Dzīve Salienā iedzīvotāju acīm: eiropeiskais projekts Rīgas pievārtē

Viens no jauno projektu kampaņas «Karstie piedāvājumi» unikālākajiem projektiem ir Pierīgā esošais komplekss Saliena, kurā klientam ir pieejams viss, ko vien nekustamo īpašumu jomā var nopirkt. Tikpat dažādi, kā piedāvājums, ir arī šeit dzīvojošie cilvēki. Salienu par mājām sauc gan pāri, kuri tikai sākuši vīt paši savu ligzdiņu, gan lielas ģimenes, kuriem Rīgas dzīvokļi un trauksmainā vide kļuvuši par šauru un nogurdinošu. Kopumā projekta dzīvokļos, rindu mājās un savrupmājās mitinās jau 315 ģimenes no 11 dažādām valstīm. Kāda ir dzīve Salienā un kādēļ šīs ģimenes ir izvēlējušās šo vietu saukt par savām mājām? 

Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā

Svaigs gaiss un kopiena vienuviet

Nekustamo īpašumu projekts Saliena atrodas unikālā vietā starp Rīgu un Jūrmalu, vien nieka 8 kilometru attālumā no starptautiskās lidostas "Rīga". Šeit 450 hektāru lielā platībā tiek attīstīts mūsdienīgs koncepts ar augstvērtīgu dzīvojamo, darba un izklaides vidi, kurā būtu iekļautas dzīvošanas zonas, komercplatības, izglītības, bērnu un sporta iestādes, kā arī atpūtas un izklaides centri.

Saliena ir ekskluzīva dzīves telpa, kurā apvienots plašums, daba, klusums un drošība, ko ļoti novērtē projektā dzīvojošie, tajā skaitā arī Golfa apartamentu iemītniece Laura. Viņa ir stjuarte, kura ik dienu ir "gaisā", tāpēc priecājas, kad pēc aktīvām, dinamiskām un cilvēku piepildītām darba dienām var atgriezties dabas un klusuma skavās. "Es iebraucu Salienā un jūtu, ka dodos mājās. Pūš vējš, ir klusums, svaigs gaiss un ļoti patīkams miers. Siltums," Laura stāsta par savām sajūtām. 

Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā

Dzīvojamā kompleksa iemītniece, no kuras apartamentu logiem paveras skats uz lauku, kurā ganās zirgi, uzskaita, ka Salienā ir viss nepieciešamai ērtai dzīvošanai: "Šeit ir svaigs gaiss un tajā pašā laikā civilizācija. Salienā ir ļoti daudz privāto parku, kuros var aiziet un pastaigāties. Iedzīvotāji, lai arī ne visi ir vietējie, ir ļoti draudzīgi. Ir liela drošības sajūta un, ja kaut kas notiek, ir apsaimniekotāji, kuri ļoti ātri risina problēmas. Šeit ir viss, kas vajadzīgs – veikaliņš, ūdenstvertne, kur peldēties, zirgi, svaigs gaiss, mežs. Vienkārši fantastiski!"

Salienā ir vairākas skolas, bērnu dārzs, mūzikas skola, peldbaseins – viss bērniem nepieciešamais, tādēļ Laura pieļauj, ka ar savu ģimeni šeit varētu dzīvot vēl ilgi. Un, kas zina, varbūt pēcāk pārcelties uz kādu no Salienas Ideālajām mājām. 

Mājvieta ģimenēm 

Gan  projekta attīstītāji, gan iedzīvotāji norāda, ka Saliena ir piemērota dzīves vieta ģimenēm ar bērniem. Kamēr Rīgā pircēji bieži vien saskaras ar lielu un labas kvalitātes standartiem atbilstošu dzīvokļu deficītu, Salienā plašu trīs un četru istabu dzīvokļi piedāvājumā ir, savukārt pavisam lielām ģimenēm ir iespēja iegādāties arī kādu no rindu mājām vai privātmājām. Papildu ieguvums ir arī tas, ka tepat, Salienas teritorijā ir trīs starptautiskās izglītības skolas, kurās skolot savus bērnus: International School of Latvija (Latvijas Starptautiskā skola), Exupéry International School un King`s College British school of Latvia, kas tiks atvērta nākamā gada septembrī. 

Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā

Projekta attīstītāji ir padomājuši arī par iedzīvotāju brīvā laika pavadīšanas iespējām. Salienas apsargātajā teritorijā iedzīvotāju ērtībām ir iekārtoti trīs parki un divi bērnu rotaļu laukumi: 11 hektāru liels Salienas Meža Parks jeb priežu mežs, kurā izbūvēti celiņi pastaigām vai sportam, krāšņs Dārza Parks ar strūklaku, kurā ir arī bērnu rotaļu laukumiņš, jaunizveidotais Augļudārzs, kas paredzēts iedzīvotāju barbekjū vakariem, kā arī vēl viens bērnu rotaļu laukums, kurā ir arī basketbola grozs jauniešu aktivitātēm. 

Šīs un vēl citas Salienas piedāvātās iespējas uzrunājušas arī Sarmīti ar Mārtiņu, kuri kopā ar saviem četriem bērniem jau nepilnu gadu mitinās Salienas Ideālo māju projektā. Iepriekš viņi dzīvoja īres dzīvoklī Rīgas centrā, taču kādā brīdī saprata, ka īres cenas ir pielīdzināmas hipotekārā kredīta ikmēneša maksas apmēram. Tā kā četru bērnu ģimenei bija nepieciešams plašs miteklis, nebija nozīmes, vai īrēt lielu dzīvokli Rīgā vai iegādāties pašiem savu māju. 

Tā viņi nonāca Salienā – projektā, kurā, kā atzinīgi novērtē ģimene, viss nemitīgi attīstās un sev tīkamas nodarbes var atrast gan vecāki, gan bērni. "Nav daudz projektu, kuros ilgtermiņā domā par iedzīvotājiem un to, lai viss saglabātos un tiktu uzturēts tādā pašā līmenī arī turpmāk," norāda Mārtiņš. 

Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā

Zaļā idille Rīgas pievārtē

Salienas veidotāji un iedzīvotāji par vienu no projekta unikālajām īpašībām uzskata tā lokāciju, kur pilsētas burzma un jūras krasts ir sasniedzams dažu minūšu laikā, bet pa vidu iekārtota kopta un zaļa dzīvesvieta, kur ļauties klusai, mierīgai idillei. To novērtējusi arī Oksana, kura Salienā dzīvo no šī gada sākuma un uz gaumīgo projektu pārcēlās no Minskas. Viņa skaidro, ka viņas ģimenei ļoti iepatikusies sakoptā Salienas teritorija un piedāvātās iespējas, kā arī tas, cik ātri un viegli ir sasniedzams Rīgas centrs. 

Oksana stāsta, ka labprāt brīvo laiku pavada, pastaigājoties pa teritoriju un izceļ dažādas iespējas, ko var izmantot šeit dzīvojošie: "Šeit ir brīnišķīgs parks ar strūklaku. Mums pretī būs  manēža, kas nozīmē, ka varēs nodarboties ar jāšanas sportu. Apmeklēsim arī golfa laukumu".

Eiropas standartiem atbilstošas mājas

"Es esmu gluži kā iemīlējies šajā projektā, jo šeit miers, daba un drošība ir līdzsvarā ar attīstītu infrastruktūru, izklaides un sporta iespējām. Ikviens šeit var atrast, ar ko nodarboties brīvajā laikā, nedodoties tālu prom no mājām", stāsta Ruslans, kurš uzskata, ka Saliena ir Latvijā pirmais dzīvojamais komplekss, kas ir uzbūvēts pēc mūsdienīgiem Eiropas standartiem. 

Ruslana un Irinas ģimene, kuri agrāk mitinājās dzīvoklī Rīgā, šobrīd dzīvo Salienas Golfa apartamentos. Ģimene priecājas, ka šeit var iziet pastaigā ar suni, doties rīta skrējienā un bez raizēm izlaist bērnus ārā rotaļāties, un atzīst, ka Salienā jūtas droši un laimīgi. "No cilvēkiem, kuri šeit dzīvo, ne reizi neesmu dzirdējusi, ka viņi gribētu no Salienas doties projām," stāsta Irina. Viņu papildina arī Ruslans: "Man šķiet, ka pat tie, kas šeit tikai īrē, pēc tam šeit nopērk paši savu īpašumu. Vēl interesantāk ir tas, ka tad, ja Salienā jau pieder viens īpašums un ir pietiekami daudz finansiālo līdzekļu, tad šeit var pirkt nākamo īpašumu, kuru, teiksim, izīrēt. Tā ir laba investīcija".

Saliena rūpējas arī par iespēju iedzīvotājiem tuvāk iepazīties un kopīgi pavadīt laiku ikgadējā Salienas Vasaras Festivālā. Tas norisinās Salienas Dārza Parkā, ar dzīvo mūziku un dažādām spēlēm bērniem. Svētku apmeklētājiem iespējams piedalīties interesantās meistardarbnīcās, baudīt glāzi vīna un uzkodas, un neformālā gaisotnē satikt savus kaimiņus un jaunpienākušās ģimenes. Katru gadu šis sirsnīgais pasākums pulcē un saliedē arvien vairāk iedzīvotājus - arī Jums ir iespēja pievienoties draudzīgajiem Salienas kaimiņiem!

City24.lv iesaka:

UZKARSĒ RUDENI AR KARSTAJIEM PIEDĀVĀJUMIEM JAUNAJOS PROJEKTOS!

Rīgas domes Īpašuma departaments izsolīs jūgendstila īpašumu Skolas ielā

12.10.2016

alt
alt

Valdības investīciju aģentūru un pašvaldību mērķtiecīgas aktivitātes dod pozitīvu stimulu NĪ tirgum

14.10.2016

Saistītās ziņas

alt

Dreiliņos taps vērienīgs, pircējiem pieejams dzīvojamo māju projekts

alt

Pieprasītais Āgenskalna projekts "KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences" vērs durvis mājokļu pircējiem

alt

Jauni dzīvokļi Jaunajā Teikā – apciemo tos Atvērto durvju dienā un izvēlies savējo

alt

Apskati klātienē "Gaiļezera nami" modernos mājokļus – mājvietas, kādas citur Rīgā neatrast

alt

Karstākais jaunums Rīgas īpašumu tirgū – īres dzīvokļi jaunā projektā "Cēsu Terraces". Nāc apskatīt!

alt

Atvērto durvju dienas maratonā durvis vērs arī vairāki jaunie projekti Pierīgā

alt

Apciemo jaunos projektus Rīgas centrā un baudi īstena pilsētnieka dzīvi

alt

Tavas ģimenes 3 istabu dzīvokļa iekārtojums par 11 200 eiro!

alt

Rudens mājokļu medības: klāt Atvērto durvju dienas maratons jaunajos projektos

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

TOP 5: ekskluzīvākās mājas, kas šobrīd pieejamas iegādei

2

TOP 5 virtuves dizaina trendi, kas ir aktuāli šoruden

3

Ielūdz uz Atvērto durvju dienu vēsturiskā dzīvojamā ēkā Rīgas centrā

4

A. Kostins: Latvijā katru gadu pieaug nebanku kredītu izsniegtais apjoms

5

"Mežaparka Rezidencēs" jaunas biroju ēkas pamatos tiek iemūrēta laika kapsula

6

Ieskaties! Dizaina telpas, ko par mājām saucis slavenais latviešu apavu zīmols INCH2

City24 redaktora izvēle

alt

Ieskaties! Dizaina telpas, ko par mājām saucis slavenais latviešu apavu zīmols INCH2

alt

TOP 5: ekskluzīvākās mājas, kas šobrīd pieejamas iegādei

alt

TOP 5 virtuves dizaina trendi, kas ir aktuāli šoruden