Iepazīstina ar pirmo labsajūtas jeb wellness rezidenci Latvijā – "Muižas Nami"

Jūrmalā, Bulduros top ne tikai Latvijā, bet arī Baltijas valstīs unikālas koncepcijas projekts: pirmā wellness (jeb labsajūtas) rezidence - dzīvojamais komplekss «Muižas Nami», kas tā iedzīvotājiem nodrošinās nosacījumus veselīgai, aktīvai un kvalitatīvai dzīvei. Projektu realizē tā īpašnieks – uzņēmums «Inbalans Group» partnerībā ar ekskluzīvo īpašumu tirgotāju «Baltic Sotheby`s International Realty». Plašāka publika ar šo unikālo projektu tika iepazīstināta 11. jūnijā Jūrmalā, Dzintaru Mežaparkā notikušā Global Wellness day (Starptautiskās labsajūtas diena) festivāla ietvaros.

Mūsdienu dinamikas piesātinātajā dzīvē stress ir viens no galvenajiem slimību ierosinātājiem, tāpēc arvien vairāk cilvēku visā pasaulē sāk novērtēt veselības uzturēšanas svarīgumu ikdienā: arvien būtiskāka kļūst harmoniska, veselīga apkārtējā vide un atmosfēra, pārtikas un ūdens kvalitāte u.c. lietas, kas ietekmē mūsu fizisko un emocionālo stāvokli. Šie aspekti lika pamatu wellness (jeb labsajūtas) attīstībai pasaulē - vienai no straujāk augošajām nozarēm pasaulē, kas priekšplānā izvirza aktīvu veselības uzturēšanu un uzlabošanu visās cilvēka dzīves jomās. Wellness attīstība pasaules industrijā ietekmē arī nekustamā īpašuma tirgu, kurā būvniecības, arhitektūras un dizaina koncepcijās centrā tiek likta cilvēka dzīves kvalitāte.

Projekts "Muižas Nami" atbilst jaunākajām wellness tradīcijām pasaulē un ir Baltijas valstīs jauna koncepta, 21. gadsimta apartamentu komplekss. Tas atrodas Jūrmalā, Bulduros, Muižas ielā 19, kvartālā starp Rīgas un Rēzeknes pulka ielām, kurā komfortablās, izsmalcināti elegantās rezidences veidotas, domājot par cilvēka veselību, dzīves kvalitātes un labsajūtas veicināšanu. Projektam tuvu ir priežu parks, sakārtota pilsētas infrastruktūra, bet jūra - 10 minūšu gājiena attālumā. Komplekss sastāv no 3 ēkām, kur divas ēkas ir restaurēti koka arhitektūras pieminekļi, bet viena ēka - mūsdienīgas arhitektūras paraugs, kas sintēzē ar seno koka arhitektūru veido mūsdienīgu dzīves vidi. 

Projekta attīstītāju – daudzfunkcionālā uzņēmuma "Inbalans Group", kas sniedz pilna pakalpojuma spektru wellness un viesmīlības jomā, ideja bija izveidot Baltijā pirmo dzīvojamo kompleksu Wellness Residence jeb latviskojot - Labsajūtas Rezidenci, kur tā iedzīvotājiem tiks piedāvāti nosacījumi veselīgai, aktīvai un kvalitatīvai dzīvei. Ēkas veidotas, izmantojot tikai augstākās kvalitātes, sertificētus celtniecības materiālus, kas ir droši cilvēka veselībai. Īpaša uzmanība pievērsta ūdens kvalitātei, uzstādot speciālus ūdens filtrus kaitīgo ūdens piemaisījumu novēršanai. Aktīvai un veselīgai dzīvei iedzīvotājiem tiks piedāvāti āra trenažieri, kur varēs veikt aktivitātes savas veselības uzlabošanai un uzturēšanai. Kompleksa teritorijā tiks audzētas ar smaržu, krāsu un īpašām ārstnieciskajām īpašībām apveltītas ārstnieciskās tējas un augi, lai iedzīvotāji un viņu bērni var tās iepazīt un vajadzības gadījumā izmantot. Rezidenču teritorijā, vienā no ēkām, atradīsies Inbalans Comfort Zone Day Spa, kas to iedzīvotājiem nodrošinās pakalpojumus cilvēka ķermeņa un gara harmonijai, kur SPA procedūrās iekļauta īpaša filosofija un pieeja, un darbs notiks tikai ar ekoloģiski tīrām eļļām, krēmiem un citiem augstvērtīgiem materiāliem.

"Uzmanības centrā likt cilvēku, viņa labklājību,- tas ir mūsu darba galvenais princips. Kā teicis Viljams Šekspīrs: "Veselība ir dārgāka par zeltu", bet veseli un laimīgi cilvēki ir bagāti cilvēki. Uzsākot "Muižas Namu" apartamentu tirdzniecību, mēs atveram jaunu lappusi grāmatā "dzīves kvalitāte pārdomātā vidē", kur svarīga ne tikai celtnes, būvniecības un apdares materiālu, bet arī vides kvalitāte un cilvēka komforts un veselība. Mums ir gods būt par šāda projekta sadarbības partneriem. Atbalstām ideju par veselīgu dzīvesveidu, kuru uzturēt palīdz sakārtota, harmoniska vide," par pirmo labsajūtas (wellness) rezidenci saka ekskluzīvo īpašumu tirgotāja - "Baltic Sotheby`s International Realty" pārdošanas direktore Līga Kohtanena.

"Esam ļoti priecīgi, ka partnerībā ar "Baltic Sotheby`s International Realty” mēs paveram jaunas iespējas Latvijas iedzīvotājiem un viesiem, popularizējot veselīgu dzīvesveidu un realizējot projektu "Muižas Nami”, kā arī kopā atbalstot globālu pasākumu -  Global Wellness Day, kas vistiešākajā mērā atbilst mūsu uzņēmuma filozofijai," komentē Vadims Sokolovs, "Inbalans Group" valdes priekšsēdētājs.

Par Global Wellness Day un festivālu:

 Ideja par starptautiski svinamu dienu – Starptautisko labsajūtas dienu jeb Global Wellness Day radās pirms 3 gadiem Turcijā. Šogad šis pasākums norisinājās 100 valstīs, tai skaitā arī Latvijā.

Starptautiskās labsajūtas dienas devīze – "Viena diena var mainīt visu jūsu dzīvi!", kuras pamatā ir manifests - 7 soļi ceļā uz laimīgu dzīvi. Manifests aicina: 1) dzert vairāk ūdens, 2) doties stundu ilgā pastaigā, 3) pirkt vietējos ekoloģiskos produktus, 4) neizmantot plastmasas pudeles, 5) izdarīt labu darbu, 6) organizēt ģimenes maltīti, 7) doties gulēt pulksten 22:00.

Pasākumu Jūrmalā organizēja pirmā Starptautiskā wellness centra "Balans"  Latvijā dibinātāja un Starptautiskās Labsajūtas dienas Latvijā sūtne Alla Sokolova.

Festivālu atbalstīja Jūrmalas dome un pasākuma sponsori: starptautiskā kompānija "Inbalans" partnerībā ar "Baltic Sotheby`s International Realty", Starptautiskais wellness centrs "Balans" un uzņēmums "Purified".

 

City24.lv iesaka:

KUR ĪPAŠUMS SATIEK ĪSTO SAIMNIEKU. IR SLUDINĀJUMS, IR DARĪJUMS! IEVIETO SLUDINĀJUMU City24.lv

Argumenti pret nekustamo īpašumu darījumu reformu – nav pārliecinoši

16.06.2016

alt
alt

Valdībai līdz oktobrim būs jāsagatavo priekšlikumi par NĪN atvieglojumiem vienīgajam īpašumam

17.06.2016

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība

2

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

3

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

4

Dzīvojamais kvartāls Lofts&Rosegold svin spāru svētkus

5

Ceļā uz ideālo virtuvi - kopā ar igauņu mīlēto ARENS

6

Papildus piešķirs 2,8 miljonus eiro Altum pirmā mājokļa iegādes programmas turpināšanai

City24 redaktora izvēle

alt

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

alt

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

alt

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība