Nenokavē unikālu iespēju - bezmaksas konsultācijas "Sertificēto nekustamo īpašumu aģentu dienu 2016" ietvaros!

Notikumi

Straujiem soļiem tuvojas 27. augusts, kad Rīgā, tirdzniecības centrā «Spice» visas dienas garumā notiks bezmaksas konsultāciju «maratons» pirmo «Sertificēto nekustamo īpašumu aģentu dienu 2016» ietvaros, kuras organizē Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA sadarbībā ar DNB banku. Tāpēc aicinām ikvienu izmantot šo unikālo iespēju - saņemt bezmaksas konsultācijas no kompetentiem ekspertiem, sertificētiem nekustamo īpašumu (NĪ) aģentiem, dažādos jautājumos, kas skar nekustamos īpašumus, kā arī no finanšu jomas profesionāļiem! 

Iedzīvotāju pirkstspējas pieaugums un pārliecība par nākotni, kā arī banku aktivizēšanās kreditēšanas jomā un valsts atbalsta programmas mājokļa iegādei ir sekmējis nekustamā īpašuma darījumu pieaugumu pēdējo gadu laikā. Tieši vietējais pieprasījums ir šī tirgus galvenais virzītājspēks.

Tomēr LANĪDA novērojusi, ka mūsu valsts iedzīvotājiem pirms NĪ darījumu veikšanas ir daudz jautājumu, jo trūkst pilnvērtīgas un ticamas informācijas par norisēm nekustamo īpašumu tirgū. Tāpēc 27. augustā tiks sniegta iespēja apvienot patīkamo ar lietderīgo: līdztekus pirkumiem tirdzniecības centrā "Spice" saņemt bezmaksas konsultācijas un centralizēti atbildēt uz dažādiem iedzīvotājiem interesējošiem jautājumiem.

"Sertificēto nekustamo īpašumu aģentu dienu 2016" ietvaros varēs vairāk uzzināt par īpašumu pirkšanu un pārdošanu, iepazīties ar jaunākajiem projektu piedāvājumiem un aktuālākajām tendencēm NĪ tirgū, kā arī gūt atbildes īpašuma īres un nomas jautājumos. Tāpat tiks sniegti padomi, kā izvairīties no dažādām problēmsituācijām un riskiem.

Atbildes uz šiem, ar nekustamo īpašumu jomu saistītiem jautājumiem, "Spicē" interesentiem sniegs LANĪDA biedri – nekustamo īpašumu aģenti, kuru augstas raudzes kvalifikāciju apliecina ne tikai iegūtais sertifikāts, bet arī daudzu gadu garumā darījumos iegūtā pieredze. Savukārt DNB bankas speciālisti sniegs padomus dažādos finanšu jautājumos.

"Katrs sapnis par jaunu  mājokli var pārvērsties realitātē, ja tiek sperti pirmie soļi. Lai saprastu, kādos apmēros domu lidojums var traukties, ir  vērtīgi aprēķināt plānoto budžetu. Gadījumā, ja nepieciešams aizdevums,  atbalstoša būs saruna ar banku, lai izzinātu finansiālās iespējas. Šis pasākums Spicē ir lielisks sākums ceļā uz jauno mājokli. Atliek tikai atnākt,  sākt sarunu un tā, soli pa solim, tuvoties mērķim, jo te vienkopus pulcējas īsta profesionāļu brigāde ar labu pieredzi sapņus pārvērst dzīvē," stāsta Anita Bērziņa, DNB valdes locekle un viceprezidente.

Tiem, kuri objektīvu iemeslu dēļ nevarēs personīgi ierasties uz "Spicē" notiekošo konsultāciju "maratonu", ir rasta vēl viena iespēja saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Rakstot uz e-pastu lanida@lanida.lv, iespējams iesūtīt savu jautājumu, un LANĪDA speciālisti vai nu sniegs atbildi elektroniski, vai arī, ja jautājums būs komplicētāks, tiks noorganizēta konsultācija ar speciālistu.

Lai nekustamā īpašuma darījuma veikšana iedzīvotājiem sagādātu pēc iespējas mazākas "galvassāpes", LANĪDA aicina ikvienu, kam ir aktuāli īpašumu jautājumi, nodot šo jautājumu risināšanu profesionālu ekspertu – nekustamo īpašumu aģentu un finansistu rokās, un izmantot šo unikālo iespēju – 27. augustā saņemt bezmaksas konsultāciju t/s "Spice" notiekošajās "Sertificēto nekustamo īpašumu aģentu dienās 2016"! 

 

City24.lv iesaka:

APSKATI DIENAS TOP ĪRES SLUDINĀJUMUS VAI IEVIETO PATS SAVU PIEDĀVĀJUMU

Būvēs augsto tehnoloģiju zinātnes parku pie lidostas "Rīga"

05.08.2016

alt
alt

Piedāvājumi samazinās, bet cenas - pieaug

09.08.2016

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Iemīļoti viesu nami, kas meklē jaunus saimniekus

2

Anniņmuižas Parka Rezidence Imantā - izvēlies jauno projektu vēsturiskā vietā

3

Rīdzinieku iecienītos Gaiļezera namus papildinās vēl trīs dzīvojamās mājas

4

"Estera Development" uzsāks "Liepziedu" otrās ēkas dzīvokļu rezervāciju

5

Sestdien jaunajā projektā "Ziemeļblāzmas aleja" notiks atvērto durvju diena

6

Četri interesantākie projekti, kas pērn finansēti platformā EstateGuru

City24 redaktora izvēle

alt

Iemīļoti viesu nami, kas meklē jaunus saimniekus

alt

Lampa – gaismas avots un dizaina priekšmets

alt

Zems enerģijas patēriņš, labāki dzīves apstākļi – ilgtspējīgi mājokļi Pierīgā