Latvijas tirgū ienāk daudzfunkcionāli augstas kvalitātes namruņi

Durvju atslēgšana ar pirkstu nospieduma palīdzību un automātiska mājas viesu fiksēšana un saglabāšana namruņa atmiņā – to visu mūsdienās piedāvā jaunākās tehnoloģijas. Pieaugot interesei par dažādu sistēmu sniegtajām iespējām un to estētisko daudzveidību, Latvijas tirgū ienācis jauns durvju un ēku komunikācijas sistēmas veids – namrunis, kuru kopīgi radījušas kompānijas "JUNG" un "Siedle". Jaunās ēku komunikācijas sistēmas kļuvušas par daļu no viedās mājas dizaina, turklāt no vienkāršiem durvju zvaniem atšķiras ne tikai ar estētiku un izturību, bet arī jaunām funkcijām.

Apsaimniekošana, Notikumi

Automatizēto ēku vadības sistēmu centrs "JUNG" jau vairākus gadu desmitus seko līdzi elektronikas un tehnoloģiju attīstībai, ieviešot inovācijas savu radīto slēdžu dizainā un funkcionalitātē. Līdztekus tam "JUNG" sadarbojas arī ar citiem uzņēmumiem, piemēram, durvju komunikāciju sistēmas tiek izstrādātas kopā ar pieredzes bagāto vācu uzņēmumu "Siedle". Sadarbības rezultātā radītas funkcionāli un estētiski saskaņotas iekštelpu un ārējo telpu ēkas komunikācijas iekārtas, kuru integrācija gudro māju sistēmās ļauj samazināt izmaksas, kā arī nodrošina inženiertīklu vienkāršu vadību un vēl vairāk funkcionalitātes un komforta mājoklī.

Apsaimniekošana, NotikumiLīdz šim galvenais namruņu mērķis bija veikt automātisku durvju aizslēgšanas un atslēgšanas funkciju, taču, kā teic automatizēto ēku vadības sistēmu centra "JUNG" pārstāvniecības Austrumeiropā vadītājs Raimundas Skurdenis, Vācijā šīs komunikācijas sistēmas nozīmē ne tikai drošību, bet arī ēkas piekļuves kultūru un filozofiju: ''Liela nozīme tiek piešķirta tam, kā tu tiec sagaidīts pie mājas ārdurvīm, jo tas rada iespaidu par to, kas tevi sagaidīs pašā mājoklī.'' 

 Piekļuve mājai bez atslēgām

Namrunim ir augstas kvalitātes video un audio funkcija, savukārt, nospiežot durvju zvanu, namruņa iekštelpu stacijas atmiņā automātiski tiek ierakstīts apmeklētāja izskats, fiksēts apmeklējuma datums un laiks. Pateicoties inovatīvai piekļuves kontrolei, kas integrēta namruņa stacijā, komunikācijas process ir vienkāršots – šī inovācija ne vien kontrolē automātisku durvju un vārtu atvēršanu, bet arī aizvieto atslēgas un plastikāta kartes. Lai piekļūtu ēkai, tā vietā tiek izmantoti personas biometriskie parametri – ierīce, kas integrēta ārējās telpas stacijā, noskenē apmeklētāja pirksta nospiedumu.

Apsaimniekošana, NotikumiAr sistēmas palīdzību iespējams pārskatāmi redzēt, kurš ieradies mājās, komunicēt ar cilvēkiem, kuri atrodas ārpusē, kā arī atvērt viņiem durvis. Gaišais un samērā lielais (5,6 cm pa diagonāli) LCD ekrāns ļauj izcili LABI redzēt, kas notiek pie mājas durvīm neatkarīgi no diennakts laika. Savukārt tā dēvētā hands-free jeb brīvroku iekārta ar regulējamiem skaļruņiem un mikrofonu nodrošina skaidru skaņu un vienmērīgu sarunu ar personu, kas atrodas ārpusē. Sistēmas namrunis kalpo ne tikai kā instruments saziņai ar personām ārpus mājas, bet arī kā iekšējo sakaru iekārta – ar to iespējams pāradresēt zvanus, runāt no citām telpām, kā arī bloķēt noteiktus klausītājus, nodrošinot sarunām privātumu.

Katrs produkts - unikāls

Abos uzņēmumos radīto produktu unikalitāte slēpjas tajā, ka katra sistēma ir individuāli pielāgota atbilstoši klienta vajadzībām. '"Namruņa dizaina iespējas ir izteikti daudzveidīgas, jo tā rāmjus ražotājs var radīt tādā krāsā, formā un stilā, kā arī no tāda materiāla, kādu izvēlas pats pasūtītājs, pielāgojot to mājokļa kopējam dizainam un citiem papildu elementiem,'' skaidro R. Skurdenis. Daudzveidība un izvēles iespējas attiecas ne tikai uz produkta dizainu, bet arī funkcijām. Piemēram, kamera, kas pārraida video, tiks uzstādīta tikai nepieciešamības gadījumā atbilstoši vajadzīgajam leņķim un pārredzamajai teritorijai. 

Cenu diapazons šādām iekštelpu un ārējo telpu sistēmām ir no dažiem desmitiem līdz pat vairākiem tūkstošiem eiro – viss atkarīgs no tā, cik iespaidīgas ir saimnieka vēlmes un vajadzības.

 

City24.lv iesaka:

APSKATI DIENAS TOP ĪRES SLUDINĀJUMUS VAI IEVIETO PATS SAVU PIEDĀVĀJUMU

5 veidi, kā "izmetam gaisā" naudu, neefektīvi sildot mājokli

30.09.2016

alt
alt

Astoņos mēnešos sarucis mājsaimniecībām mājokļa iegādei izsniegto kredītu skaits

03.10.2016

Saistītās ziņas

alt

5 veidi, kā "izmetam gaisā" naudu, neefektīvi sildot mājokli

alt

Lielākais privātais apsaimniekotājs "Hausmaster" apkuri pieslēdzis 10% māju

alt

Aicina iedzīvotājus informēt par vēlmi sākt apkures sezonu

alt

Trešdaļa iedzīvotāju atzīst, ka par mājokļa drošību īpaši nerūpējas

alt

Rudenī 13 Latvijas pilsētās informēs par nosacījumiem daudzdzīvokļu ēku renovācijai

alt

Ieteikumi, kā māju un apkārtni sagatavot rudens sezonai

alt

Dzīvokļu īpašniekiem būs jālikvidē ventilācijas šahtās ievadītie virtuves gaisa nosūcēji

alt

Dobelē stājas spēkā jaunie noteikumi par teritorijas kopšanu

alt

Stājas spēkā noteikumi par ugunsgrēka detektoru ieviešanu no 2020.gada visos mājokļos

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Atvērto durvju dienas maratons jau rīt!

2

Dzīve pašmāju debesskrāpī! Fantastiska interjera dzīvoklis "Filozofu rezidences" 14. stāvā

3

Jaunie projekti Latvijā, kas liks Tev iesaukties sajūsmā!

4

TEKSTILIANA - jauns dzīvokļu projekts Torņakalnā

5

Pēdējās iespējas kļūt par "Skanstes Parka" iemītnieku - vairs pieejami tikai daži dzīvokļi

6

Rīgas pieejamākajā projektā "Liepziedi" aktīvi norit otrās ēkas būvdarbi

City24 redaktora izvēle

alt

Jaunie projekti Latvijā, kas liks Tev iesaukties sajūsmā!

alt

Dzīve pašmāju debesskrāpī! Fantastiska interjera dzīvoklis "Filozofu rezidences" 14. stāvā

alt

Atvērto durvju dienas maratons jau rīt!