Samsung būvē galveno biroju Silīcija ielejā. L.A. hipsteri - ienesīga nekustamo īpašumu tirgus auditorija. Itālijā pieaug mājokļu pircēju skaits no ārvalstīm.

„Dienvidkorejas tehnoloģiju gigants Samsung jau ir pasūtījuši plānu galvenajam birojam Silīcija ielejā. Būvniecības darbi sākās šonedēļ, un celtnei paredzēti pavisam desmit stāvi,” tā par jaunumiem ziņo Curbed. Līdzīgi kā citos IT milžos, arī Samsung jaunajā birojā darbosies 2000 darbinieki, kā arī tiks veidota plaša „zaļā telpa” jeb apzaļumota zona, kur ikdienā atpūsties. Darbus uzņēmusies arhitektu kompānija NBBJ, piedāvājot ierīkot arī fitnesa centru, kafejnīcas, no kurām dažas būs publiski pieejamas, tāpat arī ir padomāts par alternatīvās enerģijas izmantošanu, proti, ēkā būs iebūvēti saules paneļi, turklāt fasādēs izmantotie materiāli mazinās saules radīto karstumu telpās.

Vairāk http://goo.gl/IZ9pK

Bloomberg Businessweek publicējuši analītisku rakstu par Losandželosas t.s. hipsteru jeb „jauno un kreatīvo profesionāļu” mājokļu tirgus segmentu. „Stīvs Džonss, Kalifornijas dienvidu īpašumu attīstītājs, iegādājās trīsistabu māju Losandželosā, kurai ir jāveic kapitālais remonts. Galu galā, tas bija riskants pirkums, jo 90. gados šī bija kriminālo grupējumu teritorija. Taču Džonss ticēja, ka Losandželosas austrumu daļa varētu piesaistīt pavisam jaunu pircēju grupu. Pusgada laikā viņš māju atjaunoja, iekārtoja baseinu un uzkrītoši oranžas ieejas durvis, cerot to pārdot par 850 000 dolāru, kas ir visai daudz, ja ņem vērā attālumu līdz centram. Taču viņš uzskata, ka tirgu nosaka pircējs, un L.A. ir ārkārtīgi daudz t.s. hipsteru, kuri, līdzīgi kā Bruklinā, ir gatavi iet dzīvot teritorijās, kurām pārējie met līkumu.” Bloomgerg atzīst, ka „hipsteris” ir jau nodeldēts jēdziens mūsdienu kultūrā, taču tirgus valodā šī ir noteikta pircēju grupa, kuri ikdienā paterē dārgu veģetāro/ekoloģisko pārtiku, uz veikalu dodas ar auduma iepirkuma maisiņiem un audzē garus matus. Samazinoties ekonomikas krīzes sekām, šie kreatīvajā sektorā nodarbinātie meklē sev mājvietu un ir pirktspējīgi. Turklāt šī grupa jo īpaši novērtē labu mājokļu dizainu. L.A. tie ir aptuveni 34% no darbaspējīgās iedzīvotāju grupas ar vidēji augstiem/augstiem ienākumiem, strādājot radošajās industrijās, tehnoloģiju jomā vai veselības aprūpē. Bloomberg paredz, ka šī tirgus niša tuvākajos gados kļūs tikai populārāka.

Vairāk http://goo.gl/TxJnL

„Ārvalstu pircējiem Itālijā vēl nekad nav klājies tik labi. Līdz ar 42% kritumu hipotekāro kredītu jomā vairāki vietējie Itālijas tirgus dalībnieki ir pilnībā izslēgti no aprites,” raksta Bloomberg. Tā rezultātā pērn vietējo iedzīvotāju mājokļu pirkumu skaits samazinājies par 26%, taču ārvalstnieku otro māju iegāde pieaugusi par 14%. Laikraksta aptaujātie nekustamo īpašumu aģentūru eksperti min, ka sarunu ceļā īpašumu varot dabūt pat par 30% lētāku nekā tā sākumā piedāvāta. Turklāt 60% no visa ārvalstnieku pircēju skaita esot no Vācijas. Eksperti šos skaitļus pamato ar vāciešu finansiālo nedrošību, kā arī Kiprā pieredzētajām ekonomiskajām nebūšanām. Vidējā pirkuma summa ir 500 000 eiro Itālijas reģionos pie lielajiem ezeriem, tai pat laikā Itālijas iedzīvotāja vidējie gada ienākumi nepārsniedz 20 000 eiro.

Vairāk http://goo.gl/nZnNr

Pievienojies City24.lv Facebook lapas faniem un uzzini svaigākos jaunumus!

*Foto: http://curbed.com

 

Atvērto durvju dienas jaunā daudzdzīvokļu ēku projektā Kalnciema ielā 95

12.07.2013

Rīgā dzīvokļu cenas lētākās starp Baltijas valstu galvaspilsētām

15.07.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

2

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

3

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

4

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

5

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

6

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

City24 redaktora izvēle

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā