Sīkdatnes

Vēlamies Jūs informēt, ka City24.lv vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim datus par vietnes apmeklējumu.

Par sīkdatnēm

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek nosūtītas uz Jūsu ierīci mājas lapas apmeklēšanas laikā. Katrā nākamajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājas lapu vai uz citu mājas lapu, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes tādejādi var atcerēties Jūsu uzstādījumus, kā arī uzlabot lietotāja ērtības.

Kāpēc mēs izmantojam sīkdatnes?

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu portālu apmeklēšanas pieredzi. Mēs gribam būt pilnīgi pārredzami attiecībā uz mūsu izmantotajām sīkdatnēm un ļaut jums tās kontrolēt pēc iespējas vienkāršāk.

Kādas sīkdatnes tiek izmantotas?

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes

Sīkdatnes, kas ir nepieciešamas lai varētu pārvietoties mājas lapā un izmantot tās sniegtās iespējas.

Funkcionālās sīkdatnes

Šīs sīkdatnes ļauj mūsu mājas lapai atcerēties Jūsu veiktās izvēles (piemēram, lietotāja vārdu, lietoto valodu utml) un nodrošināt uzlabotas, personalizētākas iespējas.

Veiktspējas/analītiskās sīkdatnes

Sīkdatnes, kas uzkrāj informāciju, kā apmeklētāji lieto šo mājas lapu, piemēram, lai noteiktu kādas lapas tiek visbiežāk apmeklētas, kā arī, lai noskaidrotu, vai apmeklētāji saņem paziņojumus par kļūdām.

Mērķa vai reklāmas sīkdatnes

Sīkdatnes, kas nodrošina reklāmu konkrētam lietotājam pamatojoties uz tā interesēm. Tiek izmantotas arī, lai limitētu apmeklētāja iespējas redzēt reklāmu, kā arī lai izmērītu reklāmas kampaņas efektivitāti.

Trešo pušu sīkdatnes

Mūsu mājas lapā tiek atļauts lejupielādēt sīkdatnes Jūsu ierīcē arī trešām pusēm. Šīs trešo pušu sīkdatnes ir ārpus mūsu kontroles. Lai uzzinātu vairāk par to izmantošanu, dodieties uz atbilstošās trešās puses mājas lapu.

Kā var pārvaldīt sīkdatnes?

Lielākā daļa pārlūkprogrammu pieņem sīkdatnes, taču parasti ir iespējams mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no jaunām sīkdatnēm, izslēgtu esošās vai vienkārši informētu Jūs par jaunu sīkdatņu nosūtīšanu uz Jūsu ierīci.

Tomēr ņemiet vērā, ka gadījumā, ja Jūs atteiksieties vai izslēgsiet sīkdatnes, dažu tīmekļa vietņu funkcionalitāte var tikt zaudēta. Turklāt sīkdatņu vai to kategorijas izslēgšana neizdzēš tās no pārlūkprogrammas, Jums tas būs jāveic saviem spēkiem Jūsu pārlūkprogrammas ietvaros.

Papildus informācijai, lūdzu apmeklē www.allaboutcookies.org or www.youronlinechoices.com/ee.