Iepazīsti Daugavas kreisā krasta karstākos jaunos projektus!

Viens no populārākajiem un pievilcīgākajiem rajoniem gan pircēju, gan arī būvnieku acīs ir Pārdaugava. Pilsētas centra tuvums, ērta satiksme, salīdzinoši daudz zaļo zonu ir vien daži no iemesliem, kādēļ mājokļu attīstītāji izvēlas ne vienu vien jauno projektu būvēt tieši kādā no daudzajiem Pārdaugavas rajoniem. Piedāvājam ieskatīties, kādi jauno projektu kampaņas «Karstie piedāvājumi» projekti pēdējo gadu laikā uzcelti Daugavas kreisajā krastā.

"Imantas Ozoli" – zelta vidusceļš starp dabas mieru un pilsētas ritmu

Viens no populārākajiem Pārdaugavas rajoniem, kas izceļas ar sakārtotību un labu sabiedriskā transporta satiksmi uz Rīgas centru un Jūrmalu, ir Imanta. Šis zaļais rajons ir piesaistījis arī attīstītāju uzmanību, jo pēdējā laikā tieši Imanta tiek izraudzīta par dažādu jauno projektu mājvietu. Viens no šādiem jaunajiem projektiem ir kuplu ozolu ielokā uzceltais mūsdienīgu dzīvojamo māju komplekss "Imantas Ozoli" – projekts, kuru raksturo lietderīgs telpu plānojums un pārdomāti būvniecības risinājumi. 

Dzīvojamo māju komplekss "Imantas Ozoli" ir pirmais projekts, kurā katrs dzīvoklis plānots, balstoties uz iemītnieku vajadzībām. Tajā ietilpst divās deviņu stāvu mājas, kurās kopumā izvietoti 216 dzīvokļi platībā no 30 līdz 79 kvadrātmetriem. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari un ir aprīkoti ar visām mūsdienīgai dzīvei nepieciešamajām ērtībām. Turklāt, tā kā tie ir pielāgoti individuālām prasībām, "Imantas Ozolos" ērti un mājīgi jutīsies gan mazas, gan lielas ģimenes, kurām ir svarīgi, lai mājinieki var gan netraucēti nodoties savām personiskajām interesēm, gan arī pavadīt laiku kopā. 

Projekta veidotāji apzinās, ka cilvēkiem ir svarīga ne vien pati mājvieta, bet arī tas, cik sakārtota, ērta un pārdomāta ir vide tai apkārt, tādēļ "Imantas Ozolu" māju teritorijā ir izveidots zaļš, drošs pagalms ar bērnu rotaļu laukumu, kā arī autostāvvietām. Pats projekts atrodas vietā ar izcilu infrastruktūru – piecu minūšu gājiena attālumā ir Anniņmuižas parks, kas nodrošina Imantas iedzīvotājiem patīkamu līdzsvaru starp pilsētas aktivitātēm un dabu, savukārt vien 10 minūšu brauciena attālumā ir gan galvaspilsētas centrs, gan skaistā kūrortpilsēta Jūrmala. 

"BITERA 6" – mūsdienīgs nams Imantas sirdī

Pašā Imantas sirdī, klusā un zaļā vietā blakus Anniņmuižas parkam atrodas vēl viens jaunais projekts – mūsdienīgs trīsstāvu kluba tipa dzīvojamais nams "BITERA 6", ko ekspluatācijā pieņēma šī gada jūnijā. Tajā pieejami 20 ērta plānojuma dzīvokļi ar platību no 60 līdz 145 kvadrātmetriem ar divām vai trīs guļamistabām, terasi vai lodžiju (dzīvokļu cenā iekļauta arī auto novietne pazemes autostāvvietā). 

Projekta veidotāji uzsver, ka neapšaubāmi pievilcīga ir ēkas unikālā atrašanās vieta Imantas zaļajā zonā pie Anniņmuižas parka – rajonā ar lielisku attīstītu infrastruktūru. Neatņemamas projekta priekšrocības ir arī nelielais dzīvokļu skaits, slēgtā, norobežotā piemājas teritorija ar bērnu rotaļu laukumu, pazemes autostāvvietām un mūsdienīgo ēkas aprīkojumu – liftiem, pašiem savu katlu māju un individuālu ventilācijas sistēmu katrā dzīvoklī. Īpaši prasīgi klienti noteikti spēs novērtēt un pievērsīs uzmanību arī rūpīgi veiktajai celtniecības un apdares materiālu izvēlei, kā arī inovatīvajiem inženiertehniskajiem risinājumiem. 

"Domino" – jauns, mājīgs dzīvoklis jūsu ģimenei jau šoruden

Kvalitatīvi, ērta plānojuma dzīvokļi, lieliska atrašanās vieta, energoefektivitāte, zaļš skats, kas paveras no balkona, sirsnīgi kaimiņi un klusa, labiekārtota apkārtne ir vien dažas no vērtībām, kas ik dienas priecē daudzdzīvokļu nama "Domino" iemītniekus. Lai arī projekts atrodas salīdzinoši neiepazītajā Pārdaugavas rajonā Šampēterī, tā ir lieliski piemērota vieta mierpilnai dzīvei, jo ērti un ātri ir sasniedzamas gan tuvumā esošās pirmskolas iestādes, iepirkšanās un atpūtas centrs, gan pieejams sabiedriskais transports, kas nodrošina nokļūšanu līdz Rīgas centram vai Jūrmalai. Desmit minūšu brauciena attālumā atrodas arī starptautiskā lidosta "Rīga". 

Projektā "Domino" lielākā daļa no piedāvājumā esošajiem dzīvokļiem ir jau pārdota vai apdzīvota, taču mājokļu meklētājiem vēl ir pieejami dažādu plānojumu divu līdz četru istabu dzīvokļi ar dzīvojamo platību no 49 līdz 94,4 kvadrātmetriem. Plašie, jaunie dzīvokļi klientiem tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari. 

Domājot par iedzīvotāju ērtībām, katrā projekta kāpņu telpā ir izbūvēts lifts, pieejamas virszemes vai pazemes autostāvvietas. Apkārt projektam ir izgaismota, labiekārtota, nožogota un apzaļumota teritorija, kurā ierīkots moderns un mājīgs bērnu laukums.

Lilijas iela 22 – jaunais projekts pie Nordeķu parka

Viens no zaļākajiem un visērtāk sasniedzamajiem Daugavas kreisā krasta rajoniem ir Iļģuciems. Lilijas ielā 22, kura sevī apvieno attīstītu pilsētas infrastruktūru un ērtu piekļūšanu gan ar personīgajiem, gan sabiedriskajiem transporta līdzekļiem, uzbūvēts vēl viens jaunais projekts, kurā pieejami 13 dzīvokļi (9 no tiem ir vienstāvīgi, 4 – divstāvīgi) ar daļēju balto apdari platībā no 62,4 līdz 159, 7 kvadrātmetriem. Jāpiemin, ka pērkot dzīvokļus Lilijas ielā 22 līdz šī gada 15.decembrim, noslēdzot rokasnaudas vai pirkuma līgumu, visiem dzīvokļiem tiks apmaksāti notāra pakalpojumi, savukārt četriem dzīvokļiem projekta veidotāji apmaksās 50% no valsts nodevas. 

Pie mājas ir plaša bruģēta izgaismota autostāvvieta paredzēta 13 automašīnām, zālājs, kā arī bērnu rotaļu laukumus. 

Uzceltā māja atrodas izdevīgā vietā, kur ērti pieejams dažāda veida sabiedriskais transports, savukārt netālu izvietoti dažādi sabiedriski objekti, veikali, Iļģuciema poliklīnika, bērnu dārzi, skola, kā arī vairāki parki, kuros šobrīd izbaudīt rudenīgas pastaigas – Dzegužkalns un Nordeķu parks. 

"Priedes" – mierpilna dzīvesvieta priežu meža ielokā 

Vēl viens jaunais projekts, kuru attīstītāji izvēlējušies būvēt Pārdaugavā, ir daudzdzīvokļu namu komplekss "Priedes", kas apvieno gan klusu un sakārtotu apkārtējo vidi priežu meža ielokā, gan iespēju ērti un ātri nokļūt pilsētas centrā. Projekts ir izvietots stratēģiski izdevīgā un nozīmīgā vietā, un ir sasniedzams gan no Rīgas centra pār Dienvidu tiltu, gan arī no Ziepniekkalna vai Ķekavas puses. Netālu no kompleksa atrašanās vietas ir pieejami dažādi infrastruktūras objekti, kā  lielveikals A7, Veselības centra 4 filiāle, SEB bankas centrālais birojs un citi. Projekta apkārtnē atrodas vairākas izglītības iestādes, labi attīstīts sabiedriskais transports, kā arī sasniedzamas dažādas iepirkšanās vietas, kā, piemēram, tirdzniecības centri "Mols", "Azur", tuvākajā nākotnē arī "Akropolis".

Kopumā projekta ietvaros paredzēts uzbūvēt četras piecstāvu ēkas ar 40 dzīvokļiem katrā no tām. Mājās būs pieejami divu un trīs istabu dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari, pēc pieprasījuma līdz noteiktai būvniecības stadijai iespējams ieplānot arī četristabu dzīvokļus. 

Pagalmā paredzētas 32 virszemes autostāvvietas un velosipēdu novietne, savukārt pazemē būs iespējams izvēlēties kādu no 44 stāvvietām. Īpaši domāts arī par mazākajiem iemītniekiem – kompleksa labiekārtotajā teritorijā ieplānots bērnu rotaļu laukums.

City24.lv iesaka:

UZKARSĒ RUDENI AR KARSTAJIEM PIEDĀVĀJUMIEM JAUNAJOS PROJEKTOS!

Skaisti lauku īpašumi Baltijas jūras krastā: atpūtai un pastāvīgai dzīvošanai

21.10.2016

alt
alt

Izstādē "Mikrorajona nākotnes" būs apskatāmi pētījumi par Rīgas mikrorajonu atjaunošanas iespējām

25.10.2016

Saistītās ziņas

alt

Jūrmala - ne tikai dzīvošanai, bet arī kvalitatīvai atpūtai un biznesam!

alt

Mājas par dzīvokļa cenu: 10 jautājumi par ekonomiskajām un glītajām SIP mājām

alt

Būtiski pieaugusi interese par nekustamo īpašumu

alt

Unikāls dzīvokļu projekts Pārdaugavā: trīsistabu dzīvokļi no 80 000 EUR!

alt

LATVIJAS POPULĀRĀKO JAUNO PROJEKTU TOPS

alt

2020. gada skatītākie jaunie projekti RĪGAS CENTRĀ

alt

Īrē jaunajos! Jaunie projekti, kuros pieejami īres dzīvokļi un īre ar izpirkumu

alt

Mājokļu iegāde neapstājas: jauno projektu attīstītāji ar pircējiem tiekas individuālās klientu dienās

alt

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Dārgākie īpašumi Latvijas nekustamā īpašuma tirgū

2

Laiks jaunām mājām! Piesakies projektu individuālai apskatei!

3

Zemesgabali Daugavas labajā krastā: lieliskas vietas Tavai privātmājai!

4

Perspektīvajā Krasta ielas apkaimē ekspluatācijā nodota "Krasta kvartāla" otrā ēka

5

Jaunums Ķekavas pusē: dzīvokļu projekts "Apiņi"

6

Ķengaraga projektā "Divi krasti" uzsāk otrās mājas dzīvokļu rezervāciju

City24 redaktora izvēle

alt

Dārgākie īpašumi Latvijas nekustamā īpašuma tirgū

alt

Jūrmala - ne tikai dzīvošanai, bet arī kvalitatīvai atpūtai un biznesam!

alt

Koka dārgumi: mājas, ar kurām lepojas paaudzēs