Uzņēmēji aicināti pieteikties dalībai "MIPIM 2014" vienotā stendā ar Rīgas pašvaldību

Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments ir uzsācis gatavošanos vienam no lielākajiem un prestižākajiem starptautiskajiem nekustamā īpašuma un investīciju forumiem "MIPIM 2014", kas norisināsies Francijā, Kannās, no 2014.gada 11. līdz 14.martam, un aicina uzņēmējus un pašvaldības pieteikties dalībai šajā forumā vienotā stendā ar Rīgas pašvaldību.

Kā aģentūru LETA informēja departamentā, pieteikties iespējams, zvanot uz tālruni 67105456 vai sūtot e-pastu uz adresi "sabine.stelmane@riga.lv" līdz šā gada 30.septembrim.

"MIPIM" tiek uzskatīts par lielāko, autoritatīvāko un reprezentablāko investīciju forumu pasaulē, kurā tiek akcentēti svarīgākie notikumi nekustamo īpašumu, arhitektūras un būvniecības jomā. 2014.gadā izstāde "MIPIM 2014" jau divdesmit piekto reizi uz četrām dienām pulcinās nopietnākos pasaules nekustamo īpašumu tirgus dalībniekus - sākot no teritoriju attīstības koncepciju izstrādātājiem līdz pat investoriem un projektu lietotājiem.

Rīgas un partneru reprezentācijas mērķis ir veicināt galvaspilsētas un tajā strādājošo uzņēmumu atpazīstamību kā investīcijām pievilcīgu galamērķi, kā arī stimulēt investīciju piesaisti konkrētiem attīstības projektiem, tādējādi sekmējot saimniecisko darbību pilsētā.

Izstāde "MIPIM 2013" tika veltīta inovācijām būvniecībā un dizaina risinājumos, atjaunojamās un zaļās enerģijas izmantošanai, transporta infrastruktūras, loģistikas un sporta centru nozīmei, kā arī viesnīcu un izklaides centru attīstības perspektīvām. Izstādes kopējā platība bija 19 000 kvadrātmetru un to apmeklēja 20 000 dalībnieku no 80 valstīm, kā arī 334 pašvaldības, 1333 attīstītāji, 4300 investori, 197 viesnīcu ķēdes un žurnālisti, eksperti, baņķieri, arhitekti un citi.

Foruma gaitā Rīgas stendu šogad apmeklēja vairāk nekā 3000 apmeklētāju. Stenda ekspozīcijas satura kvalitāti un tā pasākumu norises kvalitāti forumā pierādīja arī Skandināvijas neatkarīgo ekspertu - nekustamā īpašuma portāla "Fastighetsvärlden" - veiktās aptaujas rezultāti, kur Rīgas pilsētas stends tika novērtēts kā trešais labākais Baltijas jūras reģiona stends.

Šogad Rīgas un partneru stends bija 69,50 kvadrātmetrus liels un atradās prestižajā A+ zonā blakus Tallinas, Stokholmas, Oslo, Helsinku un Kopenhāgenas stendiem. Kopā ar Rīgas pašvaldību izstādē piedalījās pašvaldības SIA "Rīgas nami" un "Rīgas pilsētbūvnieks", Rīgas brīvostas pārvalde, SIA "New Europe", SIA "Rem Pro", SIA "Latio", SIA "Domuss", SIA "Ordo", kā arī Liepājas pilsētas pašvaldība.

Detalizētāka informācija par 2014.gada foruma aktivitātēm pieejama "www.mipim.com".

"Newsec" sadarbībā ar "Spire Baltic" sāk prestižo "M4A" biroja telpu nomu

24.07.2013

Jūrmalas ēnas puse

24.07.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

2

Klāt decembris – laiks mājokļa pārmaiņām

3

VESTABALT uzsāk dzīvokļu iepriekšpārdošanu elitārajā dzīvojamā namā Ausekļa ielā 14

4

Projekta CENTRUS dzīvokļiem atlaides līdz pat 80 000 EUR

5

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

6

Jasmine Garden izsludina Ziemassvētku akciju pēdējiem septiņiem dzīvokļiem. Īpašas dāvanas pircējiem!

City24 redaktora izvēle

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

alt

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

alt

Klāt decembris – laiks mājokļa pārmaiņām