Asociācija LANĪDA pirmo reizi organizē bezmaksas konsultāciju maratonu - "Sertificēto nekustamo īpašumu aģentu dienas"

27. augustā Rīgā, tirdzniecības centrā «Spice» ikvienam interesentam būs iespēja saņemt bezmaksas konsultācijas no kompetentiem ekspertiem - sertificētiem nekustamo īpašumu (NĪ) aģentiem dažādos jautājumos, kas skar nekustamos īpašumus. Konsultāciju «maratons» visas dienas garumā notiks pirmo «Sertificēto nekustamo īpašumu aģentu dienu 2016» ietvaros, kuras organizē Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA.

Iedzīvotāju vēlme tuvākā gada laikā investēt jaunā mājoklī vai esošā uzlabošanā ir sasniegusi savu vēsturiski augstāko punktu un tuvojas "trekno gadu" līmenim: katra trešā ģimene vēlas celt savu māju, liecina nesen veiktās aptaujas, ar kurām LANĪDA iepazīstināja pavasarī notikušās NĪ konferences ietvaros. Jūtams arī lielāks pieprasījums pēc dzīvokļiem jaunajos projektos, ko sekmējusi kreditēšanas aktivizēšanās, jo hipotekārās kreditēšanas nosacījumi kļuvuši pievilcīgāki.

2016.gadā mājokļu tirgū turpinājās iepriekšējos ceturkšņos iesākusies stabilā izaugsme. Šobrīd lielākajā tirgus daļā pilnībā dominē vietējais pieprasījums, tāpēc novērojamo izaugsmi ir pamats uzskatīt par ilgtspējīgu attīstību. Vairākos tirgus segmentos Rīgā novērojamā aktivitāte, atgādinot, ka tieši vietējais pieprasījums, aktīva banku kreditēšana un neliels valsts atbalsts ir pamats nekustamā īpašuma tirgus izaugsmei. Asociācijas LANĪDA pieredze rāda, ka pašlaik sabiedrībai trūkst pilnvērtīgas un ticamas informācijas par norisēm nekustamo īpašumu tirgū, tāpēc šādas bezmaksas konsultācijas dos iespēju centralizēti atbildēt uz dažādiem iedzīvotājiem interesējošiem jautājumiem.

"Nekustamo īpašumu tirgus ir viens no spilgtākajiem indikatoriem, kas raksturo tautsaimniecības aktivitāti un izaugsmi. Redzams, ka pieaug to cilvēku skaits, kas iesaistās īpašumu darījumos, meklējot iespējas uzlabot savu dzīves kvalitāti, savukārt projektu attīstītāji, redzot potenciālu augošajā mājokļu tirgū, piedāvā gan jaunus dzīvojamo ēku projektus, gan augstvērtīgi, ar pietāti pret vēsturiskām vērtībām, atjaunotus namus, augusi interese arī par privātmāju iegādi. Arī bankas kļuvušas pretimnākošākas mājokļu kredītu izsniegšanā, vairākus gadus darbojas valsts galvotā pirmā mājokļa programma. Šie visi faktori, papildus tam, ka trūkst vienkopus apkopotas, plašas informācijas, kas būtu noderīga tiem, kas iesaistās NĪ darījumu veikšanā, mudināja mūs organizēt "Sertificēto nekustamo īpašumu aģentu dienas 2016”, lai sniegtu iespēju sabiedrībai saņemt kvalitatīvu, kompetentu un noderīgu informāciju no augsti kvalificētiem sertificētiem speciālistiem," komentē Irina Sjarki, LANĪDA izpilddirektore.

"Jaunas mājvietas meklējumi ir laikietilpīgs process, jo no pieejamo variantu apzināšanas līdz izdevīgākā finansējuma veida piemeklēšanai paiet nedēļas, pat mēneši. Tas ir laiks, ko aktīvām ģimenēm piesātinātajā ikdienas ritmā nemaz nav tik viegli atlicināt. Tādēļ ar bezmaksas konsultāciju maratonu vēlamies saviem apmeklētājiem dot iespēju visu nepieciešamo informāciju iegūt vienuviet, apvienojot to ar ierasto tirdzniecības centra apmeklējumu," ideju sarīkot "Sertificēto nekustamo īpašuma aģentu dienas" Spicē pamato tirdzniecības kompleksa "Spice" direktore Iveta Lāce.

LANĪDA organizēto bezmaksas konsultāciju laikā ikviens interesents 27. augustā Rīgā, t/c "Spice" varēs vairāk uzzināt par īpašumu pirkšanu un pārdošanu, t.sk. iepazīties ar jaunākajiem projektu piedāvājumiem un aktuālākajām tendencēm NĪ tirgū, kā arī gūt atbildes īpašuma īres un nomas jautājumos, tāpat tiks sniegti padomi, kā izvairīties no dažādām problēmsituācijām un riskiem.

 

City24.lv iesaka:

NEPALAID GARĀM JAUNĀKĀS ZIŅAS NO CITY24 - SEKO MUMS  FACEBOOK!

Stabilitāte īres tirgū saglabāsies arī turpmāk

15.06.2016

alt
alt

Kam pievērst uzmanību uzsākot sadarbību ar nekustamo īpašumu kompāniju?

16.06.2016

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

2

Mūsdienīgs mājoklis, kuru vari atļauties - dzīvo Tuvidos! Aicina uz atvērto durvju dienu!

3

Dzīvojamais kvartāls Lofts&Rosegold svin spāru svētkus

4

Ceļā uz ideālo virtuvi - kopā ar igauņu mīlēto ARENS

5

Maijā dzīvošanai gatava būs Salienas trešā dzīvokļu māja. Atvērto durvju diena jau martā!

6

Papildus piešķirs 2,8 miljonus eiro Altum pirmā mājokļa iegādes programmas turpināšanai

City24 redaktora izvēle

alt

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

alt

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

alt

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība