"Merks" pabeidzis starptautiskās privātskolas celtniecību Piņķos

Īpašumi Latvijā, Būvniecība

Latvijas vadošā būvkompānija SIA «Merks» nepilna gada laikā ir pabeigusi starptautiskās privātskolas «International School Exupéry» celtniecību Piņķos, Babītē. Kopējais investīciju apjoms jaunajā skolā ir 11 miljoni eiro. Privātskolas ēka ir nodota ekspluatācijā un bērni varēs uzsākt mācības jau no 5.septembra. 

 Būvkompānija "Merks" uzsāka starptautiskās privātskolas "International School Exupéry" celtniecības darbus 2015.gada oktobra beigās un nepilna gada laikā pabeidza šī objekta celtniecību. "Exupéry International School" skolas ēkas celtniecībā izmantotas jaunākās tehnoloģijas un ievēroti mācību telpu labiekārtošanas un aprīkojuma izmantošanas principi, kuru efektivitāte ir jau pierādīta vadošajās Eiropas skolās.

SIA "Merks" valdes priekšsēdētājs Oskars Ozoliņš: "Esmu gandarīts, ka mums ir izdevies izpildīt mērķi un jau šogad jaunuzceltajā privātskolā bērni varēs uzsākt mācības. Varu tikai priecāties, ka šī ir viena no pirmajām no pašiem pamatiem uzceltajām privātajām skolām Latvijā un šī tendence Latvijā turpina attīstīties. Privātais sektors sāk ieiet nišā, kur līdz šim dominēja tikai valsts un pašvaldību pasūtītāji. Pateicoties veiksmīgai sadarbībai un lietišķam dialogam gan ar pasūtītāju, gan arhitektiem – mums bija kopīga izpratne par sasniedzamo rezultātu. Šī skola ir labs piemērs pasūtītāja, arhitekta un celtnieka sadarbībai, no kuras ir vērts mācīties arī publiskajam sektoram".

SIA "Merks" Piņķos ir uzbūvējis divu stāvu privātskolas un bērnudārza ēkas, kuras savienotas ar kopēju slēgtu gaiteni. Vienā no ēkām izbūvēta sporta zāle un aktu zālē, bet otra ēka ir  apļveida būve, kur pirmajā stāvā ir bērnudārza telpas, bet otrajā – skolas telpas. Apļveida būves vidū izveidots iekšpagalms bērnudārza vajadzībām. Privātskolas kopējā teritorija ir 19436 kvadrātmetri, bet skolu ēku kopējā platība – 6577 kvadrātmetri. Oficiāli objekts ir nodots ekspluatācijā jau 23.augustā.

Starptautisko privātskolu "International School Exupéry" ir projektējis arhitektu birojs SIA "8 A.M." un arhitekts Juris Lasis.

Jaunā skola "Exupéry International School" uzņem bērnus no 2 gadu vecuma bērnudārza grupiņās un skolēnus no 7 līdz 16 gadiem. Bērnudārzā ir paredzētas 8 grupas ar 16 bērniem katrā. Skola bērniem vecumā no 7 līdz 16 gadiem nodrošinās Latvijas Izglītības ministrijas noteikto Latvijas mācību programmu apvienojumā ar labāko, ko piedāvā dažādas Eiropas un vispasaules izglītības sistēmas.

 

City24.lv iesaka:

KUR ĪPAŠUMS SATIEK ĪSTO SAIMNIEKU. IR SLUDINĀJUMS, IR DARĪJUMS! IEVIETO SLUDINĀJUMU City24.lv

Rēzeknē vērojama nekustamā īpašuma tirgus stabilizēšanās

31.08.2016

alt
alt

Stājas spēkā noteikumi par ugunsgrēka detektoru ieviešanu no 2020.gada visos mājokļos

01.09.2016

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Anniņmuižas Parka Rezidence Imantā - izvēlies jauno projektu vēsturiskā vietā

2

Četri interesantākie projekti, kas pērn finansēti platformā EstateGuru

3

Bērnistaba - balanss starp praktiskumu un bērnu sapņu īstenošanu

4

Vidusmēra latvietim pieejami dzīvokļi Jūrmalā

5

Šogad interjerā dominēs lielformāta māksla

6

Decembrī sērijveida dzīvokļu cena Rīgas mikrorajonos augusi par 0,5%

City24 redaktora izvēle

alt

Iemīļoti viesu nami, kas meklē jaunus saimniekus

alt

Lampa – gaismas avots un dizaina priekšmets

alt

Zems enerģijas patēriņš, labāki dzīves apstākļi – ilgtspējīgi mājokļi Pierīgā