121 000 €
2 867.30 €/m²
Aleksandra Čaka iela 26, Centrs
Rīga

  • 42.2
  • 2
  • 1/7

633 €/mēn.

Pirmā iemaksa36 300 €(30%)
Termiņš
Pieteikties konsultācijai
Attīstītājs piedāvā modernu, nesen renovētu divistabu daļēji mēbelēts dzīvokli (37-42m²) pilnībā renovētā ēkā, vēsturiskā arhitektūras piemineklī. Ērti izvietots pilsētas sirdī, netālu no svarīgas infrastruktūras. 7 minūšu gājiena attālumā no centrālās stacijas, 15 minūšu attālumā no Vecrīgas un Klusā centra ar iecienītiem restorāniem un kafejnīcām.
Dzīvoklī ir centrālās komunikācijas un gāzes apkure no koplietošanas katla, kā arī individuāli skaitītāji visiem komunālajiem pakalpojumiem, kas nodrošina kontroli un ekonomiju. Stilīgs dizains un augstas kvalitātes apdares materiāli. Apsildāmas ūdens grīdas ar individuālu regulēšanu nodrošinās komfortu visu gadu.
Dzīvoklis tiek pārdots ar pilnu, augstas kvalitātes, svaigu apdari un santehniku, modernām iebūvētām mēbelēm un sadzīves tehniku, gatavs tūlītējai dzīvošanai. Šī ir arī ideāla iespēja investoriem: lieliska atdēvē no 6 līdz 10% atkarībā no īres veida – ilgtermiņa vai diennakts. Šajā rajonā īpaši populāra ir diennakts īre. Īpaši pievilcīgu šo piedāvājumu padara atrašanās vieta pirmajā stāvā, logi ar skatu uz klusu pagalmu un atsevišķas ieejas katrā dzīvoklī. Turklāt šo piedāvājumu var apvienot kā paketi, jo tajā pašā projektā ietilpst arī pieci līdzīgi dzīvokļi pirmajā stāvā, kā arī papildu telpa palīg pakalpojumiem, kas nepieciešami īrei. Cena par metru svārstās no 2550 līdz 2850 eiro atkarībā no konfigurācijas un izmēra.
Sīkāka informācija un papildu informācija ir pieejama pēc pieprasījuma vai apskates laikā. Nepalaidiet garām iespēju iegūt šo lielisko piedāvājumu!
Pēdējo reizi atjaunots: 10.06.2026, 12:03
Zvanīt