam drīz tiks uzsākti vērienīgi restaurācijas darbi.

Esmu gandarīts, ka Latvija ik gadu kļūst sakoptāka, pateicoties mūsu ieguldītajam darbam. Taču, braucot pa Rīgu un redzot, cik daudz ēku vēl joprojām meklē savu saimnieku, saprotu, ka darbs būs  ne tikai nākošajiem 25, bet vēl ilgāk!"

 

City24.lv iesaka:

NEPALAID GARĀM JAUNĀKĀS ZIŅAS NO CITY24 - SEKO MUMS  FACEBOOK!

Starptautiskās labsajūtas dienas festivālā iepazīstinās ar pirmo wellness rezidenci Latvijā – "Muižas nami"

10.06.2016

alt
alt

Mājokļu tirgū dominē vietējais pieprasījums

10.06.2016

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība

2

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

3

Dzīvojamais kvartāls Lofts&Rosegold svin spāru svētkus

4

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

5

Ceļā uz ideālo virtuvi - kopā ar igauņu mīlēto ARENS

6

Altum jauno speciālistu mājokļu garantiju programmā piešķirta 1000.garantija

City24 redaktora izvēle

alt

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

alt

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

alt

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība