Dzīvojamā telpa ar mazās Parīzes garšu – mūsdienīgais kvartāls Centrus

Rīga ir pievilcīga pilsēta, kura nekad nebūs gatava -  tai vienmēr ir vēl kur augt un attīstīties. Pēdējo gadu laikā īpaši aktuāla ir dažādu kvartālu atdzīvināšana vai izveidošana, lai pēc tam tos nodotu arvien strauji mutuļojošās pilsētas un tās iemītnieku gādīgajās rokās. Pēdējais pilnai apbūvei nodotais projekts ir Centrus - mūsdienīgs kvartāls uzņēmējdarbībai un atpūtai.

Kvartāls Centrus atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā, ko ieskauj Tērbatas, Dzirnavu, Blaumaņa un Barona ielas. To reiz mākslas un bezgalīgo dzīves baudīšanas iespēju dēļ lepni dēvēja par mazo Parīzi, un, lai arī laiki un pati Rīga ir mainījusies, šī pilsētas daļa vēl joprojām ir tikpat dinamiska un dzīvības pilna.

Kvartāla Centrus veidotājiem izdevies radīt unikālu, norobežotu  un mūsdienu aktīvā pilsētnieka vajadzībām atbilstošu vidi pašā galvaspilsētas sirdī, kas vienlaikus ļauj izbaudīt mierīgu, idillisku privāto dzīvi tā apartamentos, tajā pašā turot roku uz pulsa un ļaujot jebkurā laikā brīvi izmantot Rīgas centra sniegtās priekšrocības. Jaunizveidoto kvartālu var dēvēt par pilsētu pilsētā, jo tajā ir nodrošināta gan komfortabla, augstas kvalitātes dzīves telpa, gan augstvērtīga vieta uzņēmējdarbībai, gan arī īpaša vieta brīvā laika pavadīšanai. Tā ir vieta, kur harmoniski saplūst un mijiedarbojas divas atšķirīgas pasaules – bizness un atpūta, miers un galvu reibinošie galvaspilsētas ritmi.

Kvartālā ir uzbūvētas divas 7 stāvu dzīvojamās ēkas, kuru pirmie stāvi atvēlēti komercplatībām, piemēram, veikaliem un kafejnīcām. Savukārt augšējos stāvos iekārtoti 82 dzīvokļi, kuros ir no divām līdz četrām istabām. Projekta veidotāji ir padomājuši par to, lai šeit labi būtu ikvienam, jo kvartālā dzīvot gribošajiem tiek piedāvāta iespēja izvēlēties savai gaumei un vajadzībām atbilstošāko mājokli. Izvēlē ir gan dzīvokļi ar terasēm, balkoniem, vai ar abiem diviem, taču ir pieejamas arī kompakto dzīvokļu versijas, kurās ārtelpas nav iekļautas. Visi dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilno apdari un iekārtoti vienā no trim dzīvokļa interjera virzieniem – īpašniekiem ir iespējams izvēlēties, vai dzīvot klasiski, mājīgi vai moderni iekārtotā mājoklī.

Centrus ēku konstrukcijās un apdarē izmantoti īpaši piemeklēti augstākās kvalitātes materiāli. Piemēram, Dzirnavu ielas fasāde ir veidota no baltā dzelzsbetona, stikla un kapara elementiem, kas stilistiski pieskaņojas ēku fasādēm šajā pilsētas daļā, savukārt pagalma fasādi raksturojošie elementi ir eleganti, balti betona balkoni.

Projektā dzīvojošo ērtībām kvartāla teritorijā tiek veidota privāta un tikai pašu lietošanai paredzēta ārtelpa – mājīga, apzaļumota vide, kur atpūsties vecākiem, kamēr bērni rotaļājas viņiem paredzētajā spēļu laukumā. Savukārt līdzās mierīgajai un noslēgtajai dzīvojamai videi Centrus kvartālā tiek veidota arī ērta un patīkama publiskā zona – Dzirnavu un Blaumaņa ielu savienojoša gājēju promenāde, kur jau tuvā nākotnē ritēs īpašā iekškvartāla dzīve ar dažādām kafejnīcām, kā arī atpūtas un iepirkšanās vietām.

Domājot par mūsdienu cilvēku vajadzībām, Centrus kvartālā lieliski ir atrisināta Rīgas centram raksturīgā autostāvvietu trūkuma problēma. Proti, ēku iedzīvotājiem (kā arī citiem Rīgas iedzīvotājiem un viesiem) būs pieejama plaša divu līmeņu pazemes autostāvvieta, no kuras līdz pat sava dzīvokļa durvīm viegli un ērti aizvedīs moderni lifti.  

 

City24.lv iesaka:

APSKATI DIENAS TOP ĪRES SLUDINĀJUMUS VAI IEVIETO PATS SAVU PIEDĀVĀJUMU

"LNK Properties" investēs septiņus miljonus eiro dzīvojamo ēku celtniecībā Jūrmalā

22.07.2016

alt
alt

Hilton Worldwide pēc debijas Igaunijā top plāni ienākšanai Lietuvā un Latvijā

22.07.2016

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

2

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi RĪGAS CENTRĀ: darījumu statistika un aktuālie projekti

3

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi KREISAJĀ KRASTĀ: Imantā, Dzirciemā, Āgenskalnā, Zasulaukā un Šampēterī

4

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi LABAJĀ KRASTĀ: Purvciemā, Ķengaragā, Mežciemā un citur

5

Hepsor pirmajā attīstītajā projektā Rīgā, Baložu ielā 7 pārdoti visi dzīvokļi

6

Jauns, uzlabots plānojums trīsistabu dzīvokļiem "Merks Gaiļezera namos"

City24 redaktora izvēle

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi RĪGAS CENTRĀ: darījumu statistika un aktuālie projekti

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi KREISAJĀ KRASTĀ: Imantā, Dzirciemā, Āgenskalnā, Zasulaukā un Šampēterī