Centrs

Rīgas kodols – tuvais, tālais un klusais centrs

Rīgas centrs ir viena no Latvijas galvaspilsētas izslavētākajām apkaimēm - tā ir vieta, kur gozējas tūristi, atrodas vissenākās vēstures liecības un arhitektūra, norisinās skaļākie kultūras pasākumi un galu galā - ik dienas mutuļo dzīvība kā skudru pūznī.

Ne velti Rīgas centrs un tā apkārtne ir samērā pievilcīgs rajons dzīvošanai - te dzīvot ir kā nemitīgi atrasties dažādu notikumu virpulī, kur viss ir teju rokas stiepiena attālumā.

Centrs tiek uzskatīts par vienu no Rīgas mazākajiem un noslogotākajiem rajoniem, tomēr šeit dzīvo samērā maz rīdzinieku, proti, aptuveni vien 30 171 iedzīvotājs. Ja salīdzina ar tūkstošgades sākumu, te savulaik dzīvoja 50 829 cilvēki.

Jāteic gan, ka lielākās iedzīvotāju skaita pārmaiņas piedzīvojusi tieši vecpilsēta, kur iedzīvotāju skaits 18 gadu laikā samazinājies par teju trešdaļu - līdzīga tendence vērojama arī Avotu un Grīziņkalna apkaimē. Savukārt no centra rajoniem izaugsmi ir piedzīvojusi Skanste un Brasa, kur iedzīvotāju skaits ir pieaudzis par ceturtdaļu.

Centrs ir otrā pievilcīgākā apkaime, kuru apsteidz vien Mežaparks. Un ne velti - šis ir galvaspilsētas epicentrs, kurā norisinās svarīgākie kultūras un izklaides pasākumi. Bez izklaides Rīgas centrs ir arī nozīmīgs Latvijas kultūrvēsturiskais mantojums - šeit ir simtiem arhitektoniski nozīmīgu namu un būvju gan Vecrīgā, gan Klusajā, gan arī Tuvajā un Tālajā centrā, kuras ik gadu brauc apskatīt tūkstošiem tūristu.

Kā jau Rīgas kodolā, arī nākotnes plāni attiecībā uz šo apkaimi ir lieli. Pilsētas centrā plānota Rīgas pils laukuma labiekārtošana, Centrāltirgus kvartāla revitalizācija, Skanstes rajona revitalizācija, tostarp Laikmetīgās mākslas muzeja, Rīgas konferenču un koncertu centra un jaunu biroju un mājokļu kompleksu celtniecība. Tāpat Skanstes rajonā plānots attīstīt jaunu darījumu un dzīvojamo kvartālu "New Hanza", kā arī šeit un Brasas apkaimē tiks pilnveidota sabiedriskā transporta infrastruktūra, proti, te drīzumā ierīkos jaunu tramvaja līniju. Plānojas arī Vanšu, Gaisa un Brasas tilta atjaunošana un plaši apspriestā "Rail Baltica" sliežu būvniecība. "Rail Baltica" ietvaros tiks būvēts jauns tilts pār Daugavu, kā arī teju pilnībā pārveidos Rīgas Centrālo dzelzceļa staciju - tā kļūs modernāka un laikmetīgāka.

Nereti Rīgas centra pilnībā renovētos namus novērtē daudz augstāk kā no jauna celtos jaunos daudzdzīvokļu projektus, ko apliecina vēsturisko centra namu dzīvokļu cenas. Tie ir dzīvokļi cilvēkiem, kas skaidri zina ko vēlas un prot novērtēt šādu ēku patieso vērtību.

Iepazīsties ar karstākajiem centra renovētajiem projektiem!

Brīvības 91 - 24 rekonstruēti dzīvokļi ar pilnu apdari vēsturiskā ēkā Rīgā, Brīvības ielā 91. Ēku 1912.gadā cēlis slavenais latviešu arhitekts Eižens Laube. Tā kā visu dzīvokļu logi vērsti uz labiekārtotu iekšpagalmu, Rīgas galvenās transporta artērijas - Brīvības ielas trokšņi neiekļūst personīgajā dzīves telpā un netraucē iedzīvotājus. Bet, tiklīdz tiek sperti soļi ārpus mājas, rokas stiepiena attālumā atrodas viss nepieciešamais un pilsētas centra nodrošinātais.

Tallinas 86 - svarīga šī projekta priekšrocība ir ēkas izdevīgā atrašanās vieta un attīstītā pakalpojumu infrastruktūra iedzīvotājiem. Projektā Tallinas 86 Apartments būs tikai 48 dzīvokļi ar platību no 24m2 līdz 70m2, kas paredzēti plašam pircēju lokam. Ēkas iekšpagalms būvēts pēc latviešu arhitekta Jāņa Alkšņa projekta. Ēkas renovācijā izmantoti tikai efektīvi un ekoloģiski celtniecības materiāli.

Bibliotēkas Nams  - reiz banka, reiz vieta grezniem restorāniem, avīžu un žurnālu redakcijām, reiz mājvieta Latvijas Nacionālajai bibliotēkai. 1910.gadā būvētā neoklasicisma ēka ir ieguvusi jaunu elpu kā dzīvokļu projekts "Bibliotēkas nams". Kā uzsver nama attīstītāji, "šī ir arhitektūra, nevis būvniecība un tas būtu jānodala". Šeit Jūs neredzēsiet vienkārši nokrāsotas sienas vai ātri noflīzētas kāpņu telpas. Viss vēsturiskais ir saglabāts un atjaunots, jo tieši tas piešķir namam vērtību. Tajā pašā laikā nav aizmirsts, ka vairs nav 1910.gads un dzīvojam citā laikā, ir citādāki uzskati un vajadzības. Namā tiek piedāvāti dzīvokļi ar vienu, divām vai trīs istabām, platībā no 20 m2 līdz 80 m2. Dzīvokļi tiek piedāvāti bez apdares, bet ar visām jaunajām komunikācijām. 

Grīziņkalna Republika - unikāls, atjaunots piecu vēsturisku dzīvojamo ēku un komerctelpu komplekss, kas saviem iemītniekiem piedāvā dzīvot noslēgtā un labiekārtotā vidē Rīgas centrā - Asara ielā 12.  Grīziņkalna Republika ir vieta, kur savu īsto mājokli atradīs aktīva un "zaļa" dzīvesveida piekritēji, kuriem svarīga ir stilīga un radoša vide, gan ģimenes, kurām ir svarīga atbilstoša vide bērniem. Tāpat arī uz biznesu orientēti prāti - kvartālā tiks attīstīta arī neliela biznesa telpu ēka. 

Park Alley - inovatīvs un mūsdienīgs dzīvojamais kvartāls Pulkveža Brieža ielā 35 - pilsētas vēsturiskajā centrā, kas iekļauts UNESCO Pasaules kultūras un dabas mantojuma vietu sarakstā. Park Alley galvenā vērtība ir cilvēks. Pārdomāta infrastruktūra un ēkas atrašanās vieta sniedz mieru, drošību un laika ekonomiju. Kas svarīgi, šī būs piemērota dzīvesvieta arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Dzīvojamajā mājā izbūvēti 100 dzīvokļi, kas izvietoti 7 stāvos.

Aizkulises - projekts Aizkulises atrodas Rīgas aktīvajā centrā strauji attīstītā rajonā ar lielisku infrastruktūru. Mūsdienīgā un funkcionālā ēka ir lielisks risinājums biznesa cilvēkiem, kuri novērtē laiku un komfortu. Projekta arhitekti ir pazīstami un slaveni arhitektu birojs Sīlis, Zābers un Kļava. Ēkas fasādes kulises ir tieši tādas pašas kā Latvijas Nacionālajā teātrī. Pirmajā stāvā pieejamas komercplatības. No otrā līdz septītajam stāvam ir dzīvokļi. Pēdējos stāvos ekskluzīvi divstāvu dzīvokļi.

Bonava Latvija projekts Ganību dambī - par projekta lielākajām priekšrocībām var saukt ne vien izdevīgo lokāciju, bet arī lielos logus, augstos griestus un plašās terases, kas mājokļu īpašniekiem būs lieliska iespēja paplašināt savu dzīvojamo telpu. Arī teritorija būs labiekārtota augstā līmenī - paredzēti īpaši izveidoti teritorijas zonējumi, aprīkoti pagalmi ar lielisku iespēju socializēties un draudzēties kaimiņiem - piknika zona ar koplietojamu grilu, multifitnesa punkts, bērnu laukums, lapenes, kā arī, īpaši padomāts par jauniešiem un viņu atpūtas iespējām, kas mudinātu pavadīt laiku savā pagalmā. Viena no īpašajām projekta iezīmēm būs, piemēram, apzaļumoti stāvvietu jumti.

Stabu 100 - Graciozas arhitektūras mūsdienīga dzīvojamā māja Rīgas centrā. Ēkai ir septiņi stāvi, 34 dzīvokļi un divas komerctelpas ar kopējo platību 243m2. Sākot ar 4.stāvu, no vienas ēkas puses paveras lieliski skati uz Vecrīgu, no otras redzami Rīgas vēsturiskā centra romantiskie jumti. Ēkas celtniecība uzsākta 2018 gadā. Nodošana ekspluatācija paredzēta 2020.gada beigās.

Barona Rezidence - "Barona Rezidence" atrodas vienā no pieprasītākajām vietām Rīgas centrā netālu no Vecrīgas un skaistajiem Rīgas parkiem - Vērmanes dārza, Esplanādes un kanāla apstādījumiem. Tie ir dzīvokļi renovētā, vēsturiskā jūgendstila namā Rīgas centrā Krišjāņa Barona un Dzirnavu ielas krustojumā.

Dzīvokļi pārdošanā ir pieejami ar pilnībā pabeigtu sienu un griestu apdari, jauniem koka logiem, koka parketa grīdām. Šobrīd tiek pabeigti dzīvokļu apdares darbi, logu un jumta seguma nomaiņa, kā arī visu inženiertīklu izbūve.

Valdemāra 69 - šī dzīvojamā māja var lepoties ar ļoti labu atrašanās vietu un ideālu apkārtējo infrastruktūru ērtai dzīvošanai. Ēkai ir renovēta fasāde un kāpņu telpas. Ir pieejamas mantu glabātuves ēkas pagrabstāvā un labiekārtots iekšpagalms. Piedāvājumā ir dzīvokļi ar pelēko apdari platībā no 13.4 m2 - 71.9 m2, griestu augstums sasniedz 2,9 metrus.

Pozitīvais, kas patīk apkaimes iedzīvotājiem
79% Laba infrastruktūra
34% Sabiedriskā transporta pieejamība
76% Patīk dzīvot šajā apkaimē
 

Karstākie jaunie projekti Centrā

Paslēpt

Statistika

Jaunie projekti

66 565 - 152 305 €
SEB Mēneša maksājums no 224 € Mēneša maksājums aprēķināts, ņemot vērā lētāko īpašuma cenu un pieņemot, ka kredīta termiņš ir 30 gadi, procentu likme 2.5% un Jūsu līdzdalība 15%.Materiāla saturam ir tikai informatīvs raksturs. Piemēros norādītās procentu likmes un cita skaitliskā informācija ir aptuvena. Lai uzzinātu precīzāku informāciju, iesakām pieteikties konsultācijai pie AS „SEB banka” kredītspeciālista. Pieteikties konsultācijai
 

27 - 56 m², 1-3 istabas

 • Komforts pašā Rīgas sirdī, kuru var atļauties.
 • 24 rekonstruēti dzīvokļus ar pilnu apdari.
 • Visos dzīvokļos uzstādīta droša un eleganta santehnika, vanna vai duša.
 • Divistabu dzīvokļos ir franču vai klasiskie balkoni.
 • Komunikācijas – jaunas, apkures sistēma – ekonomiska un videi draudzīga, logi – kvalitatīvi.
 • Dzīvokļu logi vērsti uz labiekārtotu iekšpagalmu.

Apella

info@apella.lv

tel: +371 2700 0400

Sūtīt ziņojumu
 
Dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari!
 • Jaunajā projektā paredzētas 3 dzīvokļu mājas, no tām divām ēkām paredzēti 6 stāvi un vienai – 5. Kopumā 133 dažādas kvadratūras dzīvokļi ar balkoniem un koplietošanas terasēm uz jumta. Katram dzīvoklim paredzētas arī tam piederošas noliktavas telpas. Teritorijā plānota arī ar jumtu segta autostāvvieta, trenažieru zāle, lapenes kā arī bērnu laukums.
 • Lai uzzinātu par dzīvokļiem jaunajā projektā Ganību dambī, to cenām un iespējām tos iegādāties, ieskaties "Bonava Latvija" mājas lapā.

Ļubova Avdejeva

tel: +371 2202 7333

Sūtīt ziņojumu

Zanda Dunajeva

tel: +371 2788 4222

Sūtīt ziņojumu
 
Drīzumā! Piesakies projekta jaunumiem projekta mājas lapā
97 900 - 130 250 €
SEB Mēneša maksājums no 329 € Mēneša maksājums aprēķināts, ņemot vērā lētāko īpašuma cenu un pieņemot, ka kredīta termiņš ir 30 gadi, procentu likme 2.5% un Jūsu līdzdalība 15%.Materiāla saturam ir tikai informatīvs raksturs. Piemēros norādītās procentu likmes un cita skaitliskā informācija ir aptuvena. Lai uzzinātu precīzāku informāciju, iesakām pieteikties konsultācijai pie AS „SEB banka” kredītspeciālista. Pieteikties konsultācijai
 

44 - 52 m²

 • Dzīvokļi renovētā jūgendstila namā ar pabeigtu sienu un griestu apdari, jauniem koka logiem, koka parketa grīdām, kvalitatīvām flīzēm un ierīkotām santehnikas iekārtām
 • Dažu minūšu gājiena attālumā – prestižas ģimnāzijas un valsts vadošās augstskolas
 • Apkārtnē ir ērta infrastruktūra, vairāki iepirkšanās centri un lieliskas atpūtas iespējas
 • Atrodas netālu no Vecrīgas un skaistajiem Rīgas parkiem – Vērmanes dārza un Esplanādes

Līga Igala

liga.igala@latio.lv

tel: +371 2655 3039

Sūtīt ziņojumu
 
39 000 - 160 000 €
SEB Mēneša maksājums no 131 € Mēneša maksājums aprēķināts, ņemot vērā lētāko īpašuma cenu un pieņemot, ka kredīta termiņš ir 30 gadi, procentu likme 2.5% un Jūsu līdzdalība 15%.Materiāla saturam ir tikai informatīvs raksturs. Piemēros norādītās procentu likmes un cita skaitliskā informācija ir aptuvena. Lai uzzinātu precīzāku informāciju, iesakām pieteikties konsultācijai pie AS „SEB banka” kredītspeciālista. Pieteikties konsultācijai
 

Jaunums Rīgas centrā!

 • Unikāls, atjaunots piecu vēsturisku dzīvojamo ēku un komerctelpu komplekss.
 • Šobrīd pilnībā renovētas visas kompleksa ēkas, sakārtota un labiekārtota apkārtējā vide un infrastruktūra.
 • Divstāvu apartamenti ar privāto terasi.
 • 1-istabas – studiju tipa 22-29 m2 kompakti dzīvokļi, 2-istabu 34-60 m2 lieli dzīvokļi, kā arī, 3-istabu 52-80 m2 plaši dzīvokļi.
 • Mājai nomainītas visas komunikācijas, jauns gāzes apkures mezgls, atbilstoši ēkas vēsturiskajam izskatam nomainīti logi un durvis, renovēta ēkas fasāde, uzlikts jauns jumta segums.
 • Pagrabā ierīkota telpa bērnu ratiņu un velosipēdu ērtai novietošanai, ierīkotas mantu glabātuves.

Miks Duburs

info@hanzasnami.lv

tel: +371 2232 0666

Sūtīt ziņojumu
 
Vieta jaunajiem un aktīvajiem, ģimenēm un biznesam
64 000 - 340 000 €
SEB Mēneša maksājums no 215 € Mēneša maksājums aprēķināts, ņemot vērā lētāko īpašuma cenu un pieņemot, ka kredīta termiņš ir 30 gadi, procentu likme 2.5% un Jūsu līdzdalība 15%.Materiāla saturam ir tikai informatīvs raksturs. Piemēros norādītās procentu likmes un cita skaitliskā informācija ir aptuvena. Lai uzzinātu precīzāku informāciju, iesakām pieteikties konsultācijai pie AS „SEB banka” kredītspeciālista. Pieteikties konsultācijai
 

Galvaspilsētas centra aizkulises

 • Projekts atrodas Rīgas aktīvajā centrā strauji attīstītā rajonā ar lielisku infrastruktūru.
 • Projekta arhitekti ir pazīstami un slaveni arhitektu birojs Sīlis, Zābers un Kļava. Ēkas fasādes kulises ir tieši tādas pašas kā Latvijas Nacionālajā teātrī.
 • Ērta sabiedriskā transporta kustība, blakus sporta kompleksi, baseins, bernudārzi, skolas, poliklīnika, skaistumkopšanas saloni, u.c.
 • Norobežots un labiekārtots iekšējais pagalms - ierīkota papildus komforta zona.
 • Katrā dzīvoklī ir balkons vai terase. Katram dzīvoklim ir vieta pazemes un / vai virszemes autostāvvietā.

Aizkulises

sales@aizkulises.lv

tel: +371 2002 8128

Sūtīt ziņojumu
 
Piesakies projekta apskatei
Graciozas arhitektūras māja Rīgas centrā!

43 - 100 m², 96 000 - 240 000 €

 • Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu apdari un virtuvi
 • Izcila atrašnās vieta, Stabu iela 100
 • Septiņu stāvu ēka, 34 dzīvokļi, 2 komerctelpas
 • Pagalms nožogots, labi apgaismots un apzaļumots
 • Bērnu spēļu laukums, auto un velo stāvvietas.
 • Ātrgaitas lifts

Tamāra Raine

Baltic Investment Group

info.rigas51@gmail.com

tel: +371 2708 0808

Sūtīt ziņojumu
 
Inovatīvs dzīvojamais kvartāls
SEB Mēneša maksājums no 265 € Mēneša maksājums aprēķināts, ņemot vērā lētāko īpašuma cenu un pieņemot, ka kredīta termiņš ir 30 gadi, procentu likme 2.5% un Jūsu līdzdalība 15%.Materiāla saturam ir tikai informatīvs raksturs. Piemēros norādītās procentu likmes un cita skaitliskā informācija ir aptuvena. Lai uzzinātu precīzāku informāciju, iesakām pieteikties konsultācijai pie AS „SEB banka” kredītspeciālista. Pieteikties konsultācijai
 

79 000 - 252 000 €, 39 - 140 m², 1 - 4 istabas

 • Laba atrašnās vieta
 • Attīstīta infrastruktūra
 • Plaši dzīvokļi ar lieliem logiem
 • Divi sanmezgli katrā dzīvoklī
 • Tiešā tuvumā parks, veikali
 • Autostāvvieta zem jumta
 • Mūsdienīgs interjers
 • Labs apsaimniekošanas servisa kvalitātes līmenis, konseržs
 • Individuāli energo uzskaites skaitītāji , tehniskais atbalsts uz vietas.

Valters Durevskis

info@parkalley.lv

tel: +371 2727 6869

Sūtīt ziņojumu
 
Izdevīgi ieguldījumi mūžīgās vērtībās!
SEB Mēneša maksājums no 202 € Mēneša maksājums aprēķināts, ņemot vērā lētāko īpašuma cenu un pieņemot, ka kredīta termiņš ir 30 gadi, procentu likme 2.5% un Jūsu līdzdalība 15%.Materiāla saturam ir tikai informatīvs raksturs. Piemēros norādītās procentu likmes un cita skaitliskā informācija ir aptuvena. Lai uzzinātu precīzāku informāciju, iesakām pieteikties konsultācijai pie AS „SEB banka” kredītspeciālista. Pieteikties konsultācijai
 

60 000 - 144 000 €, 30 - 73 m², 1 - 3 istabas

 • Arhitektūras piemineklis
 • Grīziņkalna īpašais šarms
 • Pilnā apdare
 • Praktiski dzīvokļu plānojumi
 • Eleganti, mūsdienīgi interjeri

Tamāra Raine

Baltic Investment Group

Tallinas86@gmail.com

tel: +371 2708 0808

Sūtīt ziņojumu
 
36 000 - 229 000 €
SEB Mēneša maksājums no 121 € Mēneša maksājums aprēķināts, ņemot vērā lētāko īpašuma cenu un pieņemot, ka kredīta termiņš ir 30 gadi, procentu likme 2.5% un Jūsu līdzdalība 15%.Materiāla saturam ir tikai informatīvs raksturs. Piemēros norādītās procentu likmes un cita skaitliskā informācija ir aptuvena. Lai uzzinātu precīzāku informāciju, iesakām pieteikties konsultācijai pie AS „SEB banka” kredītspeciālista. Pieteikties konsultācijai
 

20 - 75 m², 1-3 istabas

 • 1910. gadā būvētā neoklasicisma ēka ir ieguvusi jaunu elpu kā dzīvokļu projekts “Bibliotēkas nams”.]
 • Renovētas un izgaismotas vēsturiskās fasādes, veikta dzīvokļu pārplānošana, kāpņu telpu un to gleznojumu restaurācija, jaunu komunikāciju izbūvēšana (apkure, ūdens, elektrība, kanalizācija, ventilācija), pagalma labiekārtošana un ēkas sadalīšana atsevišķos dzīvokļu un komerctelpu īpašumos.
 • Dzīvokļi tiek piedāvāti bez apdares, bet ar visām jaunajām komunikācijām jau ievadītām dzīvokļos, lai jaunie īpašnieki tos var iekārtot atbilstoši savai gaumei, prasībām un vajadzībām.

Nauris Živuļins

nauris@latviarealestate.lv

tel: +371 2036 3369

Sūtīt ziņojumu
 
Dzīvokļi ar skatu uz Vērmanes dārzu!
26 990 - 148 000 €
SEB Mēneša maksājums no 91 € Mēneša maksājums aprēķināts, ņemot vērā lētāko īpašuma cenu un pieņemot, ka kredīta termiņš ir 30 gadi, procentu likme 2.5% un Jūsu līdzdalība 15%.Materiāla saturam ir tikai informatīvs raksturs. Piemēros norādītās procentu likmes un cita skaitliskā informācija ir aptuvena. Lai uzzinātu precīzāku informāciju, iesakām pieteikties konsultācijai pie AS „SEB banka” kredītspeciālista. Pieteikties konsultācijai
 

13 - 91 m²

 • Renovēts nams pašā pilsētas centrā
 • Iespēja pašam veidot apdari, izvēloties sev tīkamus materiālus un interjera risinājumus
 • Blakus Arēna Rīga, Olimpiskais sporta centrs, izcilas skolas, kultūras un mākslas norišu vietas

Elīna Dūce

elina.duce@latio.lv

tel: +371 2927 8593

Sūtīt ziņojumu
 
76 000 - 475 000 €

36 - 123 m²

 • “Merks Viesturdārzs” tiks realizēts trijās kārtās, kopā uzbūvējot 350 dažādu platību dzīvokļus, kurus visus vienos augsta būvniecības kvalitāte un moderni plānojumi. Projektā taps trīs 5–7 stāvu ēkas. Pirmās kārtas mājā, kas atradīsies vistuvāk parkam, tiks izbūvēti 96 dzīvokļi, un tos plānots nodot ekspluatācijā 2020. gada pirmajā pusē.

Dace Tumšā

dace.tumsa@merks.lv

tel: +371 2615 6165

Sūtīt ziņojumu
 
Mājokļa kredīta kalkulators
Jums ir iespēja izmantot īpašu kredīta piedāvājumu
 • Kredīta noformēšana 0,5% no kredīta summas (standarta cenrādis – 1,5%)
 • Darījuma konts 50 EUR (standarta cenrādis 0,4% no darījuma summas)
 • Bezmaksas vērtējums
 • Zelta klienta statuss uz 12 mēnešiem
 • Finansējuma apjoms: līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības
 • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95%

Mājokļa kredīta kalkulators

%
%
Pirmā iemaksa
24 200 €
Aizdevums
96 800
Komisijas maksa
0
Mēneša maksājums
435
Kopējā summa apmaksai
0
GPL (gada procentu likme)
0 %

Fakti

 • 373.2 ha Platība
 • 35274 Iedzīvotāju skaits
 • 69341 Nodarbinātie
 • 52 Dažādas izglītības iestādes
 • 15 Vispārējās izglītības iestādes
 • 19 Augstākās izglītības iestādes
 • 30 Sporta būves
 • 18 Reliģiskās iestādes
 • 45 Sociālās aprūpes iestādes
 • 17 Bibliotēkas
 • 203 Ārstniecības iestādes
 

Karte

Attīstītāji un projektu pārdevēji

Ziņas

Citas apkaimes

Izmantotie resursi

www.saliena.eu, lv.wikipedia.org, www.apkaimes.lv, www.citariga.lv, www.jaunateika.lv, www.irpirkums.lv, www.riga.lv, www.marupe.lv, www.bisumuiza.lv, www.kekava.lv, www.balozipilseta.lv, www.la.lv/apskaties-kadu-parbuvi-plano-balozu-vidusskola-kekavas-novada, www.kekavasnovads.lv, www.liveriga.com/lv/9173-jurmala, www.visitjurmala.lv, www.jurmala.lv, www.jpd.gov.lv, www.rigassalas.lv, www.rdpad.lv, www.rtu.lv; “Rīgas arhitektūra: stili, ēkas, interjeri XXI gadsimtā”, izdevniecība “Jumava”, 2000.gads, autori: Anita Antenišķe, Vita Banga, Jānis Krastiņš u.c.; Rīgas arhitektūra”, Jānis Lejnieks, izdevniecība “Avots”, 1989.gads; www.stopini.lv; www.bonava.lv; “Rīga, pilsēta un arhitektūra 2006.-2009”, “Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments”, 2009.gads; Rcb.lv; “Rīgas Latgales priekšpilsēta pirms 100 gadiem”, Andris Caune, Rīga, 2013.gads; “Rīgas arhitektūra”, Jānis Lejnieks, Rīga “Avots” 1989.gads; Raidījums “Adreses” ar Māru Upmani – Holšteinu – meiteni no Maskačkas, Latvijas Televīzija, 2017.gada 6.raidījums; www.lsm.lv publikācija “Maskvas forštate atdzimst! Lēni gan”; www.jauns.lv publikācija “Maskavas forštate: Vai tiešām tik bīstams rajons?”; “Rīgas arhitektūra”, Jānis Lejnieks, Rīga “Avots” 1989.gads.; www.merks.lv; “Rīgas arhitektūra. Stils, ēkas, interjeri XXI gadsimtā”, apgāds “Jumava” Autori: Anita Antenišķe, Vita Banga, Jānis Krastiņš u.c. 2000.gads.; Žurnāla “Rīgas laiks” publikācijas elekotroniskā versija, 2000.gads

Karte

Meklē izcilu īpašumu?

Lūdzu aizpildiet obligāto lauku!

Pieprasījums ir nosūtīts

Mēs esam nosūtījuši Tavu pieprasījumu jaunā projekta pārdošanas komandai.

Karte

Karte