Rīgā investēs jaunu projektu attīstībā

Mājokļu tirgus, Investīcijas un kredīti, Jaunie projekti

Rīgā ir atbilstoša augsne jaunu projektu tapšanai un attīstībai, un to saredzējusi arī vadošā Skandināvijas pūļa finansēšanas platforma nekustamajiem īpašumiem Crowdestate.eu, kas plāno investēt Latvijas nekustamo īpašumu tirgū. 

Šobrīd Rīgā vidējās dzīvokļu cenas ir par apmēram 33 procentiem zemākas nekā Tallinā un Viļņā. Arī mājokļu pieejamības indekss, kurā tiek ņemti vērā ģimenes neto ienākumi, rāda, ka šobrīd tieši Rīgā jauni dzīvokļi ir daudz pieejamāki nekā pārējo Baltijas valstu galvaspilsētās.

Crowdestate.eu vadītājs Loit Linnupõld stāsta, ka šie un citi būtiski faktori liecina, ka tieši Rīgā būs lielākais dzīvokļu cenu pieaugums Baltijas valstīs: "To apliecina arī 2016.gada jūnija statistika, kad dzīvokļu cenas Rīgā pieauga divas reizes vairāk nekā Viļņā un Tallinā".  

Crowdestate.eu vēsta, ka neto algu līmenis Latvijā šobrīd ir apmēram par 27 procentiem augstāks nekā tas bija pirms 2008. gada finanšu krīzes. Kopējo aizdevumu apjoms, ko bankas izdevušas mājokļu iegādei, pēdējo pāris gadu laikā Viļņā un Tallinā ir pastāvīgi audzis, un šobrīd tas ir apmēram par 200 miljoniem eiro lielāks nekā pirms krīzes. Tajā pašā laikā Latvijā aizdevumu apmērs ir stipri pazeminājies - šobrīd tas ir par 2,7 miljardiem eiro mazāks nekā 2008. gadā. Tiesa, šis kritums pēdējos mēnešos ir stabilizējies, tādēļ bankas sagaida, ka nākamajos gados aizdevumu apjoms būtiski pieaugs.

Jaunu projektu tapšanai labvēlīgas situācijas dēļ investīciju rezultātā Rīgā taps jauns daudzdzīvokļu māju projekts "Liepziedi" (Briežu iela 7a, Mīlgrāvis), kura mājokļus pārdošanā piedāvās nekustamo īpašumu kompānija "Arco Real Estate".  

"Projektā "Liepziedi", kas ir izvietots uz Mežaparka robežas, īpaša uzmanība pievērsta funkcionalitātei un pieejamībai. To piedāvās par zemāko jauna mājokļa cenu, tas atradīsies vien dažu simtu metru attālumā no Mežaparka, kā arī no visas nepieciešamās infrastruktūras, piemēram, veikaliem un sabiedriskā transporta," stāsta "Liepziedu" projekta vadošais partneris Aadu Oja. "Mūsu lētākos dzīvokļus var nopirkt ar pirmo iemaksu tikai 2,500 eiro, un ikmēneša hipotekārā kredīta maksājumu, kas ir mazāks par 100 eiro. Domāju, ka šis noteikti ir šobrīd pieejamākais piedāvājums Rīgā."

"Mēs esam ļoti priecīgi, ka varam pārdot "Liepziedi" dzīvokļus. Ir acīmredzama nepieciešamība pēc šādiem pieejamiem risinājumiem Rīgā, un pilsētas attīstītāji šajā cenu līmenī neko daudz nepiedāvā,” komentē nekustamo īpašumu kompānijas "Arco Real Estate" Dzīvojamā fonda tirdzniecības nodaļas vadītāja Ieva Jansone.

Plašāka informācija:

Loit Linnupõld, Crowdestate.eu vadītājs

loit.linnupold@crowdestate.eu, +3725024152

Aadu Oja, SIA "Briežu Invest" vadošais partneris

aadu.oja@gmail.com, +3725028250

Ieva Jansone, "Arco Real Estate" valdes locekle un Dzīvojamā fonda tirdzniecības nodaļas vadītāja

ieva.jansone@arcoreal.lv, +371 2911 4811

 

City24.lv iesaka:

KUR ĪPAŠUMS SATIEK ĪSTO SAIMNIEKU. IR SLUDINĀJUMS, IR DARĪJUMS! IEVIETO SLUDINĀJUMU City24.lv

Jelgavas nekustamā īpašuma tirgus – bez straujām svārstībām

30.08.2016

alt
alt

Virtuve skandināvu stilā: 5 svarīgākie elementi

30.08.2016

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Mūsdienīgs mājoklis, kuru vari atļauties - dzīvo Tuvidos! Aicina uz atvērto durvju dienu!

2

Esi pats sava mājokļa saimnieks! Reaton prezentē ko nebijušu apdares materiālu tirgū - fiksētās izmaksas

3

Atvērto durvju diena Saliena Park Apartments: rezervē dzīvokli un saņem IKEA dāvanu karti 1000 EUR vērtībā!

4

Atvērto durvju dienas maratonā varēs apskatīt jaunos projektus Rīgas centrā

5

Atvērto durvju diena - arī Pārdaugavas mājokļu projektos

6

Nāc uz ATVĒRTO DURVJU DIENAS MARATONU un laimē dizaina stāvlampu no LaLampa!

City24 redaktora izvēle

alt

Nāc uz ATVĒRTO DURVJU DIENAS MARATONU un laimē dizaina stāvlampu no LaLampa!

alt

Atvērto durvju diena Saliena Park Apartments: rezervē dzīvokli un saņem IKEA dāvanu karti 1000 EUR vērtībā!

alt

Jaunā Teika, Ezerparka Nami un Vairoga 32 dzīvojamais projekts vērs durvis apmeklētājiem