Kā aģents var uzlabot darījuma efektivitāti

Vai vēlaties pārdot, izīrēt vai iznomāt savu īpašumu? Vai esat mēģinājis to izdarīt saviem spēkiem, bet neesat saņēmis nevienu reāla interesenta telefona zvanu? Vai varbūt esat jau daudzkārt izrādījis savu īpašumu, bet reālu sarunu par darījumu tā arī nav bijis? To ir iespējams mainīt, sadarbojoties ar profesionāliem nekustamā īpašuma aģentiem, kuri šo mērķi palīdzēs Jums sasniegt ātrāk un rezultatīvāk.

Īpašuma apskate un sadarbības līgums

Pirmais solis, lai iespējami ātri un efektīvi atrastu Jūsu īpašuma pircēju vai īrnieku, ir sazināšanās ar aģentu. Imperio Estate aģents, kurš ir specializējies konkrētajā nozarē, piedāvās Jums piemērotu tikšanās laiku, lai apskatītu īpašumu, novērtētu to, izskatītu īpašuma dokumentāciju un noteiktu tirgus situācijai un Jūsu mērķiem atbilstošu cenu.

Nākamais solis ir sadarbības līguma noslēgšana, kurā būs atrunāta Jums vēlamā pārdošanas cena, pārdošanas termiņi, kā arī citi Jums vēlamie nosacījumi. Mēs nešaubāmies, ka gribat sadarboties tikai ar profesionāliem, kompetentiem un pieredzējušiem aģentiem, tāpēc jautājiet savam aģentam atbilstošas kvalifikācijas sertifikātu, pieredzi un zināšanas apliecinošus dokumentus.

Sludinājuma izveide

Pēc līguma noslēgšanas mūsu aģents izveidos profesionālu piedāvājumu – sludinājumu. Lai palielinātu potenciālo pircēju vai īrnieku skaitu un iespēju īpašumu pārdot vai izīrēt iespējami ātrāk un izdevīgāk, mēs sludinājumu veidojam un publicējam vairākās valodās, uzņemam, apstrādājam un pievienojam kvalitatīvas fotogrāfijas. Informāciju par Jūsu piedāvājumu publicēsim ie.lv mājaslapā, kā arī tas tiks nosūtīts mūsu datubāzē ietvertajiem klientiem – personām, kas pieteikušās jaunumiem un interesējas par īpašuma īri vai iegādi. Pašlaik mūsu datubāzē ir ap 4 000 potenciālo pircēju. Lai palielinātu potenciālo klientu skaitu, Jūsu sludinājumu publicēsim arī citos nekustamā īpašuma portālos, kuri ir pierādījuši savu pozitīvo atdevi.

Īpašuma izrādīšana

Lai Jūs varētu baudīt komfortu un turpināt ierastās ikdienas gaitas, kamēr mēs strādājam pie tā, lai atrastu labāko klientu Jūsu īpašumam, visus zvanus un jautājumus saistībā ar to saņems mūsu aģents. Turklāt aģents izrādīs īpašumu potenciālajiem klientiem, kā arī informēs potenciālo klientu par visām ar darījumu saistītajām procedūrām, aizstāvot Jūsu intereses. Jūsu aģents informēs Jūs par pilnīgi visiem interesentiem vai tikai par reāliem potenciālajiem klientiem, izveidojot datubāzi, kurā reģistrēs visu informāciju, interesentu jautājumus, bažas, vēlmes u.c., lai varētu sniegt Jums atgriezenisko saiti. Saskatot reālu darījuma potenciālu, aģents Jūs informēs par visām iespējām un risinājumiem, lai atrastu kopsaucēju, protams, aizstāvot tikai un vienīgi Jūsu intereses.

Formalitātes un darījuma apmaksa

Tiklīdz pircējs vai īrnieks būs atrasts, aģents turpinās savu darbu, palīdzot nokārtot visas ar darījumu un tā specifiku saistītās formalitātes, kā arī uzraugot tā drošību. Mūsu sadarbības partneru lokā ir gan kredītiestādes, gan profesionāli un atzīti vērtētāji un notāri, kurus ieteiksim izmantot Jūsu īpašuma pircējam vai īrniekam. Aģents palīdzēs Jums un pircējam orientēties visās ar darījumu saistītajās izmaksās, kā arī efektīvi nokārtot īpašuma dokumentāciju.

Aģenta atalgojums

Lūk, šis ir tas brīdis, kad varam runāt par to, cik daudz Jums izmaksātu profesionāļa palīdzība. Aģents par savu palīdzību saņem noteiktus procentus no darījuma summas, par kuriem Jūs vienosieties, slēdzot sadarbības līgumu. Tātad nekādu pārsteigumu. Piedevām līdz reālam darījumam aģents un nekustamā īpašuma uzņēmums uzņemas pilnīgi visus riskus un izmaksas par piedāvājuma izveidi, tulkošanu, publicēšanu, reklamēšanu, īpašuma apskati utt. Tātad, sadarbojoties ar aģentu, Jūs neriskējat pilnīgi ne ar ko, bet iegūstat plašāku potenciālo klientu auditoriju, vairāk laika, mazāk stresa, lielāku drošību un profesionālas konsultācijas visā sadarbības laikā.

 

City24.lv iesaka:

NEPALAID GARĀM JAUNĀKĀS ZIŅAS NO CITY24 - SEKO MUMS  FACEBOOK!

Bijušais "Reverta" viceprezidents Miļūns vadīs vērienīga biroju kompleksa attīstību Skanstes rajonā

11.07.2016

alt
alt

Latvijā pirmajā ceturksnī bijis piektais straujākais mājokļu cenu kāpums ES

12.07.2016

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

2

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi RĪGAS CENTRĀ: darījumu statistika un aktuālie projekti

3

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi KREISAJĀ KRASTĀ: Imantā, Dzirciemā, Āgenskalnā, Zasulaukā un Šampēterī

4

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi LABAJĀ KRASTĀ: Purvciemā, Ķengaragā, Mežciemā un citur

5

Hepsor pirmajā attīstītajā projektā Rīgā, Baložu ielā 7 pārdoti visi dzīvokļi

6

Jauns, uzlabots plānojums trīsistabu dzīvokļiem "Merks Gaiļezera namos"

City24 redaktora izvēle

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi RĪGAS CENTRĀ: darījumu statistika un aktuālie projekti

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi KREISAJĀ KRASTĀ: Imantā, Dzirciemā, Āgenskalnā, Zasulaukā un Šampēterī