"Newsec" sadarbībā ar "Spire Baltic" sāk prestižo "M4A" biroja telpu nomu

Pilna servisa nekustamā īpašuma risinājumu sniedzējs "Newsec" sadarbībā ar "Spire Baltic" sācis "M4A" biroju ēkas iznomāšanu, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja "Newsec" direktore Olga Kozina.

"M4A" atrodas Rīgas klusajā centrā, Mednieku ielā 4a, kas ir vēstniecību un biznesa rajonā. "Newsec" Latvija darbojas kā īpašnieka pārstāvis biroju ēkas "M4A" iznomāšanas procesā.

"M4A" telpu kopējā platība ir 4471 kvadrātmetrs, un iepriekš šajās telpās bija "ABLV Bank" birojs. Pēc 11 gadu veiksmīgas sadarbības "ABLV Bank" atbrīvos visu "M4A" biroju namu.

Ēkā ir septiņi stāvi, nomā tiks piedāvātas telpas, sākot no 400 līdz 3000 kvadrātmetriem. Papildus priekšrocības nomniekiem ir plašā autostāvvieta ēkas pagrabā un ērta piekļūšana ar sabiedrisko transportu. "M4A" biroju ēkas apkārtnē atrodas vairākas vēstniecības - Polijas, Grieķijas, Austrijas, Maltas, Ukrainas un Beļģijas.

Ēka ir regulāras formas ar viegli pārplānojamu telpu iekārtojumu, funkcionāli veiksmīgu stāvu izkārtojumu un dziļumu, kas nodrošina lielisku dienas gaismas pieejamību veselīgai darba videi. Ēka aprīkota ar ātrgaitas liftiem, modernām telekomunikācijām, ventilāciju un gaisa kondicionēšanas sistēmām, kā arī nomnieku rīcība būs profesionāla apsaimniekotāju komanda.

"Ierobežota piedāvājuma un augošā pieprasījuma rezultātā pilsētas centrā, neapšaubāmi, jau drīz izveidosies īslaicīgs telpu deficīts, kas attiecīgi radīs milzīgu spiedienu uz nomas cenām. Nomniekiem, kas plāno mainīt biroja atrašanās vietu, pašreiz ir īstais laiks, lai aktīvi apsvērtu atlikušās iespējas Rīgas centrā, kamēr tās vēl ir pieejamas uz adekvātiem nosacījumiem," uzsver Kozina.

Savukārt "Spire Baltic" valdes loceklis Ģirts Granats atzīmē, ka pieprasījums pēc centrā izvietotām biroja telpām saglabājās augsts arī krīzes gados, bet patlaban brīvo biroju piedāvājums Rīgas centrā ir pietiekami ierobežots un turpina sarukt. "Jaunu biroju ēku trūkums tikai pastiprinās spiedienu uz centrā esošo telpu nomas maksu, līdz ar to prognozējam, ka centra birojiem pieaugs cenas, tāpēc "M4A" ir viena no pēdējām iespējām piemeklēt lielas biroja telpas līdz pat 3000 kvadrātmetriem."

Prognozē mājokļu cenu kāpumu

23.07.2013

Uzņēmēji aicināti pieteikties dalībai "MIPIM 2014" vienotā stendā ar Rīgas pašvaldību

24.07.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Pārdošanā nonākusi moderna viensēta, kur saglabātas latviskās vērtības

2

Iespēja iegādāties elegantu privātmāju Jūrmalā, kurā aug pašiem savs olīvkoks

3

Dzīvokļu pircēji atgriežas – kļuvuši jaunāki un apdomīgāki

4

Trīs ekskluzīvi īres dzīvokļi vilinošajā Āgenskalnā

5

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus

6

Rīgā samazinājies pārdošanā piedāvāto dzīvokļu skaits

City24 redaktora izvēle

alt

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā

alt

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"

alt

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus