Dzīvo Rīgas centra jaunajos projektos un sajūti pilsētas šarmu!

Rīgas pilsētas centrā lielāka rosība ir biroju un īres dzīvokļu segmentā, tomēr tas vēl aizvien ir pievilcīgs  rajons, kur iegādāties arī pašam savu īpašumu. Ja esi aktīvs, mūsdienīgs pilsētnieks, kurš novērtē, ka it viss ir gājiena attālumā un vēlies izbaudīt galvaspilsētas šarmu pilnā apmērā, izvēlies par savu mājvietu kādu no jauno projektu kampaņas «Karstie piedāvājumi» centra projektiem - šeit netrūkst lielisku un dažādām gaumēm piemērotu mājokļu!

Ideāli dzīvokļi mūsdienīgam pilsētniekam Rīgas modernajā centrā

Viens no mūsdienīgu pilsētnieku dzīvei piemērotākajiem un perspektīvākajiem jaunajiem Rīgas rajoniem ir Skanste, kur jau uzbūvētajām "Skanstes virsotnēm" un rīdzinieku vidū populārajām "Skanstes mājām" drīz pievienosies arī būvniecības uzņēmuma "Merks" jaunais projekts – dzīvojamo māju komplekss "Skanstes parks".

Jaunajā projekta, kura pirmās mājas celtniecību paredzēts pabeigt šī gada novembrī, būs pieejami dzīvokļu projekti ar rūpīgi pārdomātu plānojumu, kas ļaus visu dzīvojamo telpu izmantot racionāli. Kā norāda projekta veidotāji, "Skanstes parka" dzīvokļi patiks gan mazākām, gan arī lielākām ģimenēm ar bērniem, jo ir gan divistabu un trīsistabu, gan četristabu un piecistabu dzīvokļi ar pilnībā pabeigtu iekšējo apdari un plašu balkonu. Atsevišķiem otrā stāva dzīvokļiem ir arī terase ar privāto zālāju, kas piešķir mājoklim plašuma sajūtu, savukārt augšējo stāvu iedzīvotāji varēs sajusties tālu prom no lielpilsētas kņadas un baudīt pasakaino panorāmas skatu, ko sniedz mājoklis ar jumta terasi.

Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā

Projekta apkārtnē tikai dažu minūšu attālumā atrodas viss nepieciešamais – skolas, bērnudārzi, lielveikali, sporta centrs, medicīnas iestādes un skaistumkopšanas saloni, kafejnīcas, restorāni, kā arī sabiedriskais transports, kas nodrošina ērtu un ātru nokļūšanu pašā Rīgas sirdī – Vecrīgā. Iedzīvotāju ērtībām namā ir ierīkots lifts, kurā varēs pārvadāt arī bērnu ratiņus vai velosipēdu, bet katram dzīvokļa īpašniekam mājas autostāvvietā ir paredzēta vieta vismaz vienai automašīnai, bet uz autostāvvietas jumta tikai mājas iedzīvotājiem būs pieejama labiekārtota un apzaļumota terase, uz kuras pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai draugiem. 

Ilgtspējīgi dzīvokļi ar privātajiem dārziem un terasēm

Rīgas vēsturiskajā centrā, kur tuvu ir parki, dažādas mājīgas kafejnīcas, restorāni, teātri un kino, bet vien pāris minūšu gājiena attālumā arī Vecrīga, atrodas jaunais un mūsdienīgais premium klases dzīvokļu projekts "Felicity Apartments". Jaunajā dzīvokļu projektā, kas projekta iemītniekiem nodrošina patīkamu līdzsvaru starp darbu un atpūtu,  pieejami mūsdienu funkcionālajām prasībām atbilstoši vienas līdz četru istabu dzīvokļi. Katru dzīvokli romantiskāku padara franču balkons, savukārt pirmā stāva dzīvokļu īpašnieki var izbaudīt unikālu priekšrocību Rīgas centrā – privāto dārzu. Turklāt  - oktobrī, kamēr norisinās "Karsto piedāvājumu" kampaņa, visi dzīvokļi otrajā stāvā tiek piedāvāti ar 5% atlaidi! Oktobrī īpašs piedāvājums ir arī SEB Latvia Hipotekārajam kredītam īpašuma iegādei "Felicity Apartments".

Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā

Iedzīvotāju ērtībai izbūvēta pazemes autostāvvieta ar sadzīves mantu glabātuvēm, slēgta velonovietne un bērnu ratiņu telpa, bet romantiskajā un labiekārtotajā iekšpagalmā  izveidots inovatīvs bērnu rotaļu laukums.

"Felicity Apartments" ir pirmā dzīvojamā ēka Baltijā, kurai piešķirts prestižais starptautiskais ilgtspējas sertifikāts BREEAM, kas apliecina nama energoefektivitāti un kvalitāti. Tas nozīmē, ka dzīvokļiem šādās ēkās ir gan zemākas ekspluatācijas izmaksas, gan veselīgāks un komfortablāks ēkas iekšējais klimats, gan arī augstāka īpašuma vērtība.

Mūsdienīgs kvartāls uzņēmējdarbībai un atpūtai

Rīgas aktīvajā daļā, kuru ieskauj Tērbatas, Dzirnavu, Blaumaņa un Barona ielas atrodas mūsdienīgais kvartāls "Centrus", kur harmoniski saplūst un mijiedarbojas divas atšķirīgas pasaules – bizness un atpūta.

Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā

Kvartālā ir uzbūvētas divas 7 stāvu dzīvojamās ēkas, kuru pirmie stāvi atvēlēti komercplatībām, piemēram, veikaliem un kafejnīcām. Šomēnes "Centrus" piedāvā izmantot lielisku iespēju – noslēdz oktobrī nomas līgumu un nomā kādu no piedāvātajām komerctelpām par īpašu cenu!

Savukārt ēkas augšējos stāvos iekārtoti 82 divu līdz četru istabu dzīvokļi ar platību no 47 līdz 118 kvadrātmetriem.  Projekta veidotāji ir padomājuši par to, lai ikvienam šeit labi būtu, jo tiek piedāvāta iespēja izvēlēties savai gaumei un vajadzībām atbilstošāko mājokli. Izvēlē ir gan dzīvokļi ar terasēm, balkoniem, vai ar abiem diviem, taču ir pieejamas arī kompakto dzīvokļu versijas, kurās ārtelpas nav iekļautas. Visi dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilno apdari un iekārtoti vienā no trim dzīvokļa interjera virzieniem – īpašniekiem ir iespējams izvēlēties, vai dzīvot klasiski, mājīgi vai moderni iekārtotā mājoklī.

Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā

Projektā dzīvojošo ērtībām kvartāla teritorijā tiek veidota privāta un tikai pašu lietošanai paredzēta ārtelpa – mājīga, apzaļumota vide, kur atpūsties vecākiem, kamēr bērni rotaļājas spēļu laukumā. Savukārt līdzās mierīgajai un noslēgtajai dzīvojamai videi Centrus kvartālā tiek veidota arī ērta un patīkama publiskā zona – Dzirnavu un Blaumaņa ielu savienojoša gājēju promenāde, kur jau tuvā nākotnē ritēs īpašā iekškvartāla dzīve ar dažādām kafejnīcām, kā arī atpūtas un iepirkšanās vietām.

Domājot par mūsdienu cilvēku vajadzībām, "Centrus" kvartālā lieliski ir atrisināta arī Rīgas centram raksturīgā autostāvvietu trūkuma problēma. Proti, ēku iedzīvotājiem un viesiem būs pieejama plaša divu līmeņu pazemes autostāvvieta, no kuras līdz pat sava dzīvokļa durvīm viegli un ērti aizvedīs moderni lifti. 

Izbaudi Hospitāļu ielas burvību gaumīgos apartamentos

Rīgas vēsturiskajā centrā, Hospitāļu ielā 39, uzbūvēts un jaunus iemītniekus gaida gaumīgs dzīvokļu nams "Midtown Apartments", kas Latvijas Būvnieku asociācijas konkursā "Gada labākā būve Latvijā" projekts tika atzīts par labāko 2014. gada dzīvojamo namu - jaunbūvi.

Elegantajā sešu stāvu daudzdzīvokļu namā ir 67 komfortabli vienas līdz četru istabu dzīvokļi platībā no 35 līdz 100 kvadrātmetriem. Mājokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari, kvalitatīvu santehniku un modernu, Skandināvu stila dizaina interjeru. Hospitāļu ielas fasādē katru dzīvokli grezno franču tipa balkons, iekšpagalma balkoni ir kā radīti patīkamai atpūtai, savukārt augšstāva iemītnieki varēs baudīt Rīgas burvību no savas jumta terases.

Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā

Projekts "Midtown Apartments" apvieno vairākus pircējam nozīmīgus faktorus, kā, piemēram, ērta un pilsētas iedzīvotāju ērtībām pilnībā pielāgota atrašanās vieta (viegla piebraukšana no trim debesu pusēm), attīstīta infrastruktūra, sabiedriskā transporta pieejamība un mājokļa kvalitāte. Tā iedzīvotājiem tiek nodrošināta apsardzes un drošības sistēma, pieejamas arī virszemes un pazemes autostāvvietas, kā arī noliktavas telpas. Padomāts ir arī par brīvā laika pavadīšanas iespējām – pie projekta izveidota zaļa un izgaismota teritorija, kurā ierīkots arī bērnu laukums, kurā rotaļāties projekta mazākajiem iedzīvotājiem.    

 

City24.lv iesaka:

UZKARSĒ RUDENI AR KARSTAJIEM PIEDĀVĀJUMIEM JAUNAJOS PROJEKTOS!

Izdevīgāk vairs nebūs! Karsti piedāvājumi jaunajos projektos

17.10.2016

alt
alt

Atvērto durvju dienā rīdziniekus iepazīstinās ar dzīvojamo māju atjaunošanas iespējām

18.10.2016

Saistītās ziņas

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

alt

Arvien vairāk profesionāļu darbam izvēlas coworking vidi

alt

Nāc uz Atvērto durvju dienas maratonu un laimē dāvanu karti 300 eur vērtībā no ALANDEKO

alt

Rudens mājokļu medības: klāt Atvērto durvju dienas maratons jaunajos projektos

alt

Par ko mēs nepadomājam, pērkot dzīvokli

alt

Rudens mājīgums uz tava balkona

alt

Mārupe – iecienītais Pierīgas ciemats, kur harmoniska vide satiek mūsdienu komfortu

alt

Jūrmala – pašmāju "Ziemeļu Rivjēra", kur dziedē daba un priecē kultūra

alt

Mežciems - mežu un ezeru ieskautā apkaime, kur plaukst jauni projekti

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

2

Projekta CENTRUS dzīvokļiem atlaides līdz pat 80 000 EUR

3

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

4

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

5

Uzņēmēju pieprasījums pēc pūļa finansējuma Latvijā strauji pieaug

6

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

City24 redaktora izvēle

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

alt

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

alt

Klāt decembris – laiks mājokļa pārmaiņām