Kā aģents var uzlabot darījuma efektivitāti

Noderīgi zināt

Vai vēlaties pārdot, izīrēt vai iznomāt savu īpašumu? Vai esat mēģinājis to izdarīt saviem spēkiem, bet neesat saņēmis nevienu reāla interesenta telefona zvanu? Vai varbūt esat jau daudzkārt izrādījis savu īpašumu, bet reālu sarunu par darījumu tā arī nav bijis? To ir iespējams mainīt, sadarbojoties ar profesionāliem nekustamā īpašuma aģentiem, kuri šo mērķi palīdzēs Jums sasniegt ātrāk un rezultatīvāk.

Īpašuma apskate un sadarbības līgums

Pirmais solis, lai iespējami ātri un efektīvi atrastu Jūsu īpašuma pircēju vai īrnieku, ir sazināšanās ar aģentu. Imperio Estate aģents, kurš ir specializējies konkrētajā nozarē, piedāvās Jums piemērotu tikšanās laiku, lai apskatītu īpašumu, novērtētu to, izskatītu īpašuma dokumentāciju un noteiktu tirgus situācijai un Jūsu mērķiem atbilstošu cenu.

Nākamais solis ir sadarbības līguma noslēgšana, kurā būs atrunāta Jums vēlamā pārdošanas cena, pārdošanas termiņi, kā arī citi Jums vēlamie nosacījumi. Mēs nešaubāmies, ka gribat sadarboties tikai ar profesionāliem, kompetentiem un pieredzējušiem aģentiem, tāpēc jautājiet savam aģentam atbilstošas kvalifikācijas sertifikātu, pieredzi un zināšanas apliecinošus dokumentus.

Sludinājuma izveide

Pēc līguma noslēgšanas mūsu aģents izveidos profesionālu piedāvājumu – sludinājumu. Lai palielinātu potenciālo pircēju vai īrnieku skaitu un iespēju īpašumu pārdot vai izīrēt iespējami ātrāk un izdevīgāk, mēs sludinājumu veidojam un publicējam vairākās valodās, uzņemam, apstrādājam un pievienojam kvalitatīvas fotogrāfijas. Informāciju par Jūsu piedāvājumu publicēsim ie.lv mājaslapā, kā arī tas tiks nosūtīts mūsu datubāzē ietvertajiem klientiem – personām, kas pieteikušās jaunumiem un interesējas par īpašuma īri vai iegādi. Pašlaik mūsu datubāzē ir ap 4 000 potenciālo pircēju. Lai palielinātu potenciālo klientu skaitu, Jūsu sludinājumu publicēsim arī citos nekustamā īpašuma portālos, kuri ir pierādījuši savu pozitīvo atdevi.

Īpašuma izrādīšana

Lai Jūs varētu baudīt komfortu un turpināt ierastās ikdienas gaitas, kamēr mēs strādājam pie tā, lai atrastu labāko klientu Jūsu īpašumam, visus zvanus un jautājumus saistībā ar to saņems mūsu aģents. Turklāt aģents izrādīs īpašumu potenciālajiem klientiem, kā arī informēs potenciālo klientu par visām ar darījumu saistītajām procedūrām, aizstāvot Jūsu intereses. Jūsu aģents informēs Jūs par pilnīgi visiem interesentiem vai tikai par reāliem potenciālajiem klientiem, izveidojot datubāzi, kurā reģistrēs visu informāciju, interesentu jautājumus, bažas, vēlmes u.c., lai varētu sniegt Jums atgriezenisko saiti. Saskatot reālu darījuma potenciālu, aģents Jūs informēs par visām iespējām un risinājumiem, lai atrastu kopsaucēju, protams, aizstāvot tikai un vienīgi Jūsu intereses.

Formalitātes un darījuma apmaksa

Tiklīdz pircējs vai īrnieks būs atrasts, aģents turpinās savu darbu, palīdzot nokārtot visas ar darījumu un tā specifiku saistītās formalitātes, kā arī uzraugot tā drošību. Mūsu sadarbības partneru lokā ir gan kredītiestādes, gan profesionāli un atzīti vērtētāji un notāri, kurus ieteiksim izmantot Jūsu īpašuma pircējam vai īrniekam. Aģents palīdzēs Jums un pircējam orientēties visās ar darījumu saistītajās izmaksās, kā arī efektīvi nokārtot īpašuma dokumentāciju.

Aģenta atalgojums

Lūk, šis ir tas brīdis, kad varam runāt par to, cik daudz Jums izmaksātu profesionāļa palīdzība. Aģents par savu palīdzību saņem noteiktus procentus no darījuma summas, par kuriem Jūs vienosieties, slēdzot sadarbības līgumu. Tātad nekādu pārsteigumu. Piedevām līdz reālam darījumam aģents un nekustamā īpašuma uzņēmums uzņemas pilnīgi visus riskus un izmaksas par piedāvājuma izveidi, tulkošanu, publicēšanu, reklamēšanu, īpašuma apskati utt. Tātad, sadarbojoties ar aģentu, Jūs neriskējat pilnīgi ne ar ko, bet iegūstat plašāku potenciālo klientu auditoriju, vairāk laika, mazāk stresa, lielāku drošību un profesionālas konsultācijas visā sadarbības laikā.

 

City24.lv iesaka:

NEPALAID GARĀM JAUNĀKĀS ZIŅAS NO CITY24 - SEKO MUMS  FACEBOOK!

Bijušais "Reverta" viceprezidents Miļūns vadīs vērienīga biroju kompleksa attīstību Skanstes rajonā

11.07.2016

alt
alt

Latvijā pirmajā ceturksnī bijis piektais straujākais mājokļu cenu kāpums ES

12.07.2016

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība

2

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

3

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

4

Dzīvojamais kvartāls Lofts&Rosegold svin spāru svētkus

5

Ceļā uz ideālo virtuvi - kopā ar igauņu mīlēto ARENS

6

Papildus piešķirs 2,8 miljonus eiro Altum pirmā mājokļa iegādes programmas turpināšanai

City24 redaktora izvēle

alt

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

alt

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

alt

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība