Ievietot sludinājumu

Pie mums tirgus ir karsts! Mēs augam. Mēs meklējam Tevi.

Nav noslēpums, ka investīcijas nekustamajā īpašumā ir viens populārākajiem un drošākajiem ieguldījuma veidiem, kas ļauj nozarei Latvijā straujiem soļiem pietuvoties Eiropas līmenim. Neskatoties uz inflāciju un procentlikmju kāpumu, interese par 1 37 Digital Agency objektiem joprojām ir augsta.

Pie mums tirgus ir karsts! Mēs augam. Mēs meklējam Tevi. - Nekustamo īpašumu ziņas - City24.lv nekustamo īpašumu sludinājumu portāls

1 37 Digital Agency ir nekustamo īpašumu aģentūra, kas specializējas uz inovāciju ieviešanu nozarē, īpašumu apskatei izmantojot ne tikai klātienes vizītes, bet arī 360 virtuālās tūres, kā arī, klientiem piedāvājot iespēju savu izvēlēto īpašumu rezervēt attālināti. Kompānija uzsākusi sadarbību gan ar Latvijas, gan ārvalstu attīstītājiem. Atpazīstamība gūta uzņēmuma pašā starta pozīcijā, veiksmīgi “izšaujot“ jau ar pirmo daudzdzīvokļu ēku Artilērijas ielā 26, nama dzīvokļus ekskluzīvi izpārdodot vien divu mēnešu laikā. Gada laikā pārdoti arī 40 no 55 dzīvokļiem Brīvības ielā 95 un īsā periodā pārdoti vai rezervēti 75% dzīvokļu projektā Mūkusalas ielā 56.

Augsts klientu serviss, profesionālas zināšanas un individuāla pieeja komunikācijā ar klientiem ir mūsu darba pamatvērtības, savukārt ekskluzīvas pārdošanas tiesības un ievirze uz inovācijām tirgū ir mūsu individuālais rokraksts.

Kopīgi strādājam labiekārtotā vidē, atbalstām ilgtspējību ofisā. Esam ģimeniska komanda ar stipru garu, kas ne tikai strādā, bet arī kopīgi bauda dzīvi, brauc ar riteņiem, cep picas, drifto un labi atpūšas.

Pievienojies mums un Tu varēsi:

• pārdot īpašumus ar ekskluzīvām pārdošanas tiesībām;

• saņemt padomus un piedalīties apmācībās pie 1 37 Digital Agency aģenta Mārtiņa, kurš nupat saņēmis titulu kā “City24.lv“ klientu visaugstāk novērtētākais agents 2022. gadā;

• pats pārvaldīt savu laiku;

• izbaudīt darbu foršā komandā un atpūsties lieliskos pasākumos.

No Tevis sagaidām:

• vismaz 2 gadu pieredzi nekustamā īpašuma nozarē;

• spēju strādāt gan patstāvīgi, gan komandā;

• augstu atbildības sajūtu.

Aizpildi pieteikuma formu, spiežot šeit, vai sūti pieteikumu ar CV uz e-pastu: [email protected].

1 37 digital agency

Publicēts 05.01.2023