Jūnijā "Bišumuižas" dzīvokļiem atlaides līdz pat 15 000 EUR

Jūnijs ir izdevīgs laiks visiem tiem, kas līdz šim apsvēruši iespēju iegādāties kādu no Bišumuižas dzīvokļiem. Par godu Līgo svētkiem, visu jūniju ir spēkā īpaša akcija, kad projekta attīstītājs EfTEN Capital četriem projekta dzīvokļiem piešķir atlaides no 5 000 līdz pat 15 000 EUR. Uzklausot klientu vēlmes, atlaides tiks piemērotas diviem divu istabu dzīvokļiem, vienam trīs istabu dzīvoklim un vienam četru istabu mājoklim, lai apmierinātu plašā pircēju loka dažādās prasības un vajadzības.  Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, Nekustamo īpašumu darījumi, City24, Mājokļu tirgus, EfTEN Capital, Bišumuiža "Esam gandarīti par lielo interesi iegādāties "Bišumuižas" mājokļus, tāpēc labprāt savus klientus iepriecinām ar īpašajiem piedāvājumiem, šoreiz piemērojot atlaides vairākiem dzīvokļiem ar pieprasītākajiem plānojumiem un platībām. Arī esošie "Bišumuižas" iedzīvotāji ik dienas var baudīt īpašas priekšrocības, piemēram, vajadzības gadījumā varam pircējiem nodrošināt ne tikai vienu, bet pat divas auto stāvvietas, kas izvietotas īpaši izbūvētā papildu stāvlaukumā", stāsta Normunds Muskats, projekta pārdošanas vadītājs. 

"Bišumuižas" mājas atrodas Komētas ielā, netālu no CSDD Bauskas ielā. Šobrīd ekspluatācijā nodotas pēdējās astoņas projekta ēkas ar 112 jauniem, pilnas apdares premium klases dzīvokļiem. Projektu veido mazstāvu apbūves 17 dzīvojamās mājas, ar plašiem balkoniem un terasēm. Visiem mājokļiem ir funkcionāli un ērti plānojumi, ko īpaši izceļ plašie logi un augstie mājokļu griesti, kas pēdējo stāvu dzīvokļos sasniedz pat 4,2 metrus. 

Ēku būvniecībā izmantoti tikai augstas kvalitātes materiāli un būvniecības risinājumi - "sendviča tipa" paneļi, "Knauf" tehnoloģiskie standarti, trīskāršā stiklojuma logi. Uzstādīta pārdomāta gāzes apkures sistēma un siltuma skaitītāji. Bišumuižas dzīvokļi ir energoefektīvi, ar lielisku  siltuma un skaņas izolāciju.  Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, Nekustamo īpašumu darījumi, City24, Mājokļu tirgus, EfTEN Capital, BišumuižaProjektu ieskauj klusa, zaļa apkārtne un labiekārtota teritorija ar zālāju, apstādījumiem un košumkrūmiem. Iedzīvotājiem pieejamas plašas koplietošanas zonas un pagalmā vienmēr būs nodarbināti arī bērni, kuru priekam izveidots rotaļu un sporta laukums.  

Vairāk informācijas par svētku piedāvājumu iespējams uzzināt, sazinoties ar projekta pārdošanas vadītāju pa tālruni: 20266622, e-pastā: residential@eften.lv, vai pie Bišumuižas pārdošanas aģentiem - Arco Real Estate

EfTEN Capital ir lielākais nekustamo īpašumu pārvaldnieks, kas specializējas komercīpašumu investīcijās Baltijas valstīs. Kopš 2017. gada EfTEN Capital sevi ir pieteicis Latvijā arī kā dzīvojamā fonda attīstītājs. EfTEN Capital uzņēmumu grupa ar saviem meitas uzņēmumiem Baltijas valstīs pārvalda 45 komerciālo nekustamo īpašumu ēkas ar vairāk nekā 1000 nomniekiem. Kopējā pārvaldīto īpašumu vērtība pārsniedz 700 miljonus eiro. EfTEN Capital AS, kas dibināta 2008. gadā, ir izsniegta Igaunijas Finanšu uzraudzības iestādes alternatīvo fondu pārvaldības licence. Latvijā tā šobrīd pārvalda tādus komercīpašumus kā tirdzniecības centru "Domina", biroju centru "Duntes Biroji Biznesam", "Jūrkalnes tehnoloģisko parku", "Tērbatas Biznesa centru", T/C "RAF centrs" Jelgavā u. c.

Nekustamā īpašuma noslēpumi: ko vērts noskaidrot pirms mājokļa iegādes

10.06.2019

alt
alt

Arco Real Estate: Kopš gada sākuma sērijveida dzīvokļu cenas augušas par 1,7%

10.06.2019

Saistītās ziņas

alt

Ekspluatācijā nodota dzīvojamā projekta "Zelta Rasa" jaunākā māja

alt

Pieci apskates vērti īpašumi, ko būvē un pārdod igauņi

alt

Aicina uz Atvērto durvju dienu jaunajā projektā Purvciemā

alt

Projektā "Mežaparka Rezidences" aizvadīta pirmā Klientu diena

alt

Kvalitāte pirmajā vietā: jaunie dzīvokļi Dzintaros "Rīgas 51 Apartments"

alt

Pilnībā pabeigts un nodots ekspluatācijā daudzīvokļu namu projekts "Akācijas"

alt

Nekustamā īpašuma noslēpumi: ko vērts noskaidrot pirms mājokļa iegādes

alt

Par zaļu vidi un jauniem dzīvokļiem Mežciemā!

alt

Dzīvokļi, kādus atrast tikai Jūrmalā: Projekts "Ceriņu 3"

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Ekspluatācijā nodota dzīvojamā projekta "Zelta Rasa" jaunākā māja

2

Pavisam neparasta māja: Valdgales vējdzirnavu tornis, kas pielāgots dzīvošanai

3

Latviešu dizaina garša DECCO CENTRĀ

City24 redaktora izvēle

alt

Pavisam neparasta māja: Valdgales vējdzirnavu tornis, kas pielāgots dzīvošanai

alt

Aizvien lielākam pircēju skaitam, iegādājoties privātmāju, ir svarīgs ūdens tuvums

alt

Pieci apskates vērti īpašumi, ko būvē un pārdod igauņi