Rīga uz divām dienām kļūs par Baltijas nekustamo īpašumu attīstītāju galvaspilsētu

26. - 27. septembrī Rīgā, «Radisson Blu Hotel Latvija» telpās notiks jau otrais Baltijas nekustamo īpašumu (NĪ) attīstītāju forums, kas pulcēs nozares profesionāļus: projektu attīstītājus, investorus un citus ar NĪ nozari saistīto jomu pārstāvjus, lai spriestu par nozarē aktuāliem jautājumiem un dalītos labākajā pieredzē. 

Notikumi, Mājokļu tirgus, Investīcijas un kredīti, Komercplatības

Forums tiek organizēts, sadarbojoties Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācijai LANĪDA ar Starptautisko nekustamo īpašumu federāciju FIABCI, sniedzot iespēju izzināt ne tikai tuvējo kaimiņu pieredzi projektu attīstībā, bet arī gūt ieskatu pasaulē vadošajās tendencēs.

FIABCI kongresos un konferencēs vienmēr piedalās pasaules klases profesionāļi. Līdztekus daudzajiem NĪ jomas profesionāļiem no trim Baltijas valstīm Attīstītāju forumā kā goda viesis piedalīsies arī Kirkors Ajderhanjans (Kirkor Ajderhanyan), FIABCI World prezidents, kurš kopā ar Ramonu R. Torobu  (Ramon Riera Torroba), FIABCI Eiropas un Tuvējo Austrumu reģiona prezidentu, Aleksandru Romaņenko (Alexander Romanenko), FIABCI izcilības balvas - Prix D`Excellence – komitejas prezidentu, kā arī ar Ardi Rosimā (Ardi Roosimaa), FIABCI Baltic prezidentu, Robertu Dargi (Robertas Dargis), Lietuvas nekustamo īpašumu attīstītāju asociācijas vadītāju un LANĪDA prezidentu Edgaru Šīnu atklās forumu.

Starptautiski atzīti eksperti Foruma  pirmajā plenārsesijā aktualizēs attīstītājiem globāli aktuālus jautājumus. Džoss Tromps (Jos Tromp), pasaulē lielākā komercīpašumu pakalpojumu sniedzēja, konsultāciju un investīciju uzņēmuma CBRE Eiropas izpētes nodaļas vadītājs, lieks konferences dalībniekiem aizdomāties par to, kā demogrāfiskā situācija ietekmē dažādu NĪ segmentu attīstību. Savukārt Lucernas (Šveice) universitātes profesors Stefans Kulls (Stefan Kull) runās par Lielbritānijas izstāšanos no ES jeb par Brexit ietekmi uz Eiropas nekustamā īpašuma tirgu.

Attīstītāju lielākā aktivitāte allaž bijusi koncentrēta valstu galvaspilsētās, tāpēc šī Foruma otrā plenārsesija ir veltīta pilsētu attīstības perspektīvām un prioritātēm. Par tām stāstīs Baltijas valstu galvaspilsētu galvenie arhitekti: Enriks Mands (Endrik Mand) (Tallina), Gvido Princis (Rīga) un Mindaugs Pakalns (Mindaugas Pakalnis) (Viļņa).

Savukārt diskusiju laikā eksperti – lielu Baltijas valstu NĪ projektu attīstītājuzņēmumu pārstāvji - Roberts Dargis (Robertas Dargis), JSC Eika īpašnieks, Tanels Oleks (Tanel Olek), Technopolis Ülemiste pārdošanas direktors, Ruslans Miroņenko,  Saliena Group Biznesa attīstības nodaļas vadītājs un  Paolo Vitorio Mikeloci  (Paolo Vittorio Michelozzi),  Pro Kapital Grupp vadītājs, - apmainīsies viedokļiem un liks arī Foruma dalībniekiem aizdomāties par to, kā laika u.c. faktoru ietekmē transformējas jeb pārveidojas lielo pilsētu teritorijas.

Attīstītājiem visā pasaulē allaž aktuāls ir jautājums par investīciju piesaisti, par to, kuros segmentos ieguldīt, lai gūtu vislabāko atdevi, tāpēc diskusiju gaitā speciālisti mēģinās noskaidrot, kā piesaistīt investorus tādiem maziem tirgiem kā Latvija, Lietuva, Igaunija. Rīgas Tehniskās universitātes pārstāvji Valērijs Komisarovs un Linda Kauskale liks aizdomāties par to, kāda ir investīciju aģentūru ietekme ārvalstu investoru piesaistē Baltijas NĪ tirgum, savukārt Ivars Ērkšķis, LIAA investīciju projektu nodaļas direktors, akcentēs uzņēmējdarbības iespējas Latvijā. 

Mihails Grīns (Mikhail Grin), Grand & Metro Consulting prezidents, diskusiju papildinās ar starptautisko pieredzi – jaunu investīciju filozofiju, ieguldījumus veicot kultūrvēsturiskajā mantojumā. Diskusijā piedalīsies arī Tads Jagmins (Tadas Jagminas), Invest Lithuania projektu vadības nodaļas direktors, Marts Helmja (Mart Helmja), Igaunijas Investīciju aģentūras pārstāvis, Mindaugas Statulevičus (Mindaugas Statulevičius), Lietuvas attīstītāju asociācijas vadītājs un Andris Kovaļčuks, Pillar Investment Group direktors.

Attīstītāju forumā tiks skarts arī jautājums par t.s. alternatīvajiem investīciju sektoriem (noliktavas, autostāvvietas, datu centri, infrastruktūra, atpūtas zonas, veselības aprūpes  u.c. objekti),  kuros investori šodien saskata pievilcīgu finanšu atdevi. Par šo jautājumu stāstīs - uzņēmuma Ober-Haus Lietuvas nodaļas valdes loceklis Vitas Zabilis (Vytas Zabilius), Aleksandrs Romaņenko (Alexander Romanenko), Krievijas kompānijas ADVECS Real Estate Corp. Dibinātājs, Nikolajs Kobļakovs (Nicolai Kobliakov), uzņēmuma PDG Senior Group, kas darbojas Francijā, Krievijā un Baltijas valstīs, dibinātājs, stāstīs par ieguldījumu iespējām veco ļaužu aprūpē, kā arī Dekarta Propety valdes priekšsēdētājs Deniss Kims (Denis Kim), Anri Leimanis no juridiskas kompānijas TRINITI un Mareks Partels (Marek Partel), Igaunijas kompānijas EstateGuru līdzdibinātājs un direktors.

Globālo tendenču ietekmē mainās mūsdienu cilvēka ikdienas paradumi. Vecā industriālā biznesa modelim norietot, mainās cilvēku attieksme pret darbu un darbavietu. Tāpēc forumā viens no diskusiju tēmu lokiem būs par to, kā jaunie tirgus apstākļi un mūsdienu biznesa modeļi un paradumi (piem., attālinātais darbs) ietekmē biroju platību tirgu, un kādas attīstības perspektīvas sagaidāmas šajā segmentā. Diskusiju vadīs biznesa konsultante Olga Kozina, kas apmainīsies ar viedokļiem ar Andri Vārnu, SEB bankas Nekustamā īpašuma pārvaldes vadītāju, Jekaterinu Kolosovu, Nordic and Baltic Property Group izpilddirektori Baltijas valstīs, Līnu Paukšti (Lina Paukštė) no Technopolis Vilnius, Ilgvaru Grosfogelu, MFD veselības grupa vadītāju, Leo O.Neilu (Leo O Neill), HML Project Management direktoru un Jekaterinu Kosmačevu no Regus.

Foruma moderators - Ģirts Rūda, zvērinātu advokātu biroja Eversheds Bitāns partneris.

Foruma galvenais partneris - NĪ projektu attīstītājuzņēmums ORDO Group.

27. septembrī konferences dalībnieki dosies iepazīt veiksmīgāko attīstītāju veikumu Rīgā un Jūrmalā. 

Pieteikt savu dalību konferencei var www.balticdevelopment.lv.

 

City24.lv iesaka:

NEPALAID GARĀM JAUNĀKĀS ZIŅAS NO CITY24 - SEKO MUMS  FACEBOOK!

Kā pareizi kopt virtuves galda virsmas

22.09.2016

alt
alt

Jauna tendence biroju tirgū: premium klases telpas diskrētam statusa biznesam

22.09.2016

Saistītās ziņas

alt

Oktobra atvērto durvju dienas "Liepziedos"

alt

Rudens Atvērto durvju dienas maratons JAUNAJOS PROJEKTOS

alt

Nāc un iepazīsti renovēto ēku kompleksu zaļajā Čiekurkalnā - projektu Šreienbušas nami!

alt

Renovēts nams Krišjāņa Barona ielā 30 - lieliska dzīvesvieta īsteniem pilsētniekiem!

alt

Dzīvokļi uz visiem 100 jaunajā mājā Stabu ielā

alt

Video: dzīve pie Mežaparka – pieejama izvēle!

alt

Jauns podkāsts! Ekspertu sarunas ar EstateGuru

alt

Pieprasītā Pierīga: ciemos aicina jaunie projekti!

alt

"Akācijas", "Filozofu rezidences" un citi projekti vērs durvis apmeklētājiem

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

2

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

3

Podniekos četru mēnešu laikā rezervēti 50% dzīvokļu

4

Īrei vai investīcijai – labiekārtoti dzīvokļi jaunajā Strēlnieku ielas 4b namā

5

Starlex Real Estate uzsāk jauna privātmāju ciemata pārdošanu Mārupē - "Soulful Village"

6

Trīs istabu dzīvokļi Rīgas centrā no 1900 EUR/ m2: tikai projektā "Kvartāls 5/26"

City24 redaktora izvēle

alt

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

alt

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem