Nerunīgi ķīnieši Talsos «medī» īpašumus

Tikai laimīgas sagadīšanās pēc trešdienas pēcpusdienā pie Talsu ezera sastapu aptuveni desmit cilvēku lielu investoru grupu no Ķīnas. Bruņojušies fotoaparātiem un priecīgi — tāds radies pirmais iespaids par ekskursantu grupu, raksta Talsu Vēstis pārstāvoša žurnāliste.

«Centos uzsākt sarunu ar kādu ķīnieti, kurš, mēģinot nofotografēt sevi uz Talsu ezera promenādes fona, bija atpalicis no grupas. Izteiksmīgā angļu valodā, neizveidojot acu kontaktu, kungs gan uzsvēra, ka angliski nerunājot. Mēģinājumi velti izrādījās, uzrunājot arī kādu aptuveni piecdesmitgadīgu grupas dalībnieci,» viņa atstāsta piedzīvoto.

Sarunai atvērtāka bijusi gados jauna Ķīnas pārstāve, kura pastāstījusi, ka Talsi pēc apskates atstājuši ļoti labu iespaidu. Pašlaik grupa meklējot īpašumus, kuros investēt, dzīvot gan viņi pašlaik tur negatavojoties. Uz jautājumu, vai īpašumu iegāde viņus interesē, lai iegūtu uzturēšanās atļaujas, atbilde bijusi apstiprinoša.

Šādas vizītes tiekot plānotas minūti minūtē, lai pēc iespējas īsākā laika posmā varētu apskatīt interesējošos īpašumus, turklāt ievērojot noteikumu — bez liekas publicitātes, skaidro Talsu Vēstis. Lielākā daļa Ķīnas pārstāvju bijuši ļoti atturīgi, bet no grupas vadītāja — jauna vīrieša — žurnāliste saņēmusi jautājumu, vai materiālu gatavojas publicēt, liekot noprast, ka tas nebūt nav vēlams. Saruna neesot turpinājusies, jo ekskursanti, sakāpuši autobusā un devušies tālāk.

Iegādājoties īpašumu 100 000 latu apmērā kādā no lielākajām Latvijas pilsētām vai par 50 000 latiem kādā mazpilsētā, tiek iegūts ne tikai īpašums, bet arī uzturēšanās atļauja, turklāt iespēja brīvi pārvietoties Šengenas zonā. Šo Latvijas Republikas piedāvāto iespēju ķīnieši labprāt izmanto, norāda Talsu Vēstis.

Pievienojies City24.lv Facebook lapas faniem un uzzini svaigākos jaunumus!

Pieaug nekustamo īpašumu meklēšana, izmantojot mobilās ierīces

05.08.2013

Ober Haus Real Estate Latvia aicina uz Atvērto durvju dienām jaunā daudzdzīvokļu ēku projektā Māras dārzi, Liepājas ielā 2

05.08.2013

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

2

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

3

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

4

Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

5

Viedoklis: Kas notiek Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū?

6

Atjaunotajā Lāčplēša ielas 13 namā pārdoti jau 30% dzīvokļu

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā nonākusi greznā Krimuldas muiža

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu