Vecmīlgrāvis

Apkaime ar jūras tuvuma šarmu

Vecmīlgrāvis, kā izrādās, ir viena no pieredzes bagātākajām, jeb senākajām Rīgas apkaimēm. Šī apkaime vairumam saistās ar pilsētas ostas rosīgumu un jūras tuvuma šarmu.

Vecmīlgrāvim, kā jau mikrorajonam, raksturīga daudzstāvu sērijveida apbūve, kā arī salīdzinoši liels skaits privātmāju, kas izskaidrojams ar ļaužu vēlmi būt pēc iespējas tuvāk jūrai un dabai.

Vecmīlgrāvja apkaime atrodas Rīgas Ziemeļu daļā, netālu no Daugavas ietekas jūrā. Pa sauszemi tā robežojas ar Vecdaugavas, Trīsciema un Mīlgrāvja apkaimēm, bet ūdens robežas tam ir ar Sarkandaugavas, Kundziņsalas, Voleru, Bolderājas, Daugavgrīvas un Mangaļsalas apkaimēm.

Šodien Vecmīlgrāvja lielākais lepnums ir kultūras pils Ziemeļblāzma, kur notiek vairums svarīgu kultūras un mākslas sarīkojumu. Nozīmīgākā personība Vecmīlgrāvja vēsturē ir Augusts Dombrovskis (184 - 1927), kurš 1887.gadā pārcēlās uz Vecmīlgrāvi. Viņš bija sekmīgs latviešu uzņēmējs un mākslas mecenāts, kurš lielu daļu savu līdzekļu ieguldīja sabiedrības labklājības celšanā. Tieši viņam ikviens var būt pateicīgs par kultūras pils Ziemeļblāzma esamību, kuras labiekārtotais parks kļuvis par mīļāko pastaigu vietu pašreizējiem rajona iedzīvotājiem

Dažādos laika posmos šeit dzīvojuši arī Krišjānis Barons, Jānis Jaunsudrabiņš, Jānis Zālītis, Emilis Melngailis, Kārlis Skalbe.

Vecmīlgrāvī savu zvaigžņu stundu piedzīvojis arī nams Emmas ielā 28, kas tapis par jaunu dzīvojamo namu “Ziemeļblāzmas aleja”.

Dzīvokļu komplekss "Ziemeļblāzmas aleja" atrodas parka zonā, blakus Baltijas jūras līcim, Vecmīlgrāvī, 10 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra.

Projektā pieejami 30 dažādu plānojumu divu istabu dzīvokļi ar platību, sākot no 17 m2, līdz 45 m2. Liela uzmanība pievērsta ēkas kvalitātei, izmantojot kvalitatīvus būvniecības un apdares materiālus, tāpat, dzīvokļiem ir laba skaņas izolācija. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari un uzstādītu santehniku (Villeroy & Boch, Kerama Marazzi, Grohe).

Kā "Ziemeļblāzmas alejas" papildu priekšrocības var minēt videonovērošanu, slēgtu pagalmu, zemus komunālos un apsaimniekošanas maksājumus, autostāvvietu pagalmā un bērnu rotaļu laukumu. Projektam ir teicama infrastruktūra, netālu sabiedriskā transporta pieturas, veikali, skolas, bērnudārzi, Baltijas jūras līcis, Kultūras pils "Ziemeļblāzma" un pat Mežaparks.

Karstākie jaunie projekti Vecmīlgrāvī

Paslēpt

Statistika

Jaunie projekti

19 500 - 47 500 €
SEB Mēneša maksājums no 65 € Mēneša maksājums aprēķināts, ņemot vērā lētāko īpašuma cenu un pieņemot, ka kredīta termiņš ir 30 gadi, procentu likme 2.5% un Jūsu līdzdalība 15%.Materiāla saturam ir tikai informatīvs raksturs. Piemēros norādītās procentu likmes un cita skaitliskā informācija ir aptuvena. Lai uzzinātu precīzāku informāciju, iesakām pieteikties konsultācijai pie AS „SEB banka” kredītspeciālista. Pieteikties konsultācijai
 

16 - 39 m²

 • Zemi komunālie maksājumi
 • Attīstīta infrastruktūra
 • Slēgts pagalms ar parka zonu
 • Vienistabas dzīvokļi ar gudru plānojumu
 • 5 minūtes līdz Baltijas jūras līcim
 • Ideāls risinājums investīcijām ar ienesīgumu, sākot no 10%

Pārdošanas speciālisti

info@ziemelblazmasaleja.lv

tel: +371 2888 3983

Sūtīt ziņojumu
 
Mājokļa kredīta kalkulators
Jums ir iespēja izmantot īpašu kredīta piedāvājumu
 • Kredīta noformēšana 0,5% no kredīta summas (standarta cenrādis – 1,5%)
 • Darījuma konts 50 EUR (standarta cenrādis 0,4% no darījuma summas)
 • Bezmaksas vērtējums
 • Zelta klienta statuss uz 12 mēnešiem
 • Finansējuma apjoms: līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības
 • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95%

Mājokļa kredīta kalkulators

%
%
Pirmā iemaksa
24 200 €
Aizdevums
96 800
Komisijas maksa
0
Mēneša maksājums
435
Kopējā summa apmaksai
0
GPL (gada procentu likme)
0 %

Fakti

 • 607.3 ha Platība
 • 4183.93 Iedzīvotāju skaits
 • 5133 Nodarbinātie
 • 6 Pirmsskolas izglītības iestādes
 • 3 Vispārējās izglītības iestādes
 • 4 Sporta būves
 • 2 Reliģiskās iestādes
 • 2 Sociālās aprūpes iestādes
 • 1 Bibliotēkas
 

Attīstītāji un projektu pārdevēji

Ziņas

Citas apkaimes

Izmantotie resursi

www.saliena.eu, lv.wikipedia.org, www.apkaimes.lv, www.citariga.lv, www.jaunateika.lv, www.irpirkums.lv, www.riga.lv, www.marupe.lv, www.bisumuiza.lv, www.kekava.lv, www.balozipilseta.lv, www.la.lv/apskaties-kadu-parbuvi-plano-balozu-vidusskola-kekavas-novada, www.kekavasnovads.lv, www.liveriga.com/lv/9173-jurmala, www.visitjurmala.lv, www.jurmala.lv, www.jpd.gov.lv, www.rigassalas.lv, www.rdpad.lv, www.rtu.lv; “Rīgas arhitektūra: stili, ēkas, interjeri XXI gadsimtā”, izdevniecība “Jumava”, 2000.gads, autori: Anita Antenišķe, Vita Banga, Jānis Krastiņš u.c.; Rīgas arhitektūra”, Jānis Lejnieks, izdevniecība “Avots”, 1989.gads; www.stopini.lv; www.bonava.lv; “Rīga, pilsēta un arhitektūra 2006.-2009”, “Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments”, 2009.gads; Rcb.lv; “Rīgas Latgales priekšpilsēta pirms 100 gadiem”, Andris Caune, Rīga, 2013.gads; “Rīgas arhitektūra”, Jānis Lejnieks, Rīga “Avots” 1989.gads; Raidījums “Adreses” ar Māru Upmani – Holšteinu – meiteni no Maskačkas, Latvijas Televīzija, 2017.gada 6.raidījums; www.lsm.lv publikācija “Maskvas forštate atdzimst! Lēni gan”; www.jauns.lv publikācija “Maskavas forštate: Vai tiešām tik bīstams rajons?”; “Rīgas arhitektūra”, Jānis Lejnieks, Rīga “Avots” 1989.gads.; www.merks.lv; “Rīgas arhitektūra. Stils, ēkas, interjeri XXI gadsimtā”, apgāds “Jumava” Autori: Anita Antenišķe, Vita Banga, Jānis Krastiņš u.c. 2000.gads.; Žurnāla “Rīgas laiks” publikācijas elekotroniskā versija, 2000.gads

Karte

Meklē izcilu īpašumu?

Lūdzu aizpildiet obligāto lauku!

Pieprasījums ir nosūtīts

Mēs esam nosūtījuši Tavu pieprasījumu jaunā projekta pārdošanas komandai.

Karte

Karte