Ķīpsalas jaunie projekti: mājokļi ar Vecrīgas ainavu logos

Viena no unikālākajām Rīgas vietām ir Ķīpsala – kluss un mierīgs dzīvojamais rajons, kuru īpašu padara dabas tuvums, unikāla arhitektūra un burvīgs skats uz Vecrīgas baznīcu torņiem un pasažieru ostu. Ķīpsalas nelielo teritoriju veido dažādu stila un laika periodu būves, tajā skaitā arī mūsdienīgi un elitāri jaunie projekti «Riverstone Residence» un «Ģipša fabrika», kas piedalās arī City24.lv jauno projektu kampaņā «Karstie piedāvājumi». 

"Ģipša fabrika" - dzīvokļi ar privātu jahtu piestātni

Omulīgajā un zaļajā Ķīpsalas daļā, kas ir pašā Daugavas krastā, slēgtā teritorijā atrodas unikāls apartamentu komplekss "Ģipša fabrika", kura autore ir atzītā Latvijas arhitekte Zaiga Gaile. Šobrīd saskanīgā ansamblī ar projekta pirmās kārtas rekonstrukciju, kuras laikā tika atjaunotas četras pagalmu iekļaujošās mājas un lielais skurstenis kompleksa dienvidu daļā, notiek projekta otrās kārtas izbūve. Tās mērķis ir pabeigt visa fabrikas kompleksa arhitektonisko attīstību, tajā pašā laikā ievērojot pilsētas, priekšpilsētas un vēsturiskos apsvērumus, jo šis industriālā mantojuma piemineklis Rīgai ir svarīgs ne vien skaistās Daugavas ainavas, bet arī kultūrvēsturiskā mantojuma dēļ. 

"Ģipša Fabrikas" vērtība ir ne vien tā atrašanās vieta, bet arī augstākā līmeņa arhitektūra, kas veiksmīgi ir apvienota ar 21.gadsimta stilu un komfortu, tādējādi padarot kompleksu par piemērotu mājvietu dažādām paaudzēm. Projektā ar iekšējo dārzu ietilpst 58 estētiski, ērti un kvalitatīvi dzīvokļi, kas tiek piedāvāti ar augstvērtīgu pilnu iekšējo apdari, tajā skaitā izbūvētu gaisa kondicionēšanas un signalizācijas sistēmu, kamīnu, iebūvētu vācu zīmola Bulthaup virtuvi, garderobi un iebūvētajiem skapjiem, gaismas ķermeņiem un aprīkotiem sanmezgliem. 

Vēl projektā ietilpst četras ekskluzīvas villas upes krastā, kā arī slēgta pazemes autostāvvieta un noliktavas telpas. No elitāro mājokļu logiem paveras lieliska ainava uz Vecrīgu, Valsts prezidenta pili un ostā ienākošajiem kuģiem, bet vien minūtes gājiena attālumā atrodas izbūvēta privāta jahtu un motorlaivu piestātne. 

Iedzīvotāju ērtībai bez tradicionālās apsaimniekošanas tiek piedāvāts plašs papildu pakalpojumu klāsts, savukārt par drošību rūpējas diennakts apsardze un videonovērošanas kameras. 

 "Riverstone Residence" - aktīvas dzīves vieta un Daugavas salas miers

Ķīpsalas kontrastējošā un daudzveidīgā apbūve arvien tiek papildināta ar dažādiem jauniem objektiem. Viens no tiek ir sešu dzīvojamo māju komplekss "Riverstone Residence", kura pirmās trīsstāvu mājas būvniecība ar desmit dzīvokļiem tajā tika uzsākta 2015.gadā. 

Jaunajā Ķīpsalas projektā paredzēti mūsdienīgi, kvalitatīvi un komfortabli divu līdz piecu istabu dzīvokļi ar lielām terasēm vai balkoniem, kas būs piemēroti ērtai un patīkamai dzīvošanai gan mazākām, gan lielākām ģimenēm. Omulīgie mājokļi tiks piedāvāti ar balto apdari. 

Tā kā ēkā atradīsies vien desmit dzīvokļi, tiek plānots, ka tajā būs tikai viena kāpņu telpa bez lifta, savukārt pagrabstāvā tiek paredzētas divas nelielas noliktavas telpas, kur mājas iedzīvotāji varēs glabāt savas personīgās mantas. Projektā paredzēta arī pazemes autostāvvieta trīs mašīnām, bet vēl astoņas autostāvvietas būs pagalmā pie ēkas. 

Projekta veidotāji ir domājuši par to, lai ēku iedzīvotājiem būtu patīkami uzturēties ne vien mūsdienīgajos mājokļos, bet arī kompleksa teritorijā, kurā būs bruģēti ceļi, apstādījumu grupas ar dažādiem jaunu koku stādījumiem, dekoratīviem stādiem un krūmiem. Teritorija tiks izgaismota un tajā būs ierīkots bērnu rotaļu laukums, kurā plānots izvietot dažādas rotaļu iekārtas bērniem vecumā no viena līdz desmit gadiem. 

City24.lv iesaka:

UZKARSĒ RUDENI AR KARSTAJIEM PIEDĀVĀJUMIEM JAUNAJOS PROJEKTOS!

Nākamgad plānots palielināt līdzfinansējumu arhitektūras pieminekļu atjaunošanai Rīgā

19.10.2016

alt
alt

Nākamajos gados būtiskāko ietekmi uz īpašumu tirgu Baltijā atstās demogrāfija

20.10.2016

Saistītās ziņas

alt

Kā izskatās mūsdienu paraugdzīvoklis?

alt

Jūrmala - ne tikai dzīvošanai, bet arī kvalitatīvai atpūtai un biznesam!

alt

Mājas par dzīvokļa cenu: 10 jautājumi par ekonomiskajām un glītajām SIP mājām

alt

Būtiski pieaugusi interese par nekustamo īpašumu

alt

Unikāls dzīvokļu projekts Pārdaugavā: trīsistabu dzīvokļi no 80 000 EUR!

alt

LATVIJAS POPULĀRĀKO JAUNO PROJEKTU TOPS

alt

2020. gada skatītākie jaunie projekti RĪGAS CENTRĀ

alt

Īrē jaunajos! Jaunie projekti, kuros pieejami īres dzīvokļi un īre ar izpirkumu

alt

Mājokļu iegāde neapstājas: jauno projektu attīstītāji ar pircējiem tiekas individuālās klientu dienās

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Dārgākie īpašumi Latvijas nekustamā īpašuma tirgū

2

Zemesgabali Daugavas labajā krastā: lieliskas vietas Tavai privātmājai!

3

Jaunums Ķekavas pusē: dzīvokļu projekts "Apiņi"

4

Ķengaraga projektā "Divi krasti" uzsāk otrās mājas dzīvokļu rezervāciju

5

Kā izskatās mūsdienu paraugdzīvoklis?

6

Pēdējie 7 dzīvokļi projektā "Felicity Apartments"

City24 redaktora izvēle

alt

Kā izskatās mūsdienu paraugdzīvoklis?

alt

Dārgākie īpašumi Latvijas nekustamā īpašuma tirgū

alt

Jūrmala - ne tikai dzīvošanai, bet arī kvalitatīvai atpūtai un biznesam!