259 900 €
1 817.48 €/m²
Lāčplēša iela 52, Centrs
Rīga

  • 143
  • 5
  • 5/5

1 048 €/mēn.

Pirmā iemaksa38 985 €(15%)
Termiņš
Pieteikties konsultācijai

Plašs dzīvoklis Rīgas centrā

Mājīgs, plašs 5istabu dzīvoklis ar kamīnu renovētā mājā labā vietā Rīgas centrā:

Plašais 143 m2 dzīvoklis ar ērto plānojumu sastāv no 5 istabām (3 guļamistabām, viesistabas, kabineta), divām vannasistabām, atsevišķas virtuves un koridora. Augstie griesti;
Virtuvē virtuves iekārta ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku – ledusskapi, trauku mazgājamo mašīnu, cepeškrāsni un elektrisko plīti. Virtuvē pēcpusdienas saule un logs uz klusu iekšpagalmu.
Viesistaba plaša, ar skaistu kamīnu;
Galvenajā guļamistabā iebūvēts drēbju skapis/istaba, plašums un pēcpusdienas saule ar logu uz klusu pagalmu. Blakus guļamistabai atrodas vannasistaba ar vannu, lielu izlietni un klozepodu, kā arī vietu automātiskajai veļasmašīnai,
Divas plašas guļamistabas/bērnistabas ar savu kopēju vannasistabu ar vannu un klozetpodu,
Neliels kabinets ar skatu uz klusu pagalmu
Koridorā iebūvētie skapji, kur ērti var glabāt drēbes;
Skaistas dubultās dzīvokļa ieejas durvis. Kāpņutelpā vienā stāvā tikai 2 dzīvokļi
Māju apsaimnieko dzīvokļu īpašnieku biedrība;
Kāpņutelpa sakopta, tīra, remontēta. Ieeja kāpņutelpā ar kodatslēgu;
Iekļūšana pagalmā caur slēdzamiem vārtiem. Vieta vienai automašīnai slēgtā pagalmā;
Dzīvoklis atrodas labā vietā Lāčplēša ielā starp Čaka un Avotu ielām un tuvu sabiedriskajam transportam. Līdz Vecrīgai ar kājām 20 minūtes.
Zeme īpašumā.
Nekustamā īpašuma cena saskaņota ar sertificētu vērtētāju

Darījuma juridiskā nodrošināšana – dokumentu sagatavošana, juridiskās konsultācijas, vērtētāju un banku piesaiste.
Pēdējo reizi atjaunots: 30.04.2026, 21:02
VIP aģents
AGENCIA logoUz kompāniju
Zvanīt