Durvis ver pirmā ēka wellness rezidencē "Muižas nami"

Notikumi, Jaunie projekti

Ar svinīgu pasākumu 22. jūlijā Jūrmalā, Bulduros interesentiem durvis vēra pirmais, pilnībā rekonstruētais nams topošajā wellness rezidencē «Muižas nami», kura laikā to potenciālie pircēji varēja apskatīt pilnībā mēbelētos trīs apartamentus un sajust šī unikālā projekta īpašo auru.

Jūrmalā, Bulduros, Muižas ielā 19, kvartālā starp Rīgas un Rēzeknes pulka ielām, top ne tikai Latvijā, bet arī Baltijas valstīs unikālas koncepcijas projekts: pirmā wellness (jeb labsajūtas) rezidence - dzīvojamais komplekss "Muižas nami", kurā komfortablās, izsmalcināti elegantās rezidences veidotas, domājot par cilvēka veselību, dzīves kvalitātes un labsajūtas veicināšanu. Komplekss sastāv no trim namiem, kur divas ēkas ir restaurēti koka arhitektūras pieminekļi, bet viena ēka - mūsdienīgas arhitektūras paraugs, kas sintēzē ar seno koka arhitektūru veido mūsdienīgu dzīves vidi.

Muižas namu rezidencēs tiek piedāvāti 20 apartamenti platībā no 57 līdz 126 kvadrātmetriem, cenā 3630 eiro kvadrātmetrā. Projektu - wellness rezidences "Muižas nami" realizē tā īpašnieks – uzņēmums "Inbalans Group", kurš projektā investējis ap 4 miljoniem eiro, partnerībā ar ekskluzīvo īpašumu tirgotāju "Baltic Sotheby`s International Realty". Rezidenču būvuzņēmējs ir SIA "Casa Construction". Plānots, ka Muižas nami projekts tiks pabeigts 2016.gada oktobrī - novembrī.

Svinīgajā pasākumā klātesošie varēja iepazīt nule kā pilnībā restaurēto pirmo koka ēku ķieģeļsārtā krāsā ar Jūrmalai tik raksturīgo koka apdari, kura izveidē izmantoti tikai augstākās kvalitātes ekoloģiski celtniecības materiāli, kas ir droši cilvēka veselībai. Izstaigājot rekonstruēto namu, viesi apskatīja pilnībā iekārtotos trīs demo dzīvokļus, no kuriem divi ir pirmajā stāvā, bet trešais – divu līmeņu dzīvoklis  – otrajā stāvā.

Pirmajā atjaunotajā ēkā arī atradīsies gan namu iemītniekiem, gan arī citiem interesentiem pieejamais vienīgais Latvijā, bet ASV un Eiropā jau populārais interaktīvais Wellness Concept Store, kas sevī ietver Super Food Bar un Comfort Zone Beauty Corner, piedāvājot visus jaunākos produktus un pakalpojumus cilvēka ķermeņa un gara harmonijai, stāstīja idejas autore Alla Sokolova. Šeit pakalpojumus piedāvās  Inbalans Comfort Zone Day Spa, kur SPA procedūrās iekļauta īpaša filosofija un pieeja, un darbs notiks tikai ar ekoloģiski tīrām eļļām, krēmiem un citiem augstvērtīgiem materiāliem.

Apskatot topošā projekta sētu, iztēlē jau varēja uzburt, kā tajā atradīsies āra trenažieri, kur rezidenču iemītnieki varēs veikt aktivitātes savas veselības uzlabošanai un uzturēšanai, palīdzot uzturēt aktīvu un veselīgu dzīvesstilu. Kompleksa teritorijā arī tiks audzētas ar smaržu, krāsu un īpašām ārstnieciskajām īpašībām apveltītas ārstnieciskās tējas un augi, lai iedzīvotāji un viņu bērni var tās iepazīt un vajadzības gadījumā izmantot.

Uzrunājot "Muižas namu" viesus, "Baltic Sotheby`s International Realty" pārdošanas direktore Līga Kohtanena atgādināja, ka vēl pirms pāris gadiem šajā vietā bijusi degradēta vide, tāpēc uzteica projekta attīstītāju - uzņēmumu "Inbalans Group": "Ir liels prieks, ka Jūrmalā atdzimst tās kādreizējā godība: skaistie nami, un ir šādi, uzņēmīgi cilvēki, kuri uzlabo kopējo vidi, piedāvājot potenciālajiem jūrmalniekiem iespēju justies laimīgiem šādā vietā, kur ir iespējams atgūties no mūsdienu stresa piesātinātās ikdienas, uzturot veselīgu dzīvesveidu sakārtotā, harmoniskā vidē. Mums ir gods būt par šāda projekta sadarbības partneriem."

"Muižas namu" prezentācijas laikā viesi baudīja arī "EcoCathering" šefpavāra un dibinātāja Riharda Frīdenberga vadībā sagatavotās veselīgās uzkodas, uz "Aquafit Studio" pārstāves Jeļenas Šilovas vīra izgudrotā veloblendera minoties bija iespēja sagatavot veselīgus smūtijus, kā arī izmēģināt savus spēkus, spēlējot Austrumu zemēs populāro, no Cigun kustības iedibināto spēli Roliball, kuru piedāvāja wellness centra "Balans-Roliball" speciālists.

Par wellness ideju:

Mūsdienu dinamikas piesātinātajā dzīvē stress ir viens no galvenajiem slimību ierosinātājiem, tāpēc arvien vairāk cilvēku visā pasaulē sāk novērtēt veselības uzturēšanas svarīgumu ikdienā: arvien būtiskāka kļūst harmoniska, veselīga apkārtējā vide un atmosfēra, pārtikas un ūdens kvalitāte u.c. lietas, kas ietekmē mūsu fizisko un emocionālo stāvokli. Šie aspekti lika pamatu wellness (jeb labsajūtas) attīstībai pasaulē - vienai no straujāk augošajām nozarēm pasaulē, kas priekšplānā izvirza aktīvu veselības uzturēšanu un uzlabošanu visās cilvēka dzīves jomās. Wellness attīstība pasaules industrijā ietekmē arī nekustamā īpašuma tirgu, kurā būvniecības, arhitektūras un dizaina koncepcijās centrā tiek likta cilvēka dzīves kvalitāte.

 

City24.lv iesaka:

APSKATI DIENAS TOP ĪRES SLUDINĀJUMUS VAI IEVIETO PATS SAVU PIEDĀVĀJUMU

Trīs ceturtdaļas Latvijas iedzīvotāju atbalsta ieceri zemi pārdot tikai pilsoņiem

26.07.2016

alt
alt

Rīgas centrā lielākais pieprasījums ir pēc nelieliem dzīvokļiem

26.07.2016

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība

2

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

3

Dzīvojamais kvartāls Lofts&Rosegold svin spāru svētkus

4

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

5

Ceļā uz ideālo virtuvi - kopā ar igauņu mīlēto ARENS

6

Altum jauno speciālistu mājokļu garantiju programmā piešķirta 1000.garantija

City24 redaktora izvēle

alt

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

alt

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

alt

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība