"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

Būvkompānija "Merks" uzsākusi jauna dzīvojamā kvartāla būvniecību vienā no šarmantākajām Rīgas centra vietām - tieši blakus Viesturdārzam. Projektā taps trīs 5-7 stāvu ēkas, un pirmā no tām atradīsies vistuvāk parkam. "Merks Viesturdārzs" būs īstā izvēle visiem tiem, kas novērtē ne tikai paša mājokļa kvalitāti, bet arī apkārtējo vidi kā neatņemamu dzīves sastāvdaļu. Tas nebūs tikai dzīvoklis, tā būs dzīvesvieta - ērta, droša, zaļa, mūsdienīga un kvalitatīva pat visos ikdienas sīkumos un detaļās.  Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Merks, Būvniecība, Merks Viesturdārzs, Redaktora izvēlePirmās kārtas ēkā, Rūpniecības ielā 25, tiks izbūvēti 98 dzīvokļi, un to plānots nodot ekspluatācijā nākamā gada otrajā ceturksnī. Dzīvokļu izvēle ir ļoti daudzveidīga - no  plašiem četristabu un divstāvu mājokļiem ar brīnišķīgu skatu uz parku, līdz ekonomiskiem studio tipa dzīvokļiem, kas lieliski piemēroti arī izīrēšanai. Ļoti daudzveidīgi projektā ir trīsistabu dzīvokļi - no kompaktiem, ergonomiski plānotiem līdz plašiem, ar garderobēm un divām sanitārajām telpām.

Visi dzīvokļi būs pieejami ar pilnu, kvalitatīvu iekšējo apdari, kas nozīmē, ka dzīvokļu saimniekiem atliks tikai patīkamākais - iekārtošanas process. Dzīvokļos būs augsti griesti un katram no tiem būs balkons, lodžija vai terase.  Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Merks, Būvniecība, Merks Viesturdārzs, Redaktora izvēleMūsdienu mainīgajā un iespējām bagātajā laikā, svarīgi izvērtēt, vai dzīvokļa iegāde būs arī vērtīga investīcija nākotnei. Par "Merks Viesturdārzu" ir skaidrs, ka šis projekts sevī iemieso drošas nākotnes vērtības - mājas nebeidzas aiz dzīvokļa durvīm, tās turpinās ar zaļu apkārtni, ērtām noliktavu telpām, autostāvvietām un velonovietnēm, drošu spēļu laukumu bērniem, jaunāko tehnoloģiju klātesamību drošības sistēmu risinājumos u.tml. Ieguldot energoefektīvi būvētā nekustamajā īpašumā, nākotnē tas vienmēr atmaksāsies, tāpēc "Merks Viesturdārzs" plānots saskaņā ar A klases energoefektivitātes prasībām.

Visas projektā plānotās papildu ērtības radītas, lai sniegtu augstu dzīves kvalitāti tā iedzīvotājiem: 

Kvalitatīvas ventilācijas sistēmas. Katrā dzīvoklī būs decentralizēta ventilācijas sistēma ar sienā iebūvētām rekuperācijas iekārtām, bet augšējo stāvu dzīvokļiem būs gaisa kondicionieri. Tas sniegs iespēju baudīt dzīvi veselīgā vidē ar svaigu gaisu no parka.

Personīgās noliktavas. Pagrabstāvā būs iespējams iegādāties personisko noliktavu mantu glabāšanai, tādējādi daļu no savām mantām vairs nevajadzēs glabāt dzīvoklī.

Koplietošanas  noliktavas. Pirmā stāva līmenī katrā kāpņu telpā tiks izvietotas slēdzams bērnu ratiņu un riteņu koplietošanas telpas un tehniskās telpas. 

Kvalitatīvi un droši lifti. Tie būs īpaši svarīgi ģimenēm ar bērniem, senioriem un personām ar kustību traucējumiem.

Apsildāmas autostāvvietas. Pazemes stāvā būs pieejamas apsildāmas autostāvvietas, ko būs iespējams iegādāties par papildu maksu. Projekts plānots tā, lai iedzīvotāji varētu izmantot arī jaunākās tehnoloģijas, piemēram, autostāvvietā būs iespējams ierīkot elektromobīļa uzlādes vietu.

Pagalms. Ēku pagalmā būs velo novietne, bērnu spēļu laukums, kā arī apzaļumots iekšpagalms ar atpūtas zonu. "Merks" projekti izceļas ar to, ka tiek būvētas ne tikai ēkas, bet radīta patīkama vide arī laika pavadīšanai arī ārpus dzīvokļiem.  Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Merks, Būvniecība, Merks Viesturdārzs, Redaktora izvēleJaunajam projektam "Merks Viesturdārzs" līdzās ir viss, kas nepieciešams augstai dzīves kvalitātei Rīgā - Klusā centra elegance, Andrejostas šarms, parki, veikali, skolas, bērnudārzi, sporta centri.  Pat Vecrīga atrodas vien neilgas pastaigas attālumā. 

Projekta kvalitāti garantē būvkompānija "Merks", kas Latvijā ir uzcēlusi jau vairāk kā 1500 mājokļus un veiksmīgi izmanto savu gadiem krāto pieredzi ērtu un mūsdienīgu un dzīvokļu radīšanai. "Merks" ir gan projekta attīstītājs, gan būvnieks, gan garantijas sniedzējs.

 

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība

11.02.2019

alt
alt

Būvniecības nozarē 2018.gadā saglabājās strauja izaugsme

12.02.2019

Saistītās ziņas

Piesaista pūļa finansējumu daudzdzīvokļu nama projektam Tukumā

Jauni daudzdzīvokļu nami Rīgā un tās tuvējā apkārtnē nav retums, tomēr arvien vairāk nekustamo īpašumu attīstītāji sāk domāt par jauniem projektiem arī reģionos ...

Nāc uz ATVĒRTO DURVJU DIENAS MARATONU un laimē dizaina stāvlampu no LaLampa!

Sestdien, 2.martā, no plkst.11.00 līdz plkst.16.00 norisināsies Atvērto durvju dienas maratons, kad vienlaicīgi apskatei savas durvis vērs 16 jaunie mājokļu projekti ...

Aicina klātienē iepazīties ar dzīvokļu piedāvājumu jaunajā projektā "Ziemeļblāzmas aleja"

Sestdien, 2.martā, no plkst.11.00 līdz plkst.16.00 norisināsies Atvērto durvju dienas maratons, kad klātienē būs iespēja apskatīt 16 jaunos mājokļu projektus ...

Jaunā Teika, Ezerparka Nami un Vairoga 32 dzīvojamais projekts vērs durvis apmeklētājiem

Strauji tuvojas Atvērto durvju dienas maratons, kas norisināsies sestdien, 2.martā, no plkst.11.00 līdz plkst.16.00. Maratona ietvaros vairāki galvaspilsētas jaunie ...

Atvērto durvju diena - arī Pārdaugavas mājokļu projektos

Sestdien, 2.martā, no plkst.11.00 līdz plkst.16.00 norisināsies Atvērto durvju dienas maratons, kad vienlaicīgi apskatei savas durvis vērs vairāki jaunie mājokļu ...

alt

Mūsdienīgs mājoklis, kuru vari atļauties - dzīvo Tuvidos! Aicina uz atvērto durvju dienu!

Atvērto durvju dienas maratonā varēs apskatīt jaunos projektus Rīgas centrā

Sestdien, 2.martā, no plkst.11.00 līdz plkst.16.00 norisināsies Atvērto durvju dienas maratons, kad vienlaicīgi apskatei savas durvis vērs vairāki jaunie ...

Atvērto durvju dienā būs iespēja apskatīt Ezerparka Namu dzīvokļus

23.februārī no plkst.10.00 - plkst.17.00 mājokļu projektā Ezerparka Nami norisināsies Atvērto durvju diena, kad ikviens interesents varēs aplūkot dzīvokļu piedāvājumu ...

alt

Dzīvojamais kvartāls Lofts&Rosegold svin spāru svētkus

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Mūsdienīgs mājoklis, kuru vari atļauties - dzīvo Tuvidos! Aicina uz atvērto durvju dienu!

2

Esi pats sava mājokļa saimnieks! Reaton prezentē ko nebijušu apdares materiālu tirgū - fiksētās izmaksas

3

Atvērto durvju diena Saliena Park Apartments: rezervē dzīvokli un saņem IKEA dāvanu karti 1000 EUR vērtībā!

4

Atvērto durvju dienas maratonā varēs apskatīt jaunos projektus Rīgas centrā

5

Atvērto durvju diena - arī Pārdaugavas mājokļu projektos

6

Nāc uz ATVĒRTO DURVJU DIENAS MARATONU un laimē dizaina stāvlampu no LaLampa!

City24 redaktora izvēle

alt

Nāc uz ATVĒRTO DURVJU DIENAS MARATONU un laimē dizaina stāvlampu no LaLampa!

alt

Atvērto durvju diena Saliena Park Apartments: rezervē dzīvokli un saņem IKEA dāvanu karti 1000 EUR vērtībā!

alt

Jaunā Teika, Ezerparka Nami un Vairoga 32 dzīvojamais projekts vērs durvis apmeklētājiem