Šonedēļ izsolīs "Latvijas Krājbankas" nekustamos īpašumus

Šonedēļ paredzēts izsolīt likvidējamajai AS "Latvijas Krājbanka" piederošus nekustamos īpašumus dažādos novados, liecina publicētie paziņojumi par izsolēm.

Šodien paredzēts izsolīt deviņus "Latvijas Krājbankas" nekustamos īpašumus - tie ir gan zemesgabali, gan zemesgabali ar ēkām, gan arī viens dzīvoklis. Visu deviņu īpašumu novērtējums un izsoles sākumcena ir 59 400 lati.

Otrdien, 23.jūlijā paredzēts izsolīt sešus "Latvijas Krājbankas" nekustamos īpašumus - tie ir gan zemesgabali ar ēkām, gan jaunbūves. Visu sešu īpašumu novērtējums un izsoles sākumcena ir 110 600 lati.

Trešdien, 24.jūlijā paredzēts izsolīt deviņus "Latvijas Krājbankas" nekustamos īpašumus - tie ir gan zemesgabali, gan zemesgabali ar ēkām, gan arī neapdzīvojamas telpas. Visu deviņu īpašumu novērtējums un izsoles sākumcena ir 249 200 lati.

Ceturtdien, 25.jūlijā paredzēts izsolīt sešus "Latvijas Krājbankas" nekustamos īpašumus - tie ir gan zemesgabali, gan zemesgabali ar ēkām, ražošanas ēkām, gan degvielas uzpildes stacija. Visu sešu īpašumu novērtējums un izsoles sākumcena ir 223 300 lati.

Piektdien, 26.jūlijā paredzēts izsolīt divus "Latvijas Krājbankas" nekustamos īpašumus - tie ir zemesgabals un divstāvu dzīvojamā ēka ar zemesgabalu Rīgā. Abu īpašumu novērtējums un izsoles sākumcena ir 112 000 latu.

Izsoles notiks Rīgā, Ganību dambī 17A.

Jau ziņots, ka Rīgas apgabaltiesa pērn maijā nolēma sākt "Latvijas Krājbankas" bankrotu. Lēmums nav pārsūdzams. Bankrotu lūdza sākt bankas administrators - revīzijas kompānija "KPMG Baltics" -, kas secināja, ka neviens no četriem saņemtajiem bankas sanācijas priekšlikumiem nav praktiski realizējams. Arī Finanšu un kapitāla tirgus komisija apstiprināja bankrota procedūru kā bankas maksātnespējas risinājumu.

2. ceturkšņa dzīvojamo platību tirgus pārskats

19.07.2013

Vietējie lauksaimnieki sākuši atpirkt zemi no ārvalstniekiem

22.07.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Projekta CENTRUS dzīvokļiem atlaides līdz pat 80 000 EUR

2

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

3

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

4

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

5

Uzņēmēju pieprasījums pēc pūļa finansējuma Latvijā strauji pieaug

6

Valsts kontrole: Latvijā jāmazina administratīvais slogs privātmāju būvniecībai

City24 redaktora izvēle

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

alt

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

alt

Klāt decembris – laiks mājokļa pārmaiņām