Iespēja dzīvot Kurzemes Šveicē - blakus leģendām apvītajai Bangerta villai

Kuldīgas parkā, pretī Ventas rumbai lepni slejas Kurzemes koka arhitektūras pērle - Bangerta villa. Leģenda vesta, ka 1900. gadā Pasaules saliekamo koka namu izstādē Parīzē šo ēku (toreiz Krievijas ekspozīcijas administratīvo korpusu) ieraudzījis kapteinis Bangerts un nolēmis to pasniegt savai līgavai kā dāvanu. Iespējams, ka arī Bangerta līgava bijusi Parīzē, un tieši viņa ir bijusi tā, kura iekārojusi šo skaisto koka namu. Ēku kapteinis pārvedis no Parīzes, un no dokumentiem zināms, ka sākumā tā atradusies Liepājā. Sākot ar 1906. gadu, ēku pārvietoja uz Kuldīgu, kur tā kalpoja kā Bangertu ģimenes vasaras rezidence. 

Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā, City24, Starlex Real Estate, Nekustamais īpašums, Decco, Redaktora izvēle, Interjers un dizains

Kopš 1940. gada ēkā atrodas Kuldīgas novada muzejs. 2014. gadā pēc divu gadu ilgas vērienīgas telpu rekonstrukcijas muzejā atjaunoti unikāli sienu krāsojumi un citas interjera detaļas, ir izdevies atjaunot ēkas vēsturiskos sienu, grīdu krāsojumus un senās krāsnis. Kā arī iekārtota ekspozīcija - Bangertu ģimenes dzīvoklis, kas ļauj iepazīt, kā dzīvojuši turīgi kuldīdznieki 20.gs. sākumā. 

Kuldīga mākslinieciski un radoši spējusi apburt vienmēr - pilsētā uzņemtas vairāk kā 30 filmas, daudzi gleznotāji iedvesmojušies no Kuldīgas skaistajām ainavām. Pēdējos gadus Kuldīga arvien vairāk piesaista ārzemju viesus un dažādus tūristus, tiek atjaunotas ēkas, kurās izveidoti viesu nami, viesnīcas, restorāni un kafejnīcas, kurās izbaudīt gardēžu cienīgu maltīti. Tās plūstošo ūdeņu un vēsturiskās arhitektūras pārpilnības dēļ, Kuldīga ir iekļauta UNESCO nacionālajā sarakstā. Pilsētai raksturīgs Viduslaiku mazpilsētas šarms, kas apvienojumā ar sakopto pilsētvidi, rada gaisotni romantiskai atpūtai.

Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā, City24, Starlex Real Estate, Nekustamais īpašums, Decco, Redaktora izvēle, Interjers un dizains

Laikam kļūstot siltākam, Kuldīgas apmeklējums nav iedomājams bez Eiropas platākā ūdenskrituma Ventas rumbas pārbrišanas, savukārt kultūras cienītāji novērtēs citur neredzētus un oriģinālus pasākumus - pavasara palu šovs "Lido zivis Kuldīgā", Pliko skrējiens pāri Ventas tiltam Jāņu naktī, kā arī karnevāls pilsētas svētku festivālā "Dzīres Kuldīgā", kur pasākumi ilgst vairākas dienas, tostarp norisinās dažādi šovi un priekšnesumi gan pa dienu, gan pa nakti. 

Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā, City24, Starlex Real Estate, Nekustamais īpašums, Decco, Redaktora izvēle, Interjers un dizains

Šobrīd Kuldīgas centrā, līdzās "Bangertu villai" pārdod  jauku, romantisku un vēsturisku māju. Tā celta 1930. gadā no sarkaniem māla ķieģeļiem, saskaņojot to ar sarkano dakstiņu jumtu. Īpašums ir kapitāli renovēts - atjaunotas vēsturiskās koka durvis, koka logi, koka slēģi, autentiskā krāsns, koka dēļa grīdas un daļēji arī sienas, uzstādītas koka kāpnes, kas ved uz iekšpagalmu un koka sēta, piemeklēti autentiski interjera priekšmeti un mēbeles. 

Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā, City24, Starlex Real Estate, Nekustamais īpašums, Decco, Redaktora izvēle, Interjers un dizains

Īpašums Kuldīgā ir lieliska investīcija, lai baudītu laiskas brīvdienas un atvaļinājumus skaistajā un plaukstošajā Kurzemes Šveicē, kā arī veidot biznesu, izīrējot sapņu namiņu pilsētas viesiem un tūristiem. Kļūstot par namīpašnieku plaukstošajā pilsētā, tā ir iespēja dzīvot blakus leģendām un romantiskiem stāstiem apvītajai "Bangerta villai", kas dēvējama par Kurzemes koka arhitektūras pērli.

Apskati īpašumu tuvāk šeit!


City24.lv iesaka:

BALTIJĀ LIELĀKAIS INTERJERA, DIZAINA PRIEKŠMETU UN APDARES MATERIĀLU TEMATISKAIS KVARTĀLS - DECCO CENTRS!

Ieskaties Rīgas nākotnes zonā! Atvērto durvju diena "Filozofu rezidencē"

11.09.2019

alt
alt

Atvērto durvju dienas maratonā ciemos aicina arī Pārdaugavas jaunie projekti

12.09.2019

Saistītās ziņas

alt

Laukos, bet ar mūsdienu vērienu! Pārdod skaistu īpašumu Staiceles pagastā

alt

Kādu māju Rīgas tuvumā var nopirkt par "dzīvokļa cenu"?

alt

Kā šobrīd izskatās Padures muižā? Īpašums pārdošanā par 250 000 EUR

alt

Bauda acīm un dvēselei - māja autentiskā lauku stilā Ventspils pusē

alt

Brīvdienu māja Jūrkalnē: būvēta no materiāliem, kas izturējuši gadsimtu pārbaudi

alt

Šonedēļ skatītāko sludinājumu TOP 5

alt

Skandināvu stila dvīņu māja "Mārsilos", kas neatstāj vienaldzīgu

alt

Māja ar ziemas dārzu - zaļā pasaka tepat Baltezerā

alt

No siena šķūņa līdz ekskluzīvai īres mājai - "Trejdekšņi" Skultē

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Pūces ielas 19 iedzīvotāji drīz vērs savu jauno mājokļu durvis!

2

"Krasta Kvartāla" otrajā mājā uzsākta dzīvokļu rezervācija

3

Iepazīsties ar "Kvartāls 5/26" Avotu ielā: jauni dzīvokļi un īpaši piedāvājumi!

4

Eiropas labāko elektromateriālu ražotāji tiksies izstādē "Taste of Baltik Elektro 2019"

5

Igauņu attīstītājs izvēlas Ķengaragu kā perspektīvu apkaimi dzīvojamo māju būvniecībai

6

Īstais laiks, lai arī Tu sāktu investēt nekustamajā īpašumā

City24 redaktora izvēle

alt

Iepazīsties ar "Kvartāls 5/26" Avotu ielā: jauni dzīvokļi un īpaši piedāvājumi!

alt

Atklāj dzīvošanas iespējas JŪRMALĀ - apskati karstākos mājokļu piedāvājumus!

alt

Pozitīvas pārmaiņas Imantā: Anniņmuižas bulvārī top jauni un pievilcīgi mājokļi