Pieaug nekustamo īpašumu meklēšana, izmantojot mobilās ierīces

Tīmekļa vietnes "www.ektornet.lv" skatījumu skaits no mobilajām ierīcēm, tostarp mobilajiem tālruņiem, viedtālruņiem un planšetdatoriem, pēdējā pusgada laikā gandrīz trīskāršojies, liecina AS "Swedbank" grupas nekustamo īpašumu uzņēmuma "Ektornet" apkopotie dati par īpašumu meklēšanas paradumiem internetā.

"Analizējot klientu paradumus, konstatējām, ka aizvien biežāk nekustamo īpašumu meklēšanai tiek izmantotas mobilās ierīces. Lai saviem klientiem nekustamo īpašumu iegādes procesu padarītu vēl ērtāku, izstrādājām mūsu mājaslapas versiju mobilajām sakaru ierīcēm. Esam gandarīti, ka "Ektornet" ir viens no pirmajiem uzņēmumiem Latvijas nekustamo īpašumu nozarē, kura mājaslapai izveidota arī mobilā versija, kā arī izstrādāti QR kodi ērtākai informācijas ieguvei par konkrētajiem īpašumiem," norāda "Ektornet Management Latvia" Dzīvojamā fonda daļas vadītājs Kristaps Škapars.

"Ektornet" veiktā datu analīze par nekustamo īpašumu meklēšanas paradumiem un tendencēm norāda, ka pēdējā pusgada laikā katru mēnesi turpina palielināties nekustamo īpašumu meklēšana, izmantojot tieši mobilās ierīces. Piemēram, pēdējo sešu mēnešu laikā gandrīz katrs desmitais "Ektornet" mājaslapas apmeklētājs nekustamo īpašumu meklēšanai ir izmantojis mobilās ierīces. Turklāt šādu apmeklētāju īpatsvaram ir tendence pieaugt. Arī nozares eksperti norāda uz šādu tendenci.

Digitālās mediju aģentūras "Inspired Digital" vadītājs Artūrs Mednis stāsta, ka interneta izmantošanas pieaugums no mobilajām ierīcēm ir skaidrojams ar pieaugošo viedtālruņu izplatību, to funkcionalitāti, ērtumu un pieejamību.

"Visdrīzāk, jau tuvākajos gados daudzviet pasaulē, tostarp arī Latvijā, internetā pavadītais laiks no viedtālruņiem pārsniegs internetā pavadīto laiku, izmantojot datoru. Lai veiksmīgi uzrunātu un komunicētu ar savu klientu, uzņēmumiem ir svarīgi sekot līdzi šīm tendencēm un izmantot mūsdienīgas iespējas un risinājumus," uzskata Mednis.

Arī pētījumu aģentūras TNS veiktā interneta patēriņa paradumu pētījuma "TNS Latvia Digital" rezultāti liecina, ka Latvijā kopumā pēdējo divu gadu laikā ir strauji pieaugusi interneta lietošana, izmantojot mobilās ierīces.

"Analizējot "TNS Latvia Digital" pētījumu datus, jāsecina, ka, piemēram, 2011.gada pavasarī, lai piekļūtu internetam, mobilās ierīces izmantoja 7,5% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 15 līdz 74 gadiem. Savukārt 2013.gada pavasarī tie jau bija 29,3%. Arī nākotnes prognozes attiecībā uz interneta lietošanu, izmantojot mobilās ierīces, ir visai pozitīvas. Tam par pamatu ir plašais mobilo ierīču piedāvājums un arvien pieejamākas cenas," uzskata pētījumu aģentūras TNS pārstāve Signe Hokonena.

"Ektornet" mājaslapas mobilā versija pieejama, sākot ar šī gada jūliju.

"Ektornet Management Latvia" ir nekustamo īpašumu uzņēmums, kuru 2009.gadā izveidoja "Swedbank" grupa. Tā pamatdarbība ir iegādāties, pārvaldīt un pārdot nekustamos īpašumus dzīvojamās apbūves, tirdzniecības, biroja un ražošanas telpu segmentos.

Pievienojies City24.lv Facebook lapas faniem un uzzini svaigākos jaunumus!

Ieslodzītie Kalifornijā tiek pie saviem viesnīcas numuriņiem. Cik maksā Šakiras mājoklis. Cīņa Manhetenā par zemu īres maksu.

02.08.2013

Nerunīgi ķīnieši Talsos «medī» īpašumus

05.08.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

2

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

3

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

4

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

5

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

6

Viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu