Rīgas augstākās klases biroju centru piedāvājumu papildina brīvas platības "Alojas Biznesa Centrā"

Šī gada jūnijā, vairākām ar attālinātu klientu apkalpošanu saistītām Nordea bankas struktūrvienībām pārceļoties uz plašākām telpām Pārdaugavā, augstākās «A» klases biroju nomas tirgū kļuvušas pieejamas gandrīz 900 kvadrātmetru lielas brīvās biroju telpu platības «Alojas Biznesa Centrā» Krišjāņa Valdemāra ielā 62. 

"Rīgas biroju nomas tirgus augstākās klases segmentā jau ilgāku laiku ir nepietiekams telpu piedāvājums – brīvo platību īpastvars ir 2-3% robežās. Tuvāko divu gadu laikā paredzama vairāku jaunu augstas klases biroja centru nodošanu ekspluatācijā, tomēr sagaidām, ka tas pieprasījumu nemazinās, jo jau šobrīd lielākā daļa biroja telpu platību vēl nepabeigtajos centros ir iznomāta. Brīvās biroja telpas "Alojas Biznesa Centrā" radīs papildu izvēles iespējas uzņēmumiem, kuriem nepieciešamas kvalitatīvas un reprezentablas telpas Rīgas centrā," stāsta SIA "Latio" Klientu apkalpošanas vadītājs Aldis Riekstiņš.

Biroju centra galvenie nomnieki ir "Nordea Bank AB" Latvijas filiāle, zvērinātu advokātu birojs "Kļaviņš Ellex" un Krievijas ķīmiskās rūpniecības uzņēmuma "Uralchem" pārstāvniecība Latvijā.

Biroju ēka "Alojas Biznesa Centrs" tika nodota ekspluatācijā 2009. gadā un ir viena no izcilākajām šāda veida celtnēm Rīgā. Ēka ir būvēta no videi draudzīgiem materiāliem, tai ir ļoti augsts energoefektivitātes līmenis, tā ir pieejama cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Arī ēkas ergonomika ir visaugstākajā līmenī, nodrošinot atbilstošu vides mikroklimatu, aizsardzību pret trokšņu piesārņojumu un ar dabīgo apgaismojumu diennakts gaišajā laikā.

Ēka ir ievērojama arī ar sešos līmeņos izbūvēto pazemes autostāvvietu, kas ir unikāla inženiertehniska būve un dziļākā autostāvvieta Baltijas valstīs. Autostāvvietas zemākais līmenis ir novietots 12 metru dziļumā zem Krišjāņa Valdemāra ielas.

Biroju ēkas kvalitāti un mūsdienīgumu apliecina iegūtie apbalvojumi, piemēram, "Gada labākā būve Latvijā" (2009. gads), "Energoefektīvākā ēka Latvijā" (2011. gads), Ilgtspējīgākā ēka Latvijā (2011. gads), Ēkas energoefiktivitātes sertifikāts, "Pateicība par draudzīgu attieksmi pret velosipēdistiem", pateicība konkursā "Zelta Kruķis 2009" par humānisma principu un pieejamas vides risinājumu ievērošanu objektā un citas.

 

City24.lv iesaka:

NEPALAID GARĀM JAUNĀKĀS ZIŅAS NO CITY24 - SEKO MUMS  FACEBOOK!

Dzīvojamo ēku balkonu un lodžiju stāvokli Rīgā novērtē kā kritisku

12.07.2016

alt
alt

Gleznainajā privātmāju ciematā Zirņu sala katru sestdienu notiks Atvērto durvju dienas

13.07.2016

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

2

Podniekos četru mēnešu laikā rezervēti 50% dzīvokļu

3

Starlex Real Estate uzsāk jauna privātmāju ciemata pārdošanu Mārupē - "Soulful Village"

4

FOTO: "Mežaparka Rezidences" nodod ekspluatācijā arī 2. un 3. dzīvokļu māju

5

Īrei vai investīcijai – labiekārtoti dzīvokļi jaunajā Strēlnieku ielas 4b namā

6

Stabu100 – pieejama jaunbūve Rīgas centrā

City24 redaktora izvēle

alt

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

alt

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem