"Merks" pabeidzis starptautiskās privātskolas celtniecību Piņķos

Latvijas vadošā būvkompānija SIA «Merks» nepilna gada laikā ir pabeigusi starptautiskās privātskolas «International School Exupéry» celtniecību Piņķos, Babītē. Kopējais investīciju apjoms jaunajā skolā ir 11 miljoni eiro. Privātskolas ēka ir nodota ekspluatācijā un bērni varēs uzsākt mācības jau no 5.septembra. 

 Būvkompānija "Merks" uzsāka starptautiskās privātskolas "International School Exupéry" celtniecības darbus 2015.gada oktobra beigās un nepilna gada laikā pabeidza šī objekta celtniecību. "Exupéry International School" skolas ēkas celtniecībā izmantotas jaunākās tehnoloģijas un ievēroti mācību telpu labiekārtošanas un aprīkojuma izmantošanas principi, kuru efektivitāte ir jau pierādīta vadošajās Eiropas skolās.

SIA "Merks" valdes priekšsēdētājs Oskars Ozoliņš: "Esmu gandarīts, ka mums ir izdevies izpildīt mērķi un jau šogad jaunuzceltajā privātskolā bērni varēs uzsākt mācības. Varu tikai priecāties, ka šī ir viena no pirmajām no pašiem pamatiem uzceltajām privātajām skolām Latvijā un šī tendence Latvijā turpina attīstīties. Privātais sektors sāk ieiet nišā, kur līdz šim dominēja tikai valsts un pašvaldību pasūtītāji. Pateicoties veiksmīgai sadarbībai un lietišķam dialogam gan ar pasūtītāju, gan arhitektiem – mums bija kopīga izpratne par sasniedzamo rezultātu. Šī skola ir labs piemērs pasūtītāja, arhitekta un celtnieka sadarbībai, no kuras ir vērts mācīties arī publiskajam sektoram".

SIA "Merks" Piņķos ir uzbūvējis divu stāvu privātskolas un bērnudārza ēkas, kuras savienotas ar kopēju slēgtu gaiteni. Vienā no ēkām izbūvēta sporta zāle un aktu zālē, bet otra ēka ir  apļveida būve, kur pirmajā stāvā ir bērnudārza telpas, bet otrajā – skolas telpas. Apļveida būves vidū izveidots iekšpagalms bērnudārza vajadzībām. Privātskolas kopējā teritorija ir 19436 kvadrātmetri, bet skolu ēku kopējā platība – 6577 kvadrātmetri. Oficiāli objekts ir nodots ekspluatācijā jau 23.augustā.

Starptautisko privātskolu "International School Exupéry" ir projektējis arhitektu birojs SIA "8 A.M." un arhitekts Juris Lasis.

Jaunā skola "Exupéry International School" uzņem bērnus no 2 gadu vecuma bērnudārza grupiņās un skolēnus no 7 līdz 16 gadiem. Bērnudārzā ir paredzētas 8 grupas ar 16 bērniem katrā. Skola bērniem vecumā no 7 līdz 16 gadiem nodrošinās Latvijas Izglītības ministrijas noteikto Latvijas mācību programmu apvienojumā ar labāko, ko piedāvā dažādas Eiropas un vispasaules izglītības sistēmas.

 

City24.lv iesaka:

KUR ĪPAŠUMS SATIEK ĪSTO SAIMNIEKU. IR SLUDINĀJUMS, IR DARĪJUMS! IEVIETO SLUDINĀJUMU City24.lv

Rēzeknē vērojama nekustamā īpašuma tirgus stabilizēšanās

31.08.2016

alt
alt

Stājas spēkā noteikumi par ugunsgrēka detektoru ieviešanu no 2020.gada visos mājokļos

01.09.2016

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

2

Video: moderns finansējuma risinājums jaunam dzīvojamajam rajonam Rīgā

3

Īres dzīvokļi, kur neviens vēl nav dzīvojis: jaunais projekts "Ezerpaka Nami" pie Mežaparka

4

Jau drīzumā "Hepsor" uzsāks jauna dzīvojamā projekta būvniecību Baložu ielā 9, Rīgā

5

Trīs istabu dzīvokļi Rīgas centrā no 1900 EUR/ m2: tikai projektā "Kvartāls 5/26"

6

Izvēlies savu favorītu no jaunajiem projektiem un laimē FRANKE dāvanu karti 200 EUR vērtībā!

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi RĪGAS CENTRĀ: darījumu statistika un aktuālie projekti