"Bonava Latvija” jauno mājokļu projektu būvniecībā iegulda 7 miljonus eiro

Nekustamo īpašumu projektu attīstītājs SIA «Bonava Latvija» (agrāk SIA «NCC Housing») attīsta divus jaunus daudzdzīvokļu ēku projektus Rīgā – Lapsu ielā 12, Dārzciemā, un Prūšu ielā 4B I, Ķengaragā. Projektā Lapsu ielā jau notiek ēkas būvniecība, savukārt projektam Prūšu ielā būvniecības darbi tiks uzsākti jūlijā. Abos projektos kopumā plānots ieguldīt aptuveni septiņus miljonus eiro.

Mareks Kļaviņš, SIA "Bonava Latvija" (agrāk "NCC Housing") valdes priekšsēdētājs: "Mēs turpinām attīstīt jaunus mājokļus Rīgā ar jauniem daudzdzīvokļu ēku projektiem. Mūsu 16 gadu pieredze Latvijā un vairāk nekā 80 gadu pieredze Ziemeļeiropā ļauj īstenot mājokļu projektus ar Skandināvijai tik raksturīgo rokrakstu – ar zaļu apkārtni attīstītā infrastruktūrā, funkcionālu un racionālu dzīvokļu plānojumu, kā arī mūsdienīgiem un augstas kvalitātes standartiem atbilstošiem ēkas risinājumiem."

Daudzdzīvokļu projektā Lapsu ielā 12 šobrīd rezervēti un pārdoti ir jau visi 46 dzīvokļi. Četrstāvu ēkā būs divu, trīs un četru istabu dzīvokļi. Jaunais projekts atradīsies Dārzciema privātmāju rajonā – Lapsu un Stopiņu ielas krustojumā. Pilnīgai mazpilsētas sajūtas baudīšanai katram dzīvoklim būs balkons vai dārziņš. Šobrīd ir uzsākta projekta būvniecība, un dzīvokļu atslēgas jaunajiem īpašniekiem plānots atdot nākamā gada pavasarī.

Projektā Prūšu ielā 4B I drīzumā plānots uzsākt būvniecību, tur šobrīd uzsākta dzīvokļu rezervācija. Jaunais projekts atradīsies Ķengaraga klusajā centrā – prom no satiksmes, zaļā apkaimē, pie nesen izbūvētās Daugavas promenādes. Daudzdzīvokļu ēkā būs 23 dzīvokļi ar vienu, divām un trim istabām, to platība līdz 67,1 kv.m. Katram dzīvoklim būs balkons vai terase un dārziņš. Projektu plānots pabeigt līdz nākamā gada beigām. Šī ir projekta pirmā ēka.  Projektā kopā tiks uzbūvētas divas mājas ar 69 mūsdienīgiem, funkcionāliem vienas līdz četru istabu dzīvokļiem.

Jau informējām, ka nekustamo īpašumu projektu attīstītājs SIA "NCC Housing" nesen nomainīja zīmolu un juridisko nosaukumu, un turpmāk tā nosaukums būs SIA "Bonava Latvija". Šāds lēmums pieņemts uzņēmuma mātes kompānijai Zviedrijā plānojot kļūt par neatkarīgu Stokholmas biržā kotētu uzņēmumu, kas ir atdalīts no NCC grupas.  Šobrīd Bonava AB akcijas jau veiksmīgi tiek kotētas Stokholmas fondu biržā.

Latvijā SIA "Bonava Latvija" (agrāk "NCC Housing") uzsāka darbību 2000.gadā. Kopš tā izveides tas īstenojis Rīgā vairākus vērienīgus daudzdzīvokļu māju projektus, kļūstot par nozīmīgu nekustamo īpašumu attīstītāju un investoru Rīgā. 16 gadu laikā kopumā attīstītāja ieguldītās investīcijas nekustamo īpašumu segmentā valstī veido 67 miljonus eiro.

Uzņēmuma juridiskā nosaukuma maiņa Latvijā ir loģisks solis, kas tiek veikts, ņemot vērā zīmola izmaiņas grupas ietvaros. Jāmin, ka šīs izmaiņas skar visus grupas darbības tirgus – kopumā astoņas valstis. Tai pat laikā šīs zīmola pārmaiņas neskar "Bonava Latvija" darbību, un tas turpina darboties kā līdz šim, neveicot citas būtiskas izmaiņas. Tas arī turpmāk būs kvalitātes garants dzīvokļu īpašniekiem un pilsētai jaunu projektu attīstīšanā. 

 

City24.lv iesaka:

KUR ĪPAŠUMS SATIEK ĪSTO SAIMNIEKU. IR SLUDINĀJUMS, IR DARĪJUMS! IEVIETO SLUDINĀJUMU City24.lv

Valdībai līdz oktobrim būs jāsagatavo priekšlikumi par NĪN atvieglojumiem vienīgajam īpašumam

17.06.2016

alt
alt

Maija nekustamā īpašuma tirgus cenu indikators par reāli notikušajiem darījumiem

17.06.2016

Vēlaties iegādāties mājokli?

Uzziniet savas iespējas saņemt aizdevumu SEB bankā un piesakieties bezmaksas konsultācijai

  • Kredīta atmaksas termiņš līdz 30 gadiem
  • Iespēja atlikt pamatsummas maksājumu uz laiku līdz 18 mēnešiem
  • Kredītmaksājumu apdrošināšanas piedāvājums
  • Valsts atbalsts mājokļa iegādei ģimenēm ar bērniem
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

TOP5: gaumīgi vienistabas dzīvokļi Rīgā

2

Praktiski padomi – kam pievērst uzmanību, izvēloties dīvānu?

3

Īpašumi Vidzemē tiem, kas alkst pēc dabas ainavām un vecpilsētu valdzinājuma

4

Dārza svētki, kurus izbaudīs arī bērni

5

Atvērto durvju diena jaunajā projektā Iecavas ielā 5: ļaujies jūras krasta vilinājumam arī tu!

6

Unikāls penthauss ar skatu uz galvaspilsētas jumtu korēm

City24 redaktora izvēle

alt

Vasaras akcija "Gaiļezera namos": virtuve dāvanā

alt

Šiks un elegance - 6 pārdošanā esoši apartamenti Jūrmalā

alt

TOP5: gaumīgi vienistabas dzīvokļi Rīgā