Jūrmala

Pašmāju "Ziemeļu Rivjēra", kur dziedē daba un priecē kultūra

Jūrmalu mēdz saukt par Latvijas pērli - skaisto un neatkārtojamo kūrortpilsētu. Tā saistās ar laiskām atvaļinājuma vai brīvdienu epizodēm sakoptajā un uzpasētajā pludmalē, kā arī, ar virkni ekskluzīvu un dārgu īpašumu, kas rindojas tuvāk un tālāk no jūras krasta.

Tāpat, arī ar ikvasaras plašo kultūras programmu, ko bauda jūrmalnieki un tās viesi. Jūrmalas kā kūrortpilsētas formulējums nedzīvo vien ļaužu runās, bet pilsēta par tādu ir oficiāli atzīta - Jūrmala ir vienīgā kūrortpilsēta Latvijā un pirmā Latvijas pilsēta, kas uzņemta Eiropas Kūrortu asociācijā. 

Pilsētas platība ir 100 km², pēc platības tā ir otra lielākā Latvijas pilsēta aiz Rīgas. Jūrmalu no divām pusēm ieskauj ūdens - Lielupe un 24 kilometru garais Rīgas jūras līcis.

Pēc jaunākajiem datiem, iedzīvotāju skaits Jūrmalā ir 57 145 (01.01.2019., Pilonības un migrācijas lietu pārvaldes dati*). Iespējams, tieši jūras un dabas klātesamība, kā arī, sakoptā vide ir tā, kas cilvēkus vilināt vilina uz Jūrmalu. Tomēr, Jomas iela un ekskluzīvās villas ap pilsētas centru ir tikai maza daļiņa no Jūrmalas.

Kā liecina Jūrmalas domes apkopotā informācija*, 1920.gadā apdzīvotās vietas Buļļus (Lielupi), Bilderliņus (Buldurus), Edinburgu I un II (Dzintarus), Majorus, Vecdubultus un Jaundubultus, Karlsbādi (Mellužus), Asarus un Valtermuižu apvienoja Rīgas Jūrmalas pilsētā. 1946. gadā Rīgas Jūrmalu iekļāva Rīgas pilsētas sastāvā kā Jūrmalu rajonu, kam 1949. gadā pievienoja arī Priedaini. Apvienojot Jūrmalas rajonu, Ķemeru un Slokas pilsētas, 1959. gada 11. novembrī izveidoja kūrortpilsētu Jūrmalu.

Jūrmala var lepoties ar kuplu skaitu Valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu. Pilsētā veiksmīgi līdzās pastāv pagājušā gadsimta sākumā celtās koka ēkas ar mūsdienīgo arhitektūru. Kā liels plus jebkurai sabiedriskajai un dzīvojamai ēkai ir Jūrmalas attīstītā infrastruktūra un labiekārtota vide.

Pēdējā laikā Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgu veiksmīgi papildinājuši arī jaunie projekti, kas, cienot vēsturiskās vērtības un tā laika arhitektūras/ dizaina tendences, cienīgi stāv līdzās senākajiem namiem un veiksmīgi iekļaujas to ansamblī.

Kā vienu no redzamākajiem un zināmākajiem var minēt projektu Rīgas ielā 51. Pašā Jūrmalas centrā - Dzintaros, Rīgas ielā 51, gleznainā, klusā vietā priežu un egļu ielokā pieejams četrstāvu dzīvojamais komplekss "RIGAS 51", kur kopumā izvietoti 36 mājīgi dzīvokļi un savrupa māja. Tā ir klusa un mierīga vieta, turpat priežu mežš un svaigais jūras gaiss, pāri ceļam - Bulduru dendroloģiskais parks. Pāris minūtes ar kājām - un jau paveras iespēja būt Jūrmalas centrā uz slavenās Jomas ielas promenādes, Dzintaru koncertzāles, kafejnīcu un restorānu, SPA-kompleksu, akvaparka, tenisa kortu un jahtu klubu tuvumā.

Ne mazāk spoži ir kompānijas R.EVOLUTION projekti Villa Milia un KADO KARIM.

Projekts KADO KARIM izceļas ar īpašu arhitektūras, dizaina un telpas vīziju, kur ikdienas priekšmeti tiek uztverti kā dizaina objekti. Jaunais projekta tēls ir mākslas galerija jūsu mājās, lepnums skaistuma kolekcionāram, laikmetīgās mākslas objektu cienītājam. Mājas un kāpņu telpas kā platformas Latvijas un citu valstu mūsdienu mākslinieku skulptūrām, gleznām un mākslas darbiem.

Projekts sastāv no trim trīsstāvu funkcionāli apvienotām dzīvojamām mājām - MAISON de KARIM, MAISON de MER, MAISON de PARK, kas ir izpildītas vienotā arhitektūras stilā. Apartamentu īpašnieku rīcībā pirmajā stāvā ir paredzēti pieguļoši zemes gabali, otrajā stāvā - balkoni. Trešā stāva penthausiem ir plašas terases uz jumta.

Kompleksā ir 14 apartamenti un 7 divlīmeņu penthausi, kuru platība ir no 180 līdz 240 m2.

Villa Milia - nostalģija par dižo laiku 20. gadsimta sākumā Latvijā ar tās ekonomisko augšupeju un lieliskiem, gaišajiem cilvēkiem, kuri dzīvoja tolaik. Tiem, kam vārdi: "Es daru to Dzimtenes labā!" nebija tukša skaņa. Tā radās ideja izveidot jaunu slavenās Villa Benjamina lasījumu un veltīt to izcilai sievietei Emīlijai Benjamiņai - Villa Milia saimniecei.

Haļļu arhitektūra un interjeri ir Latvijas dizaina zvaigznes Zanes Teteres meistardarbs - laikmetīgs, monumentāls un vienlaikus arī Jūrmalai raksturīgajā stilā atvērts un gaisīgs. Zanes Teteres projekta arhitektūrai piemīt savs atpazīstams, mūsdienīgs, viegls un vienlaikus arī pārsteidzoši pārliecinošs un monumentāls stils, kurā akcentētas formas un piešķirta īpašā uzmanība detaļām. Arhitektūras koncepcija - izsmalcinātais, artistiskais pēdējā dižā stila - izsmalcinātā Art Deco stila un pagājušā gadsimta 30. gados Jūrmalā populāra lakoniskā funkcionālisma savienojums.

Villa Milia namā ir tikai trīs stāvi, kas to atšķir no ierastajām Jūrmalas jaunbūvēm. Pateicoties tam griestu augstums pirmajos divos stāvos ir vienāds ar 3,50 metriem, bet pēdējā trešajā stāvā 3,80 m. Sākotnējais projekts paredz 15 dzīvokļu iekārtošanu, lai gan potenciālie īpašnieki būvniecības sākuma stadijā var izmantot iespēju apvienot dzīvokļus, veicot plānošanas pārveidi.

Karstākie jaunie projekti Jūrmalā

Paslēpt

Jaunie projekti

Māksla dzīvot ir dzīvot ar mākslu.
SEB Mēneša maksājums no 1129 € Mēneša maksājums aprēķināts, ņemot vērā lētāko īpašuma cenu un pieņemot, ka kredīta termiņš ir 30 gadi, procentu likme 2.5% un Jūsu līdzdalība 15%.Materiāla saturam ir tikai informatīvs raksturs. Piemēros norādītās procentu likmes un cita skaitliskā informācija ir aptuvena. Lai uzzinātu precīzāku informāciju, iesakām pieteikties konsultācijai pie AS „SEB banka” kredītspeciālista. Pieteikties konsultācijai
 
Dzintari, Jūrmala

105,06 - 237,20 м²

 • KADO KARIM izceļas ar īpašu arhitektūras, dizaina un telpas vīziju
 • Izmantotas jaunākās izstrādes tehnoloģijas arhitektūrā un dizainā
 • Labiekārtots iekšējais pagalms
 • Dizaina lobijs ar telpām atpūtai un lietišķām pārrunām
 • Diennakts konsjeržu serviss
 • Pazemes stāvvieta 42 automobiļiem
 • Komplekss ir aprīkots ar ģeneratoru, projektā ir gāzes apkure.
 • 14 apartamenti un 7 divlīmeņu penthausi

Kado Karim

R.Evolution City SIA

info@rvlc.lv

tel: +371 2488 2882

Sūtīt ziņojumu
 
Rīgas 51 - perspektīva investīcija ģimenei
SEB Mēneša maksājums no 605 € Mēneša maksājums aprēķināts, ņemot vērā lētāko īpašuma cenu un pieņemot, ka kredīta termiņš ir 30 gadi, procentu likme 2.5% un Jūsu līdzdalība 15%.Materiāla saturam ir tikai informatīvs raksturs. Piemēros norādītās procentu likmes un cita skaitliskā informācija ir aptuvena. Lai uzzinātu precīzāku informāciju, iesakām pieteikties konsultācijai pie AS „SEB banka” kredītspeciālista. Pieteikties konsultācijai
 

180 000 - 550 000 €, 59 - 247 m², 2 - 6 istabas

 • Īre ar izpirkuma tiesībām
 • Zemi komunālie maksājumi un iespēja mainīt temperatūru dzīvoklī atkarībā no savām vēlmēm
 • Pazemes stāvvieta ikvienam īpašniekam
 • Eleganta dzīvokļu apdare
 • Atsevišķs iekšpagalms un saulainas terases
 • Klusa un mierīga atrašanās vieta - tikai 5 minūšu attālumā no Jomas ielas un koncertzāles "Dzintari"
 • Meža malā, pretim parkam - ar dažādām aktīvās atpūtas iespējām

Tamāra Raine

Baltic Investment Group

info.rigas51@gmail.com

tel: +371 2708 0808

Sūtīt ziņojumu
 
SEB Mēneša maksājums no 1362 € Mēneša maksājums aprēķināts, ņemot vērā lētāko īpašuma cenu un pieņemot, ka kredīta termiņš ir 30 gadi, procentu likme 2.5% un Jūsu līdzdalība 15%.Materiāla saturam ir tikai informatīvs raksturs. Piemēros norādītās procentu likmes un cita skaitliskā informācija ir aptuvena. Lai uzzinātu precīzāku informāciju, iesakām pieteikties konsultācijai pie AS „SEB banka” kredītspeciālista. Pieteikties konsultācijai
 
Dzintaru prospekts 21, Jūrmala

Paaudžu saikne, laika saikne, kā arī atmiņas par izciliem cilvēkiem, kuri paši savām rokām veidojuši sava mūža vēsturi un atstājuši savu ieguldījumu pilsētas, valsts un pasaules vēsturē. Tas ir tas, ko ir būtiski saglabāt atmiņā un dzīvē, nododot šo svarīgo vēstījumu tālāk nākamajām paaudzēm.

 • Iegādājoties apartamentus Villa Milia īpašnieks iestājas „LEGEND.” klubā
 • Haļļu arhitektūra un interjeri ir Latvijas dizaina zvaigznes Zanes Teteres meistardarbs
 • Griestu augstums pirmajos divos stāvos ir vienāds ar 3,50 metriem, bet pēdējā - trešajā stāvā 3,80 m

Villa Milia

R.Evolution City SIA

info@rvlc.lv

tel: +371 2488 2882

Sūtīt ziņojumu
 
Mājokļa kredīta kalkulators
Jums ir iespēja izmantot īpašu kredīta piedāvājumu
 • Kredīta noformēšana 0,5% no kredīta summas (standarta cenrādis – 1,5%)
 • Darījuma konts 50 EUR (standarta cenrādis 0,4% no darījuma summas)
 • Bezmaksas vērtējums
 • Zelta klienta statuss uz 12 mēnešiem
 • Finansējuma apjoms: līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības
 • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95%

Mājokļa kredīta kalkulators

%
%
Pirmā iemaksa
24 200 €
Aizdevums
96 800
Komisijas maksa
0
Mēneša maksājums
435
Kopējā summa apmaksai
0
GPL (gada procentu likme)
0 %

Fakti

 • 100 km2 Platība
 • 57385 Iedzīvotāju skaits
 • 14 Pirmsskolas izglītības iestādes
 • 25 Dažādas izglītības iestādes
 • 3 Augstākās izglītības iestādes
 • 10 Ārstniecības iestādes
 • 8 Bibliotēkas
 • 63 Sporta būves
 • 3 Kultūras iestādes
 

Attīstītāji un projektu pārdevēji

Ziņas

Citas apkaimes

Izmantotie resursi

www.saliena.eu, lv.wikipedia.org, www.apkaimes.lv, www.citariga.lv, www.jaunateika.lv, www.irpirkums.lv, www.riga.lv, www.marupe.lv, www.bisumuiza.lv, www.kekava.lv, www.balozipilseta.lv, www.la.lv/apskaties-kadu-parbuvi-plano-balozu-vidusskola-kekavas-novada, www.kekavasnovads.lv, www.liveriga.com/lv/9173-jurmala, www.visitjurmala.lv, www.jurmala.lv, www.jpd.gov.lv, www.rigassalas.lv, www.rdpad.lv, www.rtu.lv; “Rīgas arhitektūra: stili, ēkas, interjeri XXI gadsimtā”, izdevniecība “Jumava”, 2000.gads, autori: Anita Antenišķe, Vita Banga, Jānis Krastiņš u.c.; Rīgas arhitektūra”, Jānis Lejnieks, izdevniecība “Avots”, 1989.gads; www.stopini.lv; www.bonava.lv; “Rīga, pilsēta un arhitektūra 2006.-2009”, “Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments”, 2009.gads; Rcb.lv; “Rīgas Latgales priekšpilsēta pirms 100 gadiem”, Andris Caune, Rīga, 2013.gads; “Rīgas arhitektūra”, Jānis Lejnieks, Rīga “Avots” 1989.gads; Raidījums “Adreses” ar Māru Upmani – Holšteinu – meiteni no Maskačkas, Latvijas Televīzija, 2017.gada 6.raidījums; www.lsm.lv publikācija “Maskvas forštate atdzimst! Lēni gan”; www.jauns.lv publikācija “Maskavas forštate: Vai tiešām tik bīstams rajons?”; “Rīgas arhitektūra”, Jānis Lejnieks, Rīga “Avots” 1989.gads.; www.merks.lv; “Rīgas arhitektūra. Stils, ēkas, interjeri XXI gadsimtā”, apgāds “Jumava” Autori: Anita Antenišķe, Vita Banga, Jānis Krastiņš u.c. 2000.gads.; Žurnāla “Rīgas laiks” publikācijas elekotroniskā versija, 2000.gads

Karte

Meklē izcilu īpašumu?

Lūdzu aizpildiet obligāto lauku!

Pieprasījums ir nosūtīts

Mēs esam nosūtījuši Tavu pieprasījumu jaunā projekta pārdošanas komandai.

Karte

Karte