"NCC Housing" pārtop par "Bonava Latvija"

Nekustamo īpašumu projektu attīstītājs SIA «NCC Housing» nomainījis tā zīmolu un juridisko nosaukumu, un turpmāk tas būs SIA «Bonava Latvija». Šāds lēmums tika pieņemts uzņēmuma mātes kompānijai Zviedrijā plānojot kļūt par neatkarīgu Stokholmas biržā kotētu uzņēmumu, kas ir atdalīts no NCC grupas. 

Latvijā SIA "Bonava Latvija" (agrāk "NCC Housing") uzsāka darbību 2000.gadā. Kopš tā izveides tas īstenojis Rīgā vairākus vērienīgus daudzdzīvokļu māju projektus, kļūstot par nozīmīgu nekustamo īpašumu attīstītāju un investoru Rīgā. 16 gadu laikā kopumā attīstītāja ieguldītās investīcijas nekustamo īpašumu segmentā valstī veido 67 miljonus eiro.

Mareks Kļaviņš, SIA "Bonava Latvija" valdes priekšsēdētājs: "Uzņēmuma juridiskā nosaukuma maiņa Latvijā ir loģisks solis, kas tiek veikts, ņemot vērā zīmola maiņu. Jāmin, ka šīs izmaiņas skar visus grupas darbības tirgus – kopumā astoņas valstis.  Zīmola maiņa neskar "Bonava Latvija" darbību, un tas turpina darboties kā līdz šim, neveicot citas būtiskas izmaiņas. Tas arī turpmāk būs kvalitātes garants dzīvokļu īpašniekiem un pilsētai jaunu projektu attīstīšanā."

Nosaukums Bonava nav izvēlēts nejauši. Zviedru vārds bo nozīmē "dzīvošana", bet nav - "dzīves centrā". Šie vārdi raksturo Bonava kā nekustamā īpašuma attīstītāja būtību, Bonava nebūvē vienkārši ēkas - Bonava rada mājas un dzīvesvietas, kurās cilvēkiem ir patīkami dzīvot. Ar jauno zīmolvārdu uzņēmums vēl vairāk vēlas uzsvērt savu kā mūsdienīga attīstītāja lomu pilsētvidē, attālinot par sevi priekšstatu kā tikai jaunu ēku būvnieku. Par zīmola vērtībām plašāk var iepazīties www.bonava.lv.

Kopš Bonava darbības sākšanas Latvijā tas ir īstenojis vairākus mājokļu projektus Rīgā - Biķernieku ielā 160 (Mežciems), Upeņu ielā 9, 11, 15, 17 (projekts "Lauras" Purvciemā), Rūpniecības ielā 9 (Rīgas klusajā centrā), Ogres ielā 5 (Krasta rajonā Rīgā) un Putnu ielā 31 (Ziepniekkalnā).

Pēdējos gados tas ir īstenojis divus projektus. Pērn rudenī tika pabeigta dzīvokļu tirdzniecība līdz šim Bonava Latvija lielākajā projektā Mežciemā, Biķernieku ielā 160, kurā kopā tika uzbūvētas 18 ēkas, radot jaunas mājas vairāk kā 1000 iedzīvotājiem. Pērn ekspluatācijā tika nodota daudzdzīvokļu māja Ziepniekkalnā, Putnu ielā 31, kas nodrošināja ar mājvietām  60 jaunas ģimenes.

 

City24.lv iesaka:

KUR ĪPAŠUMS SATIEK ĪSTO SAIMNIEKU. IR SLUDINĀJUMS, IR DARĪJUMS! IEVIETO SLUDINĀJUMU City24.lv

Pieaudzis vietējo pieprasījums pēc dzīvokļiem Rīgas centrā

10.06.2016

alt
alt

Notāri: Vairāk nekā 80% dažādos darījumos iesaistīto neizprot pašu parakstīto dokumentu saturu

10.06.2016

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Purvciema centrā taps jauns "Bonava Latvija" dzīvojamais projekts

2

Trīs vasarnīcas, kur vēl šovasar izbaudīt brīvdienas pie dabas

3

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS aicina uz otro Atvērto durvju dienas pasākumu

4

Īpašumi, kuros jūtams meža dziedinošais spēks

5

Aicina uz Atvērto durvju dienu divos dzīvojamo ēku projektos Rīgā

6

Pārdošanā nonākusi ekskluzīva privātmāja pašā ezera krastā

City24 redaktora izvēle

alt

Krāsains un omulīgs dzīvoklis Jelgavas apriņķī

alt

Arī dzīvoklis var kalpot par vietu, kur nodoties pirts priekiem

alt

Pārdošanā nonākusi ekskluzīva privātmāja pašā ezera krastā