Asociācija LANĪDA pirmo reizi organizē bezmaksas konsultāciju maratonu - "Sertificēto nekustamo īpašumu aģentu dienas"

27. augustā Rīgā, tirdzniecības centrā «Spice» ikvienam interesentam būs iespēja saņemt bezmaksas konsultācijas no kompetentiem ekspertiem - sertificētiem nekustamo īpašumu (NĪ) aģentiem dažādos jautājumos, kas skar nekustamos īpašumus. Konsultāciju «maratons» visas dienas garumā notiks pirmo «Sertificēto nekustamo īpašumu aģentu dienu 2016» ietvaros, kuras organizē Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA.

Iedzīvotāju vēlme tuvākā gada laikā investēt jaunā mājoklī vai esošā uzlabošanā ir sasniegusi savu vēsturiski augstāko punktu un tuvojas "trekno gadu" līmenim: katra trešā ģimene vēlas celt savu māju, liecina nesen veiktās aptaujas, ar kurām LANĪDA iepazīstināja pavasarī notikušās NĪ konferences ietvaros. Jūtams arī lielāks pieprasījums pēc dzīvokļiem jaunajos projektos, ko sekmējusi kreditēšanas aktivizēšanās, jo hipotekārās kreditēšanas nosacījumi kļuvuši pievilcīgāki.

2016.gadā mājokļu tirgū turpinājās iepriekšējos ceturkšņos iesākusies stabilā izaugsme. Šobrīd lielākajā tirgus daļā pilnībā dominē vietējais pieprasījums, tāpēc novērojamo izaugsmi ir pamats uzskatīt par ilgtspējīgu attīstību. Vairākos tirgus segmentos Rīgā novērojamā aktivitāte, atgādinot, ka tieši vietējais pieprasījums, aktīva banku kreditēšana un neliels valsts atbalsts ir pamats nekustamā īpašuma tirgus izaugsmei. Asociācijas LANĪDA pieredze rāda, ka pašlaik sabiedrībai trūkst pilnvērtīgas un ticamas informācijas par norisēm nekustamo īpašumu tirgū, tāpēc šādas bezmaksas konsultācijas dos iespēju centralizēti atbildēt uz dažādiem iedzīvotājiem interesējošiem jautājumiem.

"Nekustamo īpašumu tirgus ir viens no spilgtākajiem indikatoriem, kas raksturo tautsaimniecības aktivitāti un izaugsmi. Redzams, ka pieaug to cilvēku skaits, kas iesaistās īpašumu darījumos, meklējot iespējas uzlabot savu dzīves kvalitāti, savukārt projektu attīstītāji, redzot potenciālu augošajā mājokļu tirgū, piedāvā gan jaunus dzīvojamo ēku projektus, gan augstvērtīgi, ar pietāti pret vēsturiskām vērtībām, atjaunotus namus, augusi interese arī par privātmāju iegādi. Arī bankas kļuvušas pretimnākošākas mājokļu kredītu izsniegšanā, vairākus gadus darbojas valsts galvotā pirmā mājokļa programma. Šie visi faktori, papildus tam, ka trūkst vienkopus apkopotas, plašas informācijas, kas būtu noderīga tiem, kas iesaistās NĪ darījumu veikšanā, mudināja mūs organizēt "Sertificēto nekustamo īpašumu aģentu dienas 2016”, lai sniegtu iespēju sabiedrībai saņemt kvalitatīvu, kompetentu un noderīgu informāciju no augsti kvalificētiem sertificētiem speciālistiem," komentē Irina Sjarki, LANĪDA izpilddirektore.

"Jaunas mājvietas meklējumi ir laikietilpīgs process, jo no pieejamo variantu apzināšanas līdz izdevīgākā finansējuma veida piemeklēšanai paiet nedēļas, pat mēneši. Tas ir laiks, ko aktīvām ģimenēm piesātinātajā ikdienas ritmā nemaz nav tik viegli atlicināt. Tādēļ ar bezmaksas konsultāciju maratonu vēlamies saviem apmeklētājiem dot iespēju visu nepieciešamo informāciju iegūt vienuviet, apvienojot to ar ierasto tirdzniecības centra apmeklējumu," ideju sarīkot "Sertificēto nekustamo īpašuma aģentu dienas" Spicē pamato tirdzniecības kompleksa "Spice" direktore Iveta Lāce.

LANĪDA organizēto bezmaksas konsultāciju laikā ikviens interesents 27. augustā Rīgā, t/c "Spice" varēs vairāk uzzināt par īpašumu pirkšanu un pārdošanu, t.sk. iepazīties ar jaunākajiem projektu piedāvājumiem un aktuālākajām tendencēm NĪ tirgū, kā arī gūt atbildes īpašuma īres un nomas jautājumos, tāpat tiks sniegti padomi, kā izvairīties no dažādām problēmsituācijām un riskiem.

 

City24.lv iesaka:

NEPALAID GARĀM JAUNĀKĀS ZIŅAS NO CITY24 - SEKO MUMS  FACEBOOK!

Stabilitāte īres tirgū saglabāsies arī turpmāk

15.06.2016

alt
alt

Kam pievērst uzmanību uzsākot sadarbību ar nekustamo īpašumu kompāniju?

16.06.2016

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

2

Podniekos četru mēnešu laikā rezervēti 50% dzīvokļu

3

Starlex Real Estate uzsāk jauna privātmāju ciemata pārdošanu Mārupē - "Soulful Village"

4

FOTO: "Mežaparka Rezidences" nodod ekspluatācijā arī 2. un 3. dzīvokļu māju

5

Īrei vai investīcijai – labiekārtoti dzīvokļi jaunajā Strēlnieku ielas 4b namā

6

Stabu100 – pieejama jaunbūve Rīgas centrā

City24 redaktora izvēle

alt

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

alt

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem