Ieslodzītie Kalifornijā tiek pie saviem viesnīcas numuriņiem. Cik maksā Šakiras mājoklis. Cīņa Manhetenā par zemu īres maksu.

Istabas ir nelielas, bez logiem un aprīkotas ar minimāla izskata gultām, bet blakus atrodas tualete un izlietne. Istabiņu viesi saņemt trīs pieticīgas maltītes, taču, lai istabiņās dzīvotu, ir nepieciešama tiesas atļauja. Maksa par nakti ir 155 dolāru kopā vēl ar vienreizējo reģistrāciju 45 dolāru apmērā, tā raksta portāls Insidebayarea.com, stāstot par Kalifornijas štata īpatnējo jauninājumu, kas attiecas uz ieslodzīto ikdienu. Šāda ekstra ir pieejama ieslodzītajiem, kas izcieš "īsos" sodus, tādejādi ļaujot viņiem izvairīties no skarbās valsts cietumu realitātes Ouklendā vai Dublinā, kā arī uzturoties tuvāk mājām. Policijas pārstāvji skaidro, ka šāds solis palīdzēs kaut nedaudz atpelnīt izdevumus, kas rodas ieslodzīto uzturēšanā, turklāt šajās istabiņās dzīve būšot tieši tāda pati kā lielajos cietumos, lietojot to pašu zobupastu un tās pašas mēbeles, tikai apmēros telpas būs mazākas un apkārtne klusāka. Lai arī pieteikties var katrs ieslodzītais, aizpildot anketu ieslodzījuma vietas mājaslapā, šī iespēja tiks liegta ieslodzītajiem, kuri ir iesaistījušies bandās vai apsūdzēti par smagiem noziegumiem. "Cietuma viesnīca" būs piemērota tiem, kuri ir pastrādājuši sīkus noziegumus, piemēram, zādzība veikalā, un viņiem jāiztur cietumsods 1 - 10 dienu apmērā.

Vairāk http://goo.gl/q1hfFz  

"East Village ir viena no retajām vietām Ņujorkā, Manhetenā, kur vienā rajonā sadzīvo iedzīvotāji ar zemiem ienākumiem un bagātnieki, iepērkoties vienos un tajos pašos veikalos, un tamlīdzīgi. Tomēr pamazām šis rajons kļūst arvien elitārāks dēļ turīgajiem un viņu spējas maksāt absurdi augstas īres maksas," raksta The New York Times par situāciju pilsētā, kur cīņa par zemu īres naudu kļūst arvien apgrūtinošāka. Nosacīti zemo īres namu finansējumu jeb subsīdijas piešķir  ASV Kongress, tomēr tiek plānotas apjomīgas nodokļu reformas, tādejādi apdraudot iepriekš ievērotu principu: Ņujorka paliek pieejama cilvēkam ar vidējiem vai zemiem ienākumiem. Saskaņā ar NYT teikto, līdz šim valsts ierobežoja īres maksu palielināšanu, tomēr, ja pilsēta kļūtu brīva no ierobežojumiem, aptaujātie eksperti min, ka tad Manhetenu "okupēs" vidusšķira un bagātnieki. Tomēr ir arī vēl citi aspekti, kas Ņujorkas īres tirgu ir sarežģījuši, piemēram, tas, ka tirgus tiek dalīts valsts subsidētajos namos un t.s. brīvajos namos, kur īres cenu regulē tirgus, bet pirmajā gadījumā visiem nama iedzīvotājiem ir zemāki maksājumi. Tas noved pie absurdas situācijas, kur cilvēki izvairās atstāt subsidētos namus, pat ja viņu darbs atrodas otrpus pilsētai, ir kļuvis par šauru, u.tml. Bez tam, lai arī subsidētie nami ir domāti cilvēkiem ar zemiem iedzīvotājiem, NYT sniegtie dati liecina, ka šie iedzīvotāji nopelna krietni virs minimālās algas.

Vairāk http://goo.gl/cCWdhf

Dziedātāja Šakira savā Maiami pludmales rezidencē ir dzīvojusi vairāk kā desmit gadus, tomēr, kopš viņa ir kopā ar spāņu futbolistu Gerardu Pikē, pāris kopā ar dēlu uzturas lielākoties Spānijā, Barselonā, tādēļ dziedātāja izlēmusi pārdot mājokli par nepilniem 15 miljoniem ASV dolāru. Mājā ir sešas istabas, deviņas vannasistabas, un tās vērtība pirkuma laikā 2001. gadā bijusi vien 3.28 miljoni dolāru. Tiesa, mājoklim ir arī piebūve, kas tapusi pēdējo gadu laikā, baseins un meksikāņu stila nojume pie baseina, kā arī, protams, automātiskie vārti ar augsto žogu, aizsedzot mājas iekšskatu no apkārtējiem.

Vairāk http://goo.gl/1kOTbr


Pievienojies City24.lv Facebook lapas faniem un uzzini svaigākos jaunumus!

Kūti pārvērš industriālajā parkā

02.08.2013

Pieaug nekustamo īpašumu meklēšana, izmantojot mobilās ierīces

05.08.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

2

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

3

Projekta CENTRUS dzīvokļiem atlaides līdz pat 80 000 EUR

4

Pieci moderni dzīvokļi, kuros novērtēt galvaspilsētas šiku

5

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

6

Uzņēmēju pieprasījums pēc pūļa finansējuma Latvijā strauji pieaug

City24 redaktora izvēle

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

alt

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē