Zemes un mājas Pierīgā

Nordic Villages - īstenu pilsētnieku apdzīvotie ciemati mierīgai dzīvei pilsētas tuvumā

Pierīgas populārākās apkaimes visbiežāk izvēlas ģimenes, lai sniegtu sev iespēju dzīvot  privātmājā. Pierīga un tās jaunizveidotie ciemati ir lieliska vieta, kur būt ciešā Rīgas tuvumā, taču vienlaicīgi būt nostāk no pilsētas burzmas.

Varētu teikt, ka šīs nu jau blīvi apdzīvotās vietas var uzskatīt par ideālajām dzīvesvietām, kur augt bērniem, kur veidot harmonisku ģimenes idilli, kur draudzējas kaimiņi un paši veido savu mazo mikropasauli.

Pēdējos gados mājokļu būvniecība un nekustamā īpašuma pirkšanas/ pārdošanas darījumi Pierīgā arvien palielinās. Latio 2018.gada mājokļu tirgus pārskats parāda kādu interesantu tendenci: 40% jaunu cilvēku, vecumā no 25 - 34 gadiem, priekšroku dotu savai privātmājai. Varianti Pierīgas apkaimēs ir vairāki - iegādāties vai īrēt jau gatavu privātmāju vai rindu māju, vai izvēlēties grūtāko, bet cēlāko ceļu - iegādāties zemi un būvēt pašam. Sekojot pieprasījumam, arī nekustamo īpašumu attīstītāji Pierīgā sāk piedāvāt arvien vairāk iespējas, lai katra no ģimenēm varētu izvēlēties savām iespējām un vēlmēm piemērotākos variantus.

Nordic Villages ir privātmāju ciemati  ar attīstītu infrastruktūru tuvajā Pierīgā. Šeit iegādei pieejama gan apbūves zeme ar visām komunikācijām platībās no 1000 m2, gan gatavas energoefektīvas mājas ar augstvērtīgu pilnu apdari.  Inovatīvi māju projekti sevī iemieso dažādas būvniecības tehnoloģijas. Šobrīd Nordic Villages piedāvājums pieejams Ādažos, Mārupē, Salaspilī un Babītē. 

Ciematu priekšrocības: kvalitatīva dzīves telpa tuvajā Pierīgā, gatavas mājas ar pilnu apdari, privātapbūves zeme ar komunikācijām, labiekārtota vide, apgaismotas ielas. 

"Ģimenes arvien vairāk izvēlas mājas vai zemes iegādi labiekārtotos Nordic Villages ciematos Pierīgā, jo tā ir labāka dzīves kvalitāte, ainaviska vide, sakārtota sociālā infrastruktūra, izglītības iestādes, kultūras un sporta iespējas, sabiedriskais transports ir soļa attālumā. Tā ir ideāla vieta tiem, kas vēlas būvēt savu māju, bet nevēlas veikt projektu un komunikāciju saskaņojumus. Nordic Villages ciematos tas viss ir nodrošināts - katrs zemesgabals ir ar pilsētas komunikācijām un iespējams iegādāties arī gatavu māju pilnā apdarē", saka Nordic Villages attīstītāji. 

Karstākie jaunie projekti Pierīgā

Paslēpt

Jaunie projekti

65 000 – 135 000 €
SEB Mēneša maksājums no 219 € Mēneša maksājums aprēķināts, ņemot vērā lētāko īpašuma cenu un pieņemot, ka kredīta termiņš ir 30 gadi, procentu likme 2.5% un Jūsu līdzdalība 15%.Materiāla saturam ir tikai informatīvs raksturs. Piemēros norādītās procentu likmes un cita skaitliskā informācija ir aptuvena. Lai uzzinātu precīzāku informāciju, iesakām pieteikties konsultācijai pie AS „SEB banka” kredītspeciālista. Pieteikties konsultācijai
 

Privātapbūves zeme ar komunikācijām 1200 – 2500 m²

 • Labiekārtots ciemats ar izcilu atrašanās vietu - blakus Lielās un Pededzes ielu krustojumam, klusā un zaļā privātmāju rajonā. Līdz Rīgas centram vien 10 minūšu brauciens.
 • Elektrība, gāze, pilsētas ūdens un kanalizācija.
 • Bruģētas un apgaismotas ielas, gājēju celiņi
 • Ciemata apsaimniekošana bez maksas
 • Attīstīta sociālā infrastruktūra
 • Ērta sabiedriskā transporta satiksme

Jānis Ozols

info@nordicvillages.lv

tel: +371 2200 8870

Sūtīt ziņojumu
 
Katram zemes gabalam nodrošināti komunikāciju pieslēgumi
Zeme no 38 000 €, mājas no 199 000 €
SEB Mēneša maksājums no 669 € Mēneša maksājums aprēķināts, ņemot vērā lētāko īpašuma cenu un pieņemot, ka kredīta termiņš ir 30 gadi, procentu likme 2.5% un Jūsu līdzdalība 15%.Materiāla saturam ir tikai informatīvs raksturs. Piemēros norādītās procentu likmes un cita skaitliskā informācija ir aptuvena. Lai uzzinātu precīzāku informāciju, iesakām pieteikties konsultācijai pie AS „SEB banka” kredītspeciālista. Pieteikties konsultācijai
 

Zeme ar komunikācijām 1200 - 1650 m², mājas 116 – 181 m²

 • Labiekārtots ciemats ar izcilu atrašanās vietu - pie Podniekiem, tuvu Ādažu centram, vien 10 minūšu braucienā no Rīgas robežas. Plašas atpūtas un izglītības iespējas, tuvu Lielais un Mazais Baltezers.
 • Elektrība, gāze, pilsētas ūdens un kanalizācija.
 • Energoefektīvas mājas ar ērtu plānojumu, kvalitatīvā pilnā apdarē, asfaltētas un apgaismotas ielas
 • Ciemata apsaimniekošana bez maksas
 • Laba sabiedriskā transporta pieejamība
 • Pieejams ALTUM finansējums

Jānis Ozols

info@nordicvillages.lv

tel: +371 2200 8870

Sūtīt ziņojumu
 
Katram zemes gabalam nodrošināti komunikāciju pieslēgumi
Zeme no 36 000 €, mājas no 162 400 €
SEB Mēneša maksājums no 546 € Mēneša maksājums aprēķināts, ņemot vērā lētāko īpašuma cenu un pieņemot, ka kredīta termiņš ir 30 gadi, procentu likme 2.5% un Jūsu līdzdalība 15%.Materiāla saturam ir tikai informatīvs raksturs. Piemēros norādītās procentu likmes un cita skaitliskā informācija ir aptuvena. Lai uzzinātu precīzāku informāciju, iesakām pieteikties konsultācijai pie AS „SEB banka” kredītspeciālista. Pieteikties konsultācijai
 

Zeme ar komunikācijām 1200 – 1500 m², mājas 120 -141 m²

 • Piejūras ciemats „Ziedlejas” atrodas vien pastaigas attālumā no Carnikavas centra, tepat ir veikali un aptieka, skola, stadions, bērnudārzs, kultūras nams un parks. Klusa un zaļa vide, svaigs gaiss.
 • Katram zemes gabalam nodrošināti komunikāciju pieslēgumi – elektrība, gāze, pilsētas ūdens un kanalizācija.
 • Privātmājas un rindu mājas ar ērtu plānojumu, kvalitatīvu pilnu apdari, augstu energoefektivitāti.
 • Asfaltētas un apgaismotas ielas, ciemata apsaimniekošana bez maksas, laba sabiedriskā transporta pieejamība.
 • Pieejams ALTUM finansējums.

Jānis Ozols

info@nordicvillages.lv

tel: +371 2200 8870

Sūtīt ziņojumu
 
Katram zemes gabalam nodrošināti komunikāciju pieslēgumi
Zeme no 28 000 €, gatavas mājas no 155 000 €
SEB Mēneša maksājums no 521 € Mēneša maksājums aprēķināts, ņemot vērā lētāko īpašuma cenu un pieņemot, ka kredīta termiņš ir 30 gadi, procentu likme 2.5% un Jūsu līdzdalība 15%.Materiāla saturam ir tikai informatīvs raksturs. Piemēros norādītās procentu likmes un cita skaitliskā informācija ir aptuvena. Lai uzzinātu precīzāku informāciju, iesakām pieteikties konsultācijai pie AS „SEB banka” kredītspeciālista. Pieteikties konsultācijai
 

Zeme ar komunikācijām 1200 – 2500 m², mājas 123 - 144 m²

 • Labiekārtots ciemats ar jaunu modernu infrastruktūru, pavisam tuvu Salaspils centram, blakus zaļai mežmalai
 • Katram zemes gabalam nodrošināti komunikāciju pieslēgumi – elektrība, pilsētas ūdens un kanalizācija
 • Energoefektīvas rindu mājas ar ērtu plānojumu, kvalitatīvā pilnā apdarē, asfaltētas un apgaismotas ielas
 • Ciemata apsaimniekošana bez maksas
 • Laba sabiedriskā transporta pieejamība
 • Pieejams ALTUM finansējums

Jānis Ozols

info@nordicvillages.lv

tel: +371 2200 8870

Sūtīt ziņojumu
 
Pēdējie 3 zemes gabali - Salaspils, Jaunzemes
Zeme no 24 240 €, mājas no 176 750 €
SEB Mēneša maksājums no 594 € Mēneša maksājums aprēķināts, ņemot vērā lētāko īpašuma cenu un pieņemot, ka kredīta termiņš ir 30 gadi, procentu likme 2.5% un Jūsu līdzdalība 15%.Materiāla saturam ir tikai informatīvs raksturs. Piemēros norādītās procentu likmes un cita skaitliskā informācija ir aptuvena. Lai uzzinātu precīzāku informāciju, iesakām pieteikties konsultācijai pie AS „SEB banka” kredītspeciālista. Pieteikties konsultācijai
 

Zeme ar komunikācijām 1200 - 2000 m², mājas 120 – 130 m²

 • Ciemats „Lapsas” atrodas Babītes novadā, pusceļā starp Rīgu un Jūrmalu, klusā un ainaviskā meža ielokā, vien 20 minūšu braucienā līdz Rīgas centram. Ideāla vieta, kur realizēt savu sapni par privātmāju.
 • Labiekārtoti zemes gabali apbūvei ar savu projektu
 • Energoefektīvas mājas ar ērtu plānojumu, kvalitatīvā pilnā apdarē
 • Bruģētas un apgaismotas ielas, gājēju celiņi
 • Laba sabiedriskā transporta pieejamība
 • Pieejams ALTUM finansējums

Jānis Ozols

info@nordicvillages.lv

tel: +371 2200 8870

Sūtīt ziņojumu
 
Nodrošināti komunikāciju pieslēgumi
Mājokļa kredīta kalkulators
Jums ir iespēja izmantot īpašu kredīta piedāvājumu
 • Kredīta noformēšana 0,5% no kredīta summas (standarta cenrādis – 1,5%)
 • Darījuma konts 50 EUR (standarta cenrādis 0,4% no darījuma summas)
 • Bezmaksas vērtējums
 • Zelta klienta statuss uz 12 mēnešiem
 • Finansējuma apjoms: līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības
 • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95%

Mājokļa kredīta kalkulators

%
%
Pirmā iemaksa
24 200 €
Aizdevums
96 800
Komisijas maksa
0
Mēneša maksājums
435
Kopējā summa apmaksai
0
GPL (gada procentu likme)
0 %

Karte

Attīstītāji un projektu pārdevēji

Ziņas

Citas apkaimes

Izmantotie resursi

www.saliena.eu, lv.wikipedia.org, www.apkaimes.lv, www.citariga.lv, www.jaunateika.lv, www.irpirkums.lv, www.riga.lv, www.marupe.lv, www.bisumuiza.lv, www.kekava.lv, www.balozipilseta.lv, www.la.lv/apskaties-kadu-parbuvi-plano-balozu-vidusskola-kekavas-novada, www.kekavasnovads.lv, www.liveriga.com/lv/9173-jurmala, www.visitjurmala.lv, www.jurmala.lv, www.jpd.gov.lv, www.rigassalas.lv, www.rdpad.lv, www.rtu.lv; “Rīgas arhitektūra: stili, ēkas, interjeri XXI gadsimtā”, izdevniecība “Jumava”, 2000.gads, autori: Anita Antenišķe, Vita Banga, Jānis Krastiņš u.c.; Rīgas arhitektūra”, Jānis Lejnieks, izdevniecība “Avots”, 1989.gads; www.stopini.lv; www.bonava.lv; “Rīga, pilsēta un arhitektūra 2006.-2009”, “Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments”, 2009.gads; Rcb.lv; “Rīgas Latgales priekšpilsēta pirms 100 gadiem”, Andris Caune, Rīga, 2013.gads; “Rīgas arhitektūra”, Jānis Lejnieks, Rīga “Avots” 1989.gads; Raidījums “Adreses” ar Māru Upmani – Holšteinu – meiteni no Maskačkas, Latvijas Televīzija, 2017.gada 6.raidījums; www.lsm.lv publikācija “Maskvas forštate atdzimst! Lēni gan”; www.jauns.lv publikācija “Maskavas forštate: Vai tiešām tik bīstams rajons?”; “Rīgas arhitektūra”, Jānis Lejnieks, Rīga “Avots” 1989.gads.; www.merks.lv; “Rīgas arhitektūra. Stils, ēkas, interjeri XXI gadsimtā”, apgāds “Jumava” Autori: Anita Antenišķe, Vita Banga, Jānis Krastiņš u.c. 2000.gads.; Žurnāla “Rīgas laiks” publikācijas elekotroniskā versija, 2000.gads

Karte

Meklē izcilu īpašumu?

Lūdzu aizpildiet obligāto lauku!

Pieprasījums ir nosūtīts

Mēs esam nosūtījuši Tavu pieprasījumu jaunā projekta pārdošanas komandai.

Karte

Karte