Uzsāk dzīvokļu tirdzniecību jaunā daudzdzīvokļu mājā „Dārza Apartment House”

Nekustamā īpašuma attīstītājs Pillar uzsācis dzīvokļu tirdzniecību jaunā, mūsdienīgas arhitektūras stilā veidotā daudzdzīvokļu dzīvojamā ēkā „Dārza Apartment House”, kura atrodas Dārza ielā 32, Rīgā.

Ēkai ir divu sekciju apjoms, 5 un 7 stāvi, ar divām atsevišķām ieejām un kāpņu telpām. Mājā pieejami 54 (1 līdz 5 - istabu) dzīvokļi, kuru platība ir robežās no 43 m² līdz pat 211 m². Dzīvokļiem ir balkoni, augšējo stāvu dzīvokļiem plašas terases. Dzīvokļi tiek piedāvāti iegādei ar augstvērtīgu pilnu iekšējo apdari. To pārdošanas cenas ir sākot no 1150 EUR/m² līdz 1500 EUR/m².

Mājas pagrabstāvā izbūvēta plaša pazemes autostāvvieta 43 automašīnām un mantu glabātavas, kuras iespējams iegādāties par papildu samaksu.

„Dārza Apartment House” ir izveidi divi demo dzīvokļi: divu un trīs istabu, kuros interesenti var detalizēti iepazīties ar dzīvokļu plānojumu un to apdarē izmantotajiem augstvērtīgajiem materiāliem. Jāatzīmē, ka pieprasījums pēc jaunajiem dzīvokļiem ir samērā augsts, jo jau šobrīd ir noslēgti divi pirkuma līgumi, bet vairāki dzīvokļi rezervēti.  

Ievērojot to, ka jaunais projekts atrodas klusā, zaļā un mierīgā Pārdaugavas/Dzirciema mikrorajonā, īpaša uzmanība būs veltīta arī mājas apkārtējās teritorijas labiekārtošanai un apzaļumošanai. Pie mājas būs zona ar bērnu rotaļu laukumu un iežogota āra terase. Tuvumā esošais Dzegužkalna parks un Botāniskais dārzs ļaus ēkas iemītniekiem baudīt arī dabas tuvumu.

Kā ziņots, Pillar kopējie ieguldījumi šī projekta attīstībā ir 5,3 miljoni eiro. Praktiski jau kā pabeigta ēka tika iegādāta par 4 miljoniem eiro. Papildus tam, novēršot visas konstatētās tehniskās nepilnības, Pillar ieguldīja vēl 1,3 miljonus eiro līdz ēkas pilnīgai pabeigšanai - būvniecības, remonta, apdares un labiekārtošanas darbos. Pilnībā visi darbi tiks pabeigti līdz šī gada septembra beigām.

Pillar nekustamā īpašuma attīstības portfelī ir tādi realizētie projekti kā „Elizabetes Park House”, „Saules Rasa”, „Pine Breeze”, „Mārtiņa Nams 2”, „Liesmas Apartment House” un citi. Savukārt m ūsu attīstības plānos ir daudzdzīvokļu māja „Lielezeres Apartment House”, premium klases daudzdzīvokļu mājas „Miera Park House” rekonstrukcija Rīgā, Miera ielā, kā arī vairāki individuālie projekti. Vairāk par Pillar un tā nekustamā īpašuma piedāvājumiem lasiet mūsu mājas lapā www.pillar.lv.


Pievienojies City24.lv Facebook lapas faniem un uzzini svaigākos jaunumus!

Ārvalstnieki dibina uzņēmumus, lai iegādātos zemi Lietuvas jūrmalā

30.07.2013

Saistībā ar Akropoles ceļu būves darbiem plāno izcirst 17 kokus

31.07.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Iespēja iegādāties elegantu privātmāju Jūrmalā, kurā aug pašiem savs olīvkoks

2

Dzīvokļu pircēji atgriežas – kļuvuši jaunāki un apdomīgāki

3

Trīs ekskluzīvi īres dzīvokļi vilinošajā Āgenskalnā

4

Viesu nams ainaviskā vietā Kurzemē gaida jaunus saimniekus

5

Rīgā samazinājies pārdošanā piedāvāto dzīvokļu skaits

6

Kopš gada sākuma dzīvokļu cenas Rīgā palielinājušās par 3,2%

City24 redaktora izvēle

alt

Trīs vasarnīcas, kur vēl šovasar izbaudīt brīvdienas pie dabas

alt

Vecrīgas valdzinājums, elegance, plašums – dzīvoklis Kungu ielā

alt

Kontrastu ielenkumā: Ķīpsalas stāsta turpinājums projektā "Riverstone Residence"